Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Akceleratory pobierania - instrukcja

Jeżeli pobierasz z Chomika pliki o dużym rozmiarze, to w momencie kiedy np. Twoje połączenie z internetem zostanie na chwilę zerwane, kontynuuowanie pobierania pliku może nie być możliwe. Możesz oczywiście rozpocząć wtedy ściąganie od początku. Pamiętaj, że Chomik posiada zabezpieczenia, dzięki którym, jeżeli ściąganie pliku zostało już przez Ciebie rozpoczęte, to nawet przy kolejnym kliknięciu w odnośnik do pobierania, w przeciągu kolejnych 7 dni - transfer nie zostanie ponownie odliczony od Twojego Chomika.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że trwające już trochę ściąganie zakończy się pomyślnie - możesz użyć jednego z programów typu Akcelerator pobierania (Download Accelerator). Tego typu programy umożliwiają m.in. wznawianie pobierania.

Chomik poleca jeden z darmowych programów tego typu - Free Download Manager. Posiada on polską wersję językową, którą możesz wybrać przy instalacji.

W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności