Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ekinoo1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 8.05.2016 11:56

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  0
 • dokumenty
  0

0 plików
0 KB

obrazek

Oglądaj: Makbet online
Plik: Makbet.online.pl.2015.avi

obrazek

Film Makbet online

Opis i Recenzja filmu

"Makbet" Szekspira opowieść o ambicji, władzy, namiętności i pożądania za przekroczenie granic są. napędza błędne koło krwawym dramacie kryminalnym, jest przestępstwem z XI w Szkocji, wykonywane. tragedia jest nieunikniona - zemsta, zdrada, strach i szaleństwo znaki są uwięzieni we własnych emocjach związanych.

Oczekuje "Braveheart" i "300" na "Makbet" jest mieszać, od razu byłem rozczarowany - poziom narracji, poza kilkoma wyjątkami, Justin Kurzela nowa ekranizacja tragedii listu Szekspira. Komiks energii, "Game of Thrones" klimat, ale także z wierszowanymi monologów i wystawił duży bagaż. W rezultacie błona mocną osią tekście, dynamika wizualne spłaszcza. Sceny batalistyczne, przywódcy wolnozbywalne, filtry dynamiczne i kolorowe MONTAŻ - - po otwarciu imprezy, zgodnie z Epic szaleństwa i obsesji władzy na silne spowolnienie ciemny, thriller hipnotyzujące leci. Kurzela transowy rytm można wyciągnąć z tej historii; Niestety, ze szkodą dla całej twórczości Szekspira sam, a więcej - o Shakespeare Shakespeare.

"Makbet" jest zawsze nierówne adaptacje doświadczeni - nawet najbardziej znanych, takich jak Wellesowska - on i tekst wymaga prawdziwej dramatyczne mistrzostwo. Top Roman Polański jest chyba 1971 jest "Makbet" kliny są nadal w miłości, choć poszedł, ale jest bardziej dosłowne i brutalne. Kurzel włączyć do gry z klasycznego tekstu na własnych warunkach, a zapłaciliśmy za brak spójności narracyjnej pokory. Majątek elżbietańskiej tragedia, nagi i krwawe naturalizm granicy z anturazu teatru, grając z paranoikiem i tworzą ponury zastąpić greenawayowskiej Phantom - przyjął ambitną strategię. Za pierwszym razem, gdy pojawia się na ekranie trzy czarownice, powolny, nawiedzać prorocze intonację buduje niesamowity klimat mroczne teledyski, muzyka trance łączy się z - I Mickiewicza przez Nicolas Winding Refn jest "przodków Ewę" może wyglądać.

Mogą to być następujące pismo sztuk Szekspira - dyrektor odcinka teatralnej i okrężną drogą podjęte wyłącznie wiązania warstwy - na epicką przygodę dla poezji. Jego "Macbeth" poetyckie twierdzi, że główne hity, ale szybko tracą szybkość i przejrzystość - musimy w takich przypadkach, bez wyraźnego poczucia napięcia i znaleźć wspólną płaszczyznę do podjęcia serii monologi bez climaksami ciepła trudnym. Bohater Szekspir Kurzel gorączka szaleństwa, ale to nie jest trawiona w obecnej depresji, jak chciałem udowodnić, zbyt dużo chłód, choć udało się uniknąć koturnowosci dystans emocjonalny. Tragedia Szekspira, niektóre stare, jakby napisany w niejasne, jeszcze więcej linii tekstu z monotonnym śpiewem - Fassbender i inne Cotillard Makbet i Lady Makbet jest najbardziej konserwatywna. Automatyzm nie uzyskać czysty, ale ze stylem i narracji efekciarskiego modernizacji Refn contortions towarzyszą takim klimacie, bo to jest chyba tylko zastosowanie - Emocje zredukowane do minimum. Przestrzeń wnętrza, jednak to stylowy cacko - jeden film za drugim dobre prawo naciśnij Kurzela podsumował show.

Osobiście, jest to ten sam "styl", "Makbet" w zasadzie - prawdziwe arcydzieło kina, operator możliwości technicznych rzeźby i postprodukcji. Magnetyzer ukryte na ekranie kinowym i kontrolować ruch gałek ocznych - które już mają możliwość wpływania obrazy z filmu, nie widzę. Makbet i sceny zbiorowe marzycielski czas halucynacje - jakby sceny batalistyczne - - Adam Arkapawa zdjęcia takie jak światło stroboskopowe, z błyskiem lub miga jak stabilność zdjęć jest próba średniowieczne ryciny. przód ciała zawieszone w przestrzeni, Makbet monumentalny krajobraz, surrealistyczne, Red Mist - ostateczny pojedynek z Macduff, Makbet w filmach samurajskich i komiksów superhero estetycznym połączeniem klasycznego malarstwa, twoja kolej. Czyste jabłkowym, ale także istotą kina rozrywki.

Dlatego Film Kurzela przynosi wydajność wizualną, ale jako adaptacji Szekspira zaliczana do średniej ligi - średnia, a czasem nawet irytująco. Dobrze, że to kolejny klasyk okazja, aby spróbować trochę, szkoda tylko, że chce zmodernizować, zgniłe tekst Szekspira "na". "Diabły" Ken Russell, napisane w "Makbecie" brzmi dla mnie dobry. Celem Forres teraz wciąż czeka na dziedzica tronu - król, prawo do tronu pusty, samotny człowiek siedzi Arkapaw. Musimy pracować na środku "szekspirowski" swego pana muszą korzystać z dwóch godzin do gaszenia i wizualne przysmaki. Warto - nawet na kilka scen.

film
cda

Zwiastun Makbet online

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności