Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
beata30-1979
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta beata

widziany: 24.03.2015 22:49

 • pliki muzyczne
  66
 • pliki wideo
  3659
 • obrazy
  2173
 • dokumenty
  429

7609 plików
2686,67 GB

Ukryj opis
 • 200,0 MB
 • 13 kwi 10 19:17

z chomika zbuntowana30

 • 200,0 MB
 • 13 kwi 10 19:17

z chomika zbuntowana30

 • 200,0 MB
 • 13 kwi 10 19:17

z chomika zbuntowana30

 • 200,0 MB
 • 13 kwi 10 19:17

z chomika zbuntowana30

 • 200,0 MB
 • 13 kwi 10 19:17

z chomika zbuntowana30

 • 200,0 MB
 • 13 kwi 10 19:17

z chomika zbuntowana30

 • 49,2 MB
 • 13 kwi 10 19:17

z chomika zbuntowana30

 • 298,0 MB
 • 13 kwi 10 19:16
wilk_i_zajac_3.jpgKolejna, trzecia już część wirtualnych przygód
dwóch tytułowych zwierzaków: Wilka i Zająca, przygotowana
oczywiście z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów
klasy PC. Tym razem dzieci mają do czynienia z produkcją
zaliczaną do kategorii gier platformowo-zręcznościowych.

Do przejścia oddano osiem zróżnicowanych poziomów (każdy
składa się z kilku mniejszych partii). Podczas zabawy osoby
siedzące przed monitorami trafiają m.in. na plażę, na wieś,
do miasta, na plac budowy czy pokład statku. W programie
nie brakuje prostych zagadek logicznych, z którymi najmłodsi
muszą się uporać, aby pociągnąć wątek fabularny do przodu.
Warto również zbierać rozmaite znajdźki (czekoladowe lody
na patyku, szklanki z napojem, etc.), sprytnie porozmieszczane
w różnych częściach planszy.

Wilk i Zając 3 charakteryzuje się stosunkowo ładną, bardzo
kolorową grafiką. Twórcy programu przygotowali kilka
poziomów trudności rozgrywki do wyboru (zarówno dla
początkujących, jak i bardziej doświadczonych graczy).
Praktycznie w każdej chwili dzieci mogą również skorzystać
z rozmaitych podpowiedzi, ułatwiających wirtualne zmagania.

Gatunek: Dla Dzieci, Zręcznościowa, Platformówka
Producent: K-D Lab
Wydawca: 1C / Cenega
Dystrybutor: Cenega Poland
Premiera Świat: 20 marca 2005
Premiera PL: 22 września 2005
Język: polski
Wymagania sprzętowe: Pentium II 350MHz, 128MB RAM,
karta graficzna 32MB, Direct-X 8.1, Windows 98/ME/2000/XP
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń
Rozmiar: 298 MB
Plik obrazu: iso

z chomika zbuntowana30

 • 641,2 MB
 • 13 kwi 10 19:16
obrazekobrazekWbrew nazwie,gra jest dla każdego - wymaga naprawdę dużej wiedzy, a przy okazji można wprawić się we wspaniały humor dzięki niezwykłym tekstom postaci oraz przerywnikom.
W teleturnieju przygotowanym przez Smoka Wawelskiego mogą uczestniczyć dzieci i ich rodzice. Dzięki możliwości wyboru poziomu trudności dla każdego gracza z osobna (może być ich maksymalnie czterech) nie tylko ci młodsi, ale także dorośli uczestnicy zabawy mogą sprawdzić swoje wiadomości. Tym razem mama czy tata nie będą ziewali, odpowiadając na pytania dla dziesięciolatków. Teleturniej przygotowany przez Smoka składa się z czterech rund. Są to: Rozgrzewka - odpowiedzi na pytania z wybranych dziedzin, Skuś Baba - seria dziewięciu pytań dla każdego gracza, zadawanych do momentu pomyłki, Razem - zawodnicy jednocześnie zaznaczają odpowiedzi, i Szanse Trzy - to runda dla ryzykantów, w której można dużo zyskać, ale też dużo stracić. Po każdej rundzie odbywa się Aukcja u Bartoliniego, na której zawodnicy licytują skarby. Uwaga - teleturniej wygrywa nie ten, kto ma najwięcej punktów, ale gracz, który zgromadzi najwięcej skarbów. Dodatkowymi modułami w programie
są Edytor Teleturniejów i Edytor Pytań. Tutaj użytkownicy programu mogą tworzyć własne rozgrywki i dodawać lub usuwać pytania w istniejących lub nowych kategoriach.

z chomika zbuntowana30

 • 480,7 MB
 • 13 kwi 10 19:15
Oil-Tycoon-2,images_big,27,5906961192813.jpgOil Tycoon 2 to druga odsłona gry strategiczno-ekonomicznej, która pozwalała graczom na zbudowanie olbrzymiego koncernu wyspecjalizowanego w handlu ropą naftową, bardzo często nazywaną przecież „czarnym złotem”. Opisywana produkcja, jak przystało na prawdziwy sequel, cech*je się znacznie większym rozbudowaniem rozgrywki oraz lepszą oprawą audio-wizualną w porównaniu do poprzedniczki.
wymagania sprzętowe
PROCESOR: 1 Ghz PAMIĘC RAM: 128 MB
HDD: 200 Mb NOŚNIK: 1
SYSTEM: WINDOWS 95SE/98/ME/2000/NT/XP

z chomika zbuntowana30

 • 355,5 MB
 • 13 kwi 10 19:15
obrazekobrazekobrazekŚwiat Kucyków to pełna zabaw i przygód gra, w której kierować będziesz poczynaniami wybranego przez siebie kucyka. To Ty zdecydujesz o tym czy Twój kuc wieść będzie życie pośród rodzinny, dbając o swoje dzieci, czy też samotnie poświęci się pracy, lub zabawie. W grze możesz uczestniczyć w wielu dodatkowych zabawach. Czekają na Ciebie wyścigi kucyków, konkursy piękności i wymagające quizy pamięciowe.
Dowolnie rozbuduj swoją farmę, zasadź na niej drzewa z owocami i warzywa, dekoruj okolicę różnymi, fascynującymi przedmiotami. Różnorodność opcji i rozbudowana fabuła nie pozwoli Ci się nudzić i sprawy że przygoda w Świecie Kucyków dostarczy Ci wiele radości i przyjemności.

z chomika zbuntowana30

 • 427,4 MB
 • 13 kwi 10 19:14
obrazekDoskonała gra zręcznościowo - przygodowa dla dzieci z ulubionymi bohaterami bajek. Nad wioską Smerfów pojawiła się tajemnicza tablica zapraszająca wszystkich na festyn w lesie. Większość Smerfów postanowiła się zabawić i nie zważając na niebezpieczeństwo skorzystała z zaproszenia. Jedynie rozważny Papa Smerf podejrzewa, że to kolejny podstęp Gargamela, próbującego wszelkimi sposobami złapać niebieskie skrzaty.
Gra wykonana jest w ładnej bajkowej oprawie graficznej. W wiosce Smerfów na dzieci czeka mnóstwo atrakcji i ciekawych zadań rozwijających pamięć i logiczne myślenie. Mogą tworzyć własne piosenki, malować kolorowanki i wydrukować je w Wielkiej Świątecznej Księdze.
Dwa poziomy trudności.
18 gier zręcznościowych.
Kilkanaście historyjek z festynu.
Pracownia muzyczna i plastyczna

z chomika zbuntowana30

 • 95,0 MB
 • 13 kwi 10 19:14
obrazekWitamy w Wiosce Smerfów! Najmłodsi mogą odkrywać świat Smerfów bawiąc się w Kształty i Kolory, Myśl i Pamiętaj oraz Cyferki i Literki. Mogą odwiedzić Wioskę Smerfów, odkrywać tajniki Smerfowego Lasu i wchodzić do Smerfowych Domków. Przy pomocy myszki dzieci mogą poruszać się pomiędzy planszami i w bardzo prosty sposób zmieniać ustawienia programu. Oddane do ich dyspozycji Magiczne Berło daje możliwość wywołania fascynujących, animowanych sekwencji i wzięcia udziału w porannych zajęciach proponowanych przez różne Smerfy.
* Cyferki i Literki to zabawy testujące rozpoznawanie literek i cyferek. Najmłodsi zapoznają się z podstawami czytania i matematyki.
* Myśl i Pamiętaj to gry pamięciowe, ustawianie obrazków w odpowiednie sekwencje, zabawy w kompletowanie obiektów i powtarzanie rytmów.
* Kształty i Kolory to zabawy w kolorowanie i gry mające na celu rozpoznanie kształtów, zapamiętywanie kolorów i rozwijanie wyobraźni przestrzennej.
* Menu „dla rodziców” pozwala na zachowanie kontroli nad czasem, który dzieci poświęcają tej zabawie.

MAŁA PORADA W PRZYPADKU JAKBY GRA NIE DZIAŁAŁA
1. Skopiuj plik WING32.DLL do Windows/system32 pilk znajdujący znajdujący sie w folderze WING gry
2. Jeżeli zmontowałeś gre w wirtualnym napedzie np (h) to otwórz plik SMURFED z pomocą notatnika zmień literke napędu na tą w której jest zmontowana gra ( g: Pl3 ---> h: Pl3 )
3. Gra nie najnowsza ale dla naszych pociech wspaniała zabawa ( może się komuś przyda)
augen051.gif

z chomika zbuntowana30

 • 257,6 MB
 • 13 kwi 10 19:13
KAŻDEGO DNIA POGODA JEST INNA.RAZ ŚWIECI SŁOŃCE,RAZ PADA DESZCZ,INNYM RAZEM ŚNIEG.CZASAMI SZALEJE WICHURA LUB BŁYSKA SIĘ I GRZMI.ALE CZY WIESZ,JAK JEST POGODA ?JAK POWSTAJĄ CHMURY,DESZCZ,WIATR I BURZA ?CO OZNACZA OBIEG WODY,O CO CHODZI W PROGNOZIE POGODY I JAKIE UBRANIE JEST ODPOWIEDNIE NA DANĄ PORĘ ROKU ?DKĄD WŁAŚCIWIE BIORĄ SIĘ RÓŻNE PORY ROKU ?JEŻELI CHCESZ SIĘ O TYM WSZYSTKIM DOWIEDZIEĆ RAZEM Z BENJAMINE I OTTO ODWIEDŹ PROFESORA GRADZINĘ W JEGO STACJI METEROLOGICZNEJ W NEWTWON.PROFESOR GRADZINA JEST PRAWDZIWYM SPECJALISTA-METEOROLOGIEM I MOŻE CI WIELE OPOWIEDŹIEĆ NA TEMAT POGODY.NATURALNIE SAM TEŻ BĘDZIESZ MIAŁ CO ROBIĆ-MOŻESZ USTAWIĆ TEMPERATURĘ I SIŁĘ WIATRU.ZA POMOCĄ LUPY OBEJRZYSZ KROPLE DESZCZU,PŁATKI SNIEGU I KULKI GRADU,A TAKŻE POBAW SIĘ OBIEGIEM WODY.POZA TYM PŁYTA CD-ROM ZAWIERA WIELE WSKAZÓWEK I GIER ZWIĄZANYCH Z POGODĄ,KTÓRE MOŻESZ SOBIE WYDRUKOWAĆ.NAUKA Z BENJAMINEM I OTTO TO DOSKONAŁA ZABAWA.

z chomika zbuntowana30

 • 260,4 MB
 • 13 kwi 10 19:13
dd15fe59dfec968e.jpg
Czasami wcale nie jest łatwo połapać się w ruchu ulicznym - na ulicach, na przejściach dla pieszych i skrzyżowaniach. Czy znasz najważniejsze znaki drogowe i wiesz, co oznaczają? Albo jak działa sygnalizator świetlny? Chciałbyś się dowiedzieć, która droga jest najbezpieczniejsza, jak być najlepiej widocznym dla kierowców i co oznaczają paski zebry na jezdni? Razem z Benjaminem i jego przyjacielem Otto odwiedź Sierżanta Czujnego z miasta Newtown. Sierżant Czujny jest policjantem wydziału ruchu drogowego i wie prawie wszystko o ruchu ulicznym. Oczywiście sam też będziesz mógł wziąć udział w grze. Będziesz mógł na przykład pomóc Otto odszukać najbezpieczniejszą drogę do Benjamina, zorganizować pracę
sygnalizatorów świetlnych i znaków, nauczyć się rozpoznawać odgłosy ruchu ulicznego i dobierać do poszczególnych uczestników ruchu odpowiedni ubiór. Poza tym na CD-ROM-ie znajdziesz wiele wskazówek i gier związanych z ruchem ulicznym, oraz wygaszasz ekranu, który będzie przypominać o tym, co się tu nauczyłeś.

z chomika zbuntowana30

 • 512,4 MB
 • 13 kwi 10 19:12
obrazekGra składa się z zestawu minigier nawiązujących do tematyki fabularnego filmu. Zamaskowany łotr planuje przejąć kontrolę nad miasteczkiem Coolsville. Tylko słynna grupa przyjaciół ze Scooby-Doo na czele może go powstrzymać. Zadaniem gracza jest rozwiązanie zagadek logicznych i zadań zręcznościowych oraz kolekcjonowanie różnych przedmiotów i Scooby-Chrupek. Wszystko to pozwoli na pokonanie grasujących potworów.

Cechy gry:
Gra powstała w oparciu o film fabularny.
Atrakcyjna grafika.
Dzięki sympatycznym bohaterom oraz atmosferze humoru i żartu gracz chętnie wraca do poszczególnych zadań.
Wciągające minigry o 3 poziomach trudności.
Wspaniałe efekty znane fanom gier ze Scooby-Doo.
Pomoc dostępna w każdym momencie.
Śmieszne dialogi.

Wersja językowa: polska
Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium II 333 MHz
RAM: 128 MB
HDD: 600 MB
System: Windows 98SE/ME/2000/XP
Inne: Karta graficzna 16 MB zgodna z Direct X
augen051.gif

z chomika zbuntowana30

 • 47,2 MB
 • 13 kwi 10 19:11
obrazekNa zielonej, soczystej, skąpanej w słońcu łące, wśród drzew i śpiewu ptaków, gdzie rytm dnia odmierza wschód i zachód słońca, tysiące małych owadów pracowicie spędza czas. I choć atmosfera letnich dni jest raczej leniwa, nikt na naszej łące nie słyszał o leniuchowaniu. Nikt nie ma czasu wygrzewać na słońcu brzuszka, ani leżeć w cieniu drzewa i słuchać szumu liści wprawianych w lekki ruch przy każdym podmuchu ciepłego, letniego wiatru... Wśród muszek, biedronek, żuczków, koników polnych i mrówek uwija się w pocie czoła mała pszczółka- Ula. O świcie słońca, kiedy na trawie błyszczy jeszcze rosa Ula budzi sie za snu, bierze swoje wiaderko i leci od kwiatka do kwiatka w poszukiwaniu pyłku...
augen051.gif

z chomika zbuntowana30

 • 83,4 MB
 • 13 kwi 10 19:11
341262093.jpg
Mapeciątka: Wesoła Lokomotywa to gra dla najmłodszych dzieci, powstała w oparciu o serial animowany z lat osiemdziesiątych XX w., firmowany nazwiskiem Jima Hensona i doskonale znany wszystkim entuzjastom telewizyjnych Wieczorynek. Zatem w wirtualnej rzeczywistości można spotkać żabkę Kermita, świnkę Piggy, misia Fozzie, pieska Rowlfa i mnóstwo innych sympatycznych bohaterów. Eksploracja kolorowego świata następuje z perspektywy pasażera radosnego pociągu.

Zabawa funkcjonuje w ramach czterech odmiennych wariantów trudności (stopień skomplikowania determinuje wiek użytkownika) oraz oferuje szereg rozmaitych opcji o atrakcyjnym i pozbawionym przemocy charakterze - np. rozpoznawanie obrazów i śpiewanie piosenek. Treningiem objęta jest więc m.in. umiejętność koncentracji, a także zdolność zapamiętywania i logicznego myślenia. Dodatkowo rodzice mają sposobność śledzenia komputerowych poczynań swoich latorośli dzięki specjalnemu systemowi raportów.

Oprócz przejrzystego interfejsu uwagę zwraca również profesjonalna lokalizacja językowa, opracowana przez polskiego dystrybutora. Ponadto wzrok przykuwa wielobarwna oprawa wizualna (zgrabne połączenie płaskich grafik komiksowych i motywów trójwymiarowych), natomiast warstwa dźwiękowa reprezentuje bardzo wysoki poziom wykonania.

z chomika zbuntowana30

 • 46,2 MB
 • 13 kwi 10 19:10

z chomika zbuntowana30

 • 1,62 GB
 • 13 kwi 10 19:08
obrazek
POLSKA WERSJA JĘZYKOWAZabawna i kolorowa gra akcji na podstawie filmu animowanego Pixara. Wcielamy się zarówno w staruszka Carla i skauta Russella, którzy wyruszają w niezwykłą podróż po świecie.
Up to zabawna gra akcji na podstawie tytułowego filmu animowanego. Kinowe dzieło zostało stworzone przez znaną firmę Pixar. Za opracowanie elektronicznej wersji odpowiada deweloper Heavy Iron Studios, który wcześniej pracował już przy kilku podobnych projektach (Iniemamocni, Ratatuj czy Wall-E).
Gra, podobnie jak i sam film, opowiada o przygodach staruszka Carla Fredricksena, który wyrusza w podróż po świecie, spełniając tym samym marzenia swojej nieżyjącej już małżonki Ellie. Dziarski bohater postanowił zwiedzić planetę nie ruszając się z domu. W tym celu przerobił budynek w latającą machinę wykorzystującą kolorowe balony i żagle. Niestety, Carl od samego początku musi borykać się z pasażerem na gapę – bardzo młodym skautem Russellem - z czego wynika wiele zabawnych perypetii.
Podczas zabawy zwiedzamy wiele egzotycznych miejsc na całym świecie. Gra została podzielona na kilka rozdziałów. Wśród dostępnych lokacji pojawia się przede wszystkim południowoamerykańska dżungla. Na poszczególnych poziomach poznajemy szereg barwnych i zabawnych postaci (psa Duga oraz prehistorycznego ptaka Kevina) oraz przeciwników (np. węże). Tych drugich unieszkodliwiamy wykorzystując specjalne umiejętności obu bohaterów - przykładowo chłopiec Russell wykorzystuje szkło powiększające do przypalania przeciwników. Starszemu Carlowi przydaje się natomiast jego laska, umożliwiająca chociażby wspinaczkę.
Wszystko to dostępne jest również w trybie rozgrywki kooperatywnej. Cały czas dwójka bohaterów biega razem, więc możemy bez przeszkód bawić się z innymi graczem. Gdy gramy samemu otrzymujemy opcję zmiany postaci, aby przykładowo wykorzystać jej specjalne cechy. Współpraca polega również między innymi na pomaganiu sobie przy wspinaniu się na trudniej dostępne skały oraz wspólnym zbieraniu zdjęć i przedmiotów.
Autorzy przygotowali całkiem ciekawą oprawę audiowizualną, oczywiście korelującą z tym co oglądamy w animowanym dziele Pixara. Postacie zostały odwzorowane z dbałością o szczegóły, a tła są bardzo kolorowe i czytelne. Podczas zabawy towarzyszy nam w tle muzyka z filmu. Miłym dodatkiem są różne mini-gierki dostępne z głównego menu. Twórcy przygotowali też dodatkowy, czteroosobowy tryb sieciowy, w którym możemy zmierzyć się w podniebnych pojedynkach.

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 1.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP SP2/Vista SP1

z chomika zbuntowana30

 • 701,0 MB
 • 13 kwi 10 19:07
Moj-wymarzony-chlopak,images_big,29,5907671213966.jpg
Cechy charakterystyczne gry:
* Zdobądź serce wymarzonego chłopaka!
* Niezwykle realistyczna, trójwymiarowa symulacja.
* Ponad 30 misji dla każdego z 3, wymarzonych chłopaków (w sumie 60).
* Umawiaj się w ulubionych miejscach i randkuj!
* Rozwijaj umiejętności i atrybuty postaci.
* Do gry dołączona ekstra zawieszka na drzwi!
Aby poprawić swój wizerunek zrób nową fryzurę i wybierz się na zakupy. Pamiętaj, że to, czy dobrze wyglądasz, zależy od Twojej aktywności fizycznej. Zajmij się uprawianiem sportu, odwiedź studio fitness. Może akurat tam spotkasz tego wymarzonego chłopaka...
Zdobądź serce swojego wymarzonego chłopaka. Czeka na Ciebie realistyczny obraz 3D oraz 20 misji dla 3 różnych chłopaków oraz symulacje randek.
Pamiętaj, zdobycie serca wymarzonego chłopaka nie jest proste. Czy wiesz w czym jest Ci najlepiej? Spraw sobie nowe ubrania, wybierz odpowiedni strój, by przyciągać spojrzenia chłopaków! A czy wiesz jaki zespół jest akurat na topie? Która drużyna piłkarska wygrała ostatnio mecz? Dowiedz się zawczasu, to zabłyśniesz w rozmowie z chłopakami.

augen051.gif

z chomika zbuntowana30

 • 325,7 MB
 • 13 kwi 10 19:06
obrazekZbuduj wymarzoną klinikę i zostań najlepszym na świecie przyjacielem i opiekunem zwierząt!
Młody Doktor 2 - Łapy i Pazury jest grą idealną dla wszystkich dziewczynek kochających zwierzaki.
Wcielając się w postać weterynarza, budujesz dla zwierzaków bezpieczny kąt i pomagasz im...

wymagania sprzętowe:
Pentium 2 GHz, 1GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows XP/Vista
augen051.gif

z chomika zbuntowana30

 • 607,9 MB
 • 13 kwi 10 19:06
obrazekMountain Rescue to druga część serii gier edukacyjnych, która została przygotowana przez specjalistów z firmy Riverdeep z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów (uczniowie szkół podstawowych). Głównym zadaniem programu jest nauczenie dzieci umiejętności logicznego rozumowania oraz rozwiązywania wybranych problemów z zakresu matematyki.
Tym razem, grupa miłych stworków - Zoombinów - została uwięziona w górskim tunelu i tylko użytkownik opisywanej produkcji może pomóc im się wydostać. Do przejścia/ułożenia udostępniono 9 różnorodnych mini-gier/zestawów puzzli (trzy poziomy trudności). Zagadki są trudniejsze niż w pierwszej odsłonie cyklu, szybciej rośnie także poziom ich skomplikowania - czasem pomoc rodzica (wspólna nauka) może się wydać nieodzowna.
Na największą uwagę zasługuje jednak zaimplementowanie w pełni trójwymiarowej grafiki. Pozwoliło to nie tylko na wymyślenie nowych rodzajów puzzli (operowanie perspektywą czy rozmaitymi obiektami przestrzennymi), ale również na podniesie wrażeń artystycznych. Zoombini wyglądają o wiele ładniej niż w poprzedniej części, znacznie ciekawiej prezentuje się także środowisko, w jakim przychodzi im się poruszać.
W Zoombinis 2: Mountain Rescue nie zabrakło interaktywnej pomocy dla najmłodszych, zawierającej cenne wskazówki odnośnie aktualnie trwającego zadania. Rodzice w dalszym ciągu mogą śledzić osiągnięcia swoich pociech, co umożliwia im jednoczesną ocenę ich rozwoju. Dopełnienie programu stanowią rozmaite zadania do drukowania.

augen051.gif

z chomika zbuntowana30

 • 509,2 MB
 • 13 kwi 10 19:06
obrazekto gra edukacyjna przygotowana przez specjalistów z firmy Riverdeep z myślą o dzieciach w wieku szkolnym (7 lat i starsze). Zadaniem programu jest nauczenie najmłodszych użytkowników komputerów logicznego rozumowania oraz rozwiązywania wybranych problemów z zakresu matematyki. Podczas rozgrywki, dzieci śledzą losy grupy przyjaznych stworków zwanych Zoombinami - główny cel rozgrywki polega na bezpiecznym doprowadzeniu ich do nowego miejsca zamieszkania. Aby zrealizować owe zadanie, należy prawidłowo przejść/ułożyć 12 różnorodnych mini-gier/zestawów puzzli (cztery poziomy trudności).
Podczas zabawy dzieci uczą się efektywnego wykorzystywania zgromadzonych informacji, obserwacji obiektów, testują wybrane teorie naukowe w praktyce, szukają jak najlepszych rozwiązań dla szeregu problemów, etc. Poziom wszystkich zagadek rośnie wraz z osiągniętymi postępami, dzięki czemu nasi podopieczni dość szybko wciągają się w wirtualną przygodę i nie powinni narzekać na nudę. Puzzle za każdym razem generowane są automatycznie, dlatego przypadek, w którym dziecko miałoby układać ten sam zestaw, został praktycznie wykluczony. W każdej chwili, dostępna jest także interaktywna pomoc dla młodych użytkowników, zawierająca cenne wskazówki dotyczące aktualnie trwającego zadania. Rodzice mogą oczywiście śledzić osiągnięcia swoich pociech, co umożliwia im jednoczesną ocenę ich rozwoju. Program zawiera również zadania do drukowania.

augen051.gif

z chomika zbuntowana30

 • 433,6 MB
 • 13 kwi 10 19:00
obrazekHorsez to kolejna, obok Catz i Dogz, gra symulacyjna z serii Petz, która pozwala opiekować się wirtualnymi zwierzakami. Tym razem gracz zaopiekuje się końmi.
Gracz wciela się rolę młodej dziedziczki stadniny koni. Jej zadaniem będzie zorganizowanie wielkich zawodów jeździeckich w swojej stadninie. Ale to nie wszystkie zadania jakie czekają przed graczem.
Język gry: polski

z chomika zbuntowana30

 • 0 KB
 • 13 kwi 10 19:00
WEŹ TEN PLIK BIORĄC HORSEZ

z chomika zbuntowana30

 • 119,7 MB
 • 13 kwi 10 19:00
obrazekGra strategiczno-ekonomiczna, w której mamy możliwość dorobienia się fortuny sprzedając przeróżne dziwaczne zabawki (m. in. rolki z napędem odrzutowym, androidy pomagające odrabiać prace domowe) tworzone przez zespół pomysłowych wynalazców.
Gadget Tycoon to gra finansowo-strategiczna, w której rozwijamy własny interes, zarządzamy zespołem wynalazców i tworzymy, a następnie sprzedajemy różnego rodzaju zabawki (tytułowe gadżety). W skład naszego asortymentu wchodzą, na przykład rolki z napędem odrzutowym, androidy pomagające odrabiać prace domowe czy też „kosmiczne ubikacje”, które składają się z trzydziestu komponentów każdy.
Nowe elementy można zdobywać przeprowadzając badania naukowe jak również posługując się szpiegostwem przemysłowym wykradać je konkurencji. Oprócz zmagań z wszędobylskim urzędem skarbowym musimy sobie poradzić również z przedstawicielami mniej legalnej organizacji jaką jest mafia (można też z nią współpracować).
Do dyspozycji gracza oddanych zostało dziesięć misji, scenariusze z otwartymi zakończeniami i możliwość zabawy poprzez Internet lub sieć lokalną do ośmiu osób jednocześnie. Całość oprawy audiowizualnej Gadget Tycoon utrzymana jest w specyficznym, komiksowo-kreskówkowym stylu

z chomika zbuntowana30

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

172 plików
31,45 GB

darmowe_fragmenty

darmowe_fragmenty napisano 1.10.2014 21:16

zgłoś do usunięcia
Zapraszam serdecznie do mnie
BestRockMusic

BestRockMusic napisano 18.10.2014 13:01

zgłoś do usunięcia
10 GB Free co weekend na całego chomika. Start od 18.10.2014 w każdą Sobotę o godz. 18.00. Zapraszam Serdecznie, BestRockMusic.
beautiful.anya

beautiful.anya napisano 31.10.2014 19:14

zgłoś do usunięcia
FREE 1000 GB START GODZ. 20.00
KLIKNIJ
My_word

My_word napisano 6.11.2014 00:12

zgłoś do usunięcia
WOLNE MIEJSCA VIP
Fifa15CoinsHack

Fifa15CoinsHack napisano 10.11.2014 00:19

zgłoś do usunięcia

neXt_V2

neXt_V2 napisano 9.02.2015 11:57

zgłoś do usunięcia
obrazek
Przemo_ks

Przemo_ks napisano 22.03.2015 12:41

zgłoś do usunięcia

obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności