Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.

Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na ich umieszczanie na Twoim komputerze przez administratora serwisu Chomikuj.pl – Kelo Corporation.

W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies w swojej przeglądarce internetowej. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności - http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.

W przypadku braku twojej zgody na akceptację cookies niestety prosimy o opuszczenie serwisu chomikuj.pl.

Wykorzystanie plików cookies przez Zaufanych Partnerów (dostosowanie reklam do Twoich potrzeb, analiza skuteczności działań marketingowych).

Wyrażam sprzeciw na cookies Zaufanych Partnerów
NIE TAK

Wyrażenie sprzeciwu spowoduje, że wyświetlana Ci reklama nie będzie dopasowana do Twoich preferencji, a będzie to reklama wyświetlona przypadkowo.

Istnieje możliwość zmiany ustawień przeglądarki internetowej w sposób uniemożliwiający przechowywanie plików cookies na urządzeniu końcowym. Można również usunąć pliki cookies, dokonując odpowiednich zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Pełną informację na ten temat znajdziesz pod adresem http://chomikuj.pl/PolitykaPrywatnosci.aspx.

Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
zibim7
  • Prezent Prezent
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Im 17.III Ur.28.XI

widziany: dzisiaj o 17:03

  • pliki muzyczne
    187
  • pliki wideo
    264
  • obrazy
    2962
  • dokumenty
    224

3961 plików
62,58 GB

Ukryj opis
  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    0
  • obrazy
    9
  • pliki wideo
    0
  • pliki muzyczne
    0

9 plików
473 KB




krisluck60

krisluck60 napisano 21.06.2026 16:21

zgłoś do usunięcia

✨Witam pięknie!✨

✨🌼✨ Życzę Ci dzisiaj chwil pełnych spokoju, niech radość zagości w sercu Twoim. Niech Boża opieka nad Tobą czuwa, a każdy moment troski usuwa.☀️😊

✨🌿✨🌼✨🌿✨ Boża miłość jest jak letni wiatr, 💨co tuli drzewa i piękny ten świat. 🌳W kropli rosy 💧 i w płatkach róż, 🌹czujesz, że Pan Bóg jest blisko już. ☁️Niech ta przyroda sił Ci dodaje, 💪a dzień dzisiejszy cudny się staje! ☀️✨🌸✨🍀✨🌸✨ Urlop do odwołania „Poważne prace przy domu” ❤️Proszę nie pisz komentarzy na priv❤️. Spokojnych i bezpiecznych dni podczas mojej nieobecności! Zawsze będę o Was pamiętał w modlitwie. 👼🕊️✨ ⋞♥⋟Krzysztof ⋞♥⋟

obrazek

✨🎈 Cudownego i spokojnego dnia! 🎈✨ 🍀❤️ Spędź go z uśmiechem! ❤️🍀

🔥🎸🎶🎤 Nutka Dla Ciebie 🎤🎶🎸🔥
Miranda28

Miranda28 napisano 21.06.2026 17:27

zgłoś do usunięcia

⊰♣☀♥☀♣⊱

Każda chwila jest bezcenna, więc tylko takich chwil życzę Tobie ZBYSIU na dzisiejsze popołudnie i wieczór. 💖

krysia01

krysia01 napisano 22.06.2026 05:32

zgłoś do usunięcia

...Poranna mgła opadła sennie, rosa lśni jeszcze na trawie, zbudzone słońce świeci pięknie, rozgląda się ciekawie. Zagląda w okna domów, oświetla drogi w lesie, przesuwa szare chmury, pogodę wszystkim niesie. Przywraca radość smutnym, a tym, co wątpią - nadzieję; zmarzniętym daje ciepło, otuli nim, ogrzeje. Wędruje własną drogą, sunąc po nieba błękicie. gdy zgaśnie o zachodzie, znów zaśnie wkoło życie ... dużo słoneczka życzę ZBYSZKU

SERENA60

SERENA60 napisano 22.06.2026 06:40

zgłoś do usunięcia
Zanim nauczymy się wzajemnie rozumieć,przyjaźnić,żyć w społeczeństwie, najpierw trzeba uwolnić się od strachu otwarcia serca. Minione czasy zniechęciły ludzi nie tylko do czynów trudnych, ale i do słów, które mogą brzmieć inaczej, niż dyktuje przyzwyczajenie. Zranieni w swojej wierze i miłości ludzie,chowają dyskretnie swoje doświadczenia. Oczywiście, pozostaje trudna nauka mówienia tego, co człowiek ma w sercu.Czasem trzeba wziąć za nie odpowiedzialność, a to onieśmiela. Jak trudno rozmawiać, czyli dzielić to, co w nas, i brać to, co w kimś.....Otworzyć serce przed człowiekiem, przed sobą samym.... / ks. A. Henel / *** Dzień dobry ZBYSZKU !!! Życie, jeśli się je tylko weźmie we własne ręce, może się udać, mimo niesprzyjających warunków i wielu trudnych do pokonania przeszkód uśmiechniętego dnia życzę. ღ Krysia ღ
krysia01

krysia01 napisano 23.06.2026 04:45

zgłoś do usunięcia

...Lato gorące z burzami i piorunami, śpiewem ptaków, lotem motyla, zapachem siana i złotem zboża, sadem pełnym pysznych owoców, grządek zachęcających warzywami, ogrody pachnące kwiatami, pasieki obfitujące słodkim miodem. Las częstuje nas poziomkami, jeżynami, całą swą obfitością, słońce opala nam twarze, zaprasza na plażę, poleca kąpiel w falach rzek, jezior i morza. Korzystaj z uroków lata i tego co nam daruje, bo kto nie skorzysta latem, ten zimą marznie i żałuje... Pogody w sercu, samych rozświetlonych i optymistycznych myśli życzę ZBYSZKU

SERENA60

SERENA60 napisano 23.06.2026 07:51

zgłoś do usunięcia

***W zaciszu łąki usiąść i pozwolić motylom przysiąść na ramieniu, rozgrzać skórę promieniem słońca, wsłuchać się w ptasi śpiew, lub wstrzymać oddechi upoić się ciszą.Pod zielonym drzewem przysiąść i zapomnieć o zegarze ,co odmierza czas, zgubić troski w lesie marzeń,śledzić wzrokiem chmur obłoczki i odkryć ogrom uczuć w sercu. Prawą ręką uchwycić radość,lewą przytrzymać szczęście,pozwolić się miłości ucałować w czoło,uśmiechnąć się przyjaźnie i podziękować - za życie i świat.

***Dzień dobry ZBYSZKU !!! Niech ten dzień przyniesie Ci piękne chwile,i nie zabraknie w nim miłego nastroju.Letniej radości życzę. Pozdrawiam cieplutko. ღ Krysia ღ

Ewana50

Ewana50 napisano 23.06.2026 08:57

zgłoś do usunięcia

WITAM MILUTKO

Przywitaj dzień uśmiechem dając innym szczęście. Nie żałuj tego, co bezpowrotnie minęło, lecz raduj się życiem i korzystaj z chwili, gdyż każdy dzień jest niepowtarzalny i jedyny.
życzę Miłego Dnia Ewa@Anna

Miranda28

Miranda28 napisano 23.06.2026 19:44

zgłoś do usunięcia

⊰♣☀♥☀♣⊱

Pięknego wieczoru i cudownej nocy Ci życzę ZBYSIU .Niech gwiazdy rozkołyszą Twoje sny.  💖

krysia01

krysia01 napisano dzisiaj o 05:15

zgłoś do usunięcia

...Kiedy błyśnie promień słońca, wiedz, że właśnie nim pozdrawiam i na twarzy jego dotyk ciepłem muśnięć Ci zostawiam. Kiedy deszcz przypadkiem zrosi, to nie gniewaj się na niebo, że przynosi tyle kropel, tylko pomyśl, on dlatego biegnie swoim mokrym śladem zostawiając perły rosy, że chcę błyskiem barwnej tęczy przenieść uśmiech w Twoje oczy. Nawet wiatr jest sprzymierzeńcem, bo rozdaje wraz z powiewem czułość taką delikatną z szeleszczących liści śpiewem... Zapachem kwiatów, zielenią traw, śpiewem ptaków i ciepłem słonecznych promieni pozdrawiam Cię najcieplej i najserdeczniej ZBYSZKU

SERENA60

SERENA60 napisano dzisiaj o 06:58

zgłoś do usunięcia
***Jakie by było życie bez słońca i bez uśmiechu trzeba je tylko odnaleźć w życia codziennym pośpiechu. I trzeba słońce rozdawać i kochać wszystko co żyje i szukać w ludziach dobroci bo w każdym ona się kryje. Bo jeśli serce zamknie się , to dobroć wtedy ukrywa i nie wie o jej istnieniu. Lecz jeśli promyk słoneczka dotrze do serca piwnicy znajdzie tam pokład dobroci schowany gdzieś w tajemnicy.Więc warto dotrzeć do serca z miłości oliwną gałązką bo gdy się ono otworzy odda Ci dobroć z nawiązką: **Dzień dobry ZBYSZKU !!! A to, że świeci słońce wcale nie oznacza, że musi być ciepło...ale ja pozdrawiam jak najcieplej. Krysia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności