Mario Forever PL.exe
-
■ Fable 2 (KiloBajt) -
►★ GRY PC ( DO 1 GB )★ -
◄ Punisher PL-SPHiNX -
◘ TWIERDZA 3 PL -
♦SHADOW OPS -
13 Posterunek -
13 posterunek 2 -
Allo Allo -
Diablo 3 - Diablo III PC (2012) -
Historia Starożytnych Cywilizacji -
Młode Francuzeczki -
porno -
Przyjaciele -
Przyjaciele s01 AVI -
Przyjaciele s02 AVI -
Przyjaciele s03 AVI -
Przyjaciele s04 AVI -
Przyjaciele s05 AVI -
Przyjaciele s06 AVI -
Przyjaciele s07 AVI -
Przyjaciele s08 AVI -
Przyjaciele s09 AVI -
Przyjaciele s10 AVI -
sam w domu -
SEZON - 5 -
SEZON - 6 -
sezon 1 -
sezon 2 -
sezon 3 -
sezon 4 -
sezon 5 -
sezon 6 -
sezon 7 -
sezon 8 -
sezon 9 -
Stawka Większa Niż Zycie -
Stronghold Legends -
Śmieszna muza -
Świat według Bundych (Married with children) -
Świat według Bundych sezon 10 [Lektor PL] -
Świat według Bundych sezon 11 [Lektor PL] -
ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH SEZON 6 LEKTOR PL -
ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH SEZON 7 LEKTOR PL -
ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH SEZON 8 LEKTOR PL -
Tajemnica Twierdzy Szyfrów -
Victory -
Voyager -
You Can Win If You Want -
You My Heart, You're My Soul -
zachomikowane

ANGIELSKA WERSJA GRY PROCESOR: CORE 2 GHz ROK:2012 RAM: 1 GB WINDOWS: XP/VISTA/7 GRAFIKA: 128 MB
1. POBIERZ 2. WYPAKUJ 3. GRAJHero Academy to turowa strategia nastawiona na sieciowe bitwy. Grę wyprodukowało studio Robot Entertainment, znane z udanego tower defense zatytułowanego Orcs Must Die!. █ [ ANGIELSKA WERSJA GRY ] WERSJA SCRAKOWANA █

ANGIELSKA WERSJA GRY PROCESOR: CORE 2.4 GHz ROK:2012 RAM: 2 GB WINDOWS: XP/VISTA/7 GRAFIKA: 256 MB
1. POBIERZ 2. OBRAZ ZAMONTUJ / WYPAL 3. ZAINSTALUJ 4. SKOPIUJ CRACK Z ISO 5. GRAJAkcja gry osadzona została latem roku 1944, a więc w okresie, gdy zgodnie z historycznymi faktami Armia Czerwona prowadziła ofensywę na terenie Polski. █ KLUCZ - F9G3-66VRF-69KG9-HZ90H-M6C4S █
POLSKA WERSJA PROCESOR: CORE 2 GHz ROK: 2011 RAM: 4 GB WINDOWS: XP/VISTA/7 GRAFIKA: 256 MB
1. POBIERZ 2. OBRAZ ZAMONTUJ / WYPAL 3. ZAINSTALUJ GRĘ 4. SKOPIUJ CRACK Z ISO 5. GRAJThe Lord of the Rings: War in the North jest produkcją należącą do gatunku action/RPG, przeznaczoną docelowo do rozgrywki w trybie wieloosobowym
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB
Risen to stworzona przez studio Piranha Bytes gra z gatunku cRPG, będąca pierwszym projektem niemieckiej grupy od czasu wydania trzeciej odsłony Gothica. Produkt nie wiąże się w żaden sposób z sagą o przygodach Bezimiennego, gdyż nie pozwoliły na to prawa autorskie, pozostałe przy firmie JoWood.
Akcja tytułu rozpoczyna się na wyspie, której centralnym punktem jest czynny wulkan. Wokół niego ukształtował się zróżnicowany krajobraz, w którym można dostrzec góry, tereny bagniste czy kamieniste wybrzeża. Obszar obfituje w zróżnicowane gatunki fauny i flory oraz liczne, przemieszczające się częstokroć w grupach potwory. Wulkaniczną wyspę zamieszkują też ludzie i przedstawiciele innych ras. Próżno jednak szukać tu orków, krasnoludów czy elfów.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 3 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP
Eragon to gra typu action/adventure zrobiona na podstawie filmu o tym samym tytule, będącego z kolei ekranizacją powieści Christophera Paoliniego. W trakcie rozgrywki, poczynania bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby.Wcielamy się w postać piętnastoletniego chłopca, o imieniu Eragon, który pewnego dnia znajduje dziwny, niebieski kamień. Szybko się okazuje, że znalezisko to nic innego jak jajo, z którego wykluwa się smoczyca Saphira. Po niedługim czasie ktoś próbuje wykraść młodego smoka, zabijając przy tym wuja Eragona. Na szczęście chłopiec i Saphira ratują się ucieczką. To dopiero początek przygody nierozerwalnie łączącej dwójkę bohaterów. Nowa przyjaciółka wyjawia chłopcu, że pisane mu jest zostanie Smoczym Jeźdźcem i walka z tyranem Galbatorixem. W rękach Eragona spoczywają losy Alagaesii – magicznej krainy zamieszkanej, między innymi, przez elfy, krasnoludy czy potężne smoki.Gra oferuje nam kilkanaście poziomów pełnych akcji – walki, czarów i powietrznych akrobacji (bo w grze pokierujemy nie tylko Eragonem, ale także Saphirą). W trakcie przygody stawiamy czoła niezliczonej rzeszy siepaczy Galbatorixa, dobrze więc się stało, że dwójka młodych bohaterów nie jest zdana tylko na własne siły. Od początku rozgrywki Eragonowi towarzyszy niejaki Brom, pełniący funkcję nauczyciela, przyjaciela i przybranego ojca dla chłopca. Mniej więcej w połowie przygody miejsce Broma zajmuje Murtagh – tajemniczy mistrz miecza, którego losy są w niejasny sposób powiązane z przeznaczeniem głównego bohatera. Eragon potrafi świetnie walczyć wręcz (system walki zawiera dość dużo kombinacji ciosów, zadających więcej obrażeń w miarę rozwijania się postaci), może również strzelać z łuku oraz używać czarów (na przykład by razić wroga ogniem lub stworzyć magiczną tarczę ochraniającą przed ciosami). Towarzysze chłopca dysponują niemal takimi samymi umiejętnościami w zakresie walki. Wyjątkiem jest oczywiście Saphira, która posiada unikalne zdolności. Smoczyca spełnia w grze kilka ról, przede wszystkim znakomicie sprawdza się jako towarzysz broni – kiedy pikuje na nieprzyjaciela ziejąc ogniem i zadając ciosy potężnym ogonem, jest prawdziwą maszyną bojową. Bardzo często odpowiednie wykorzystanie możliwości Saphiry, jest sprawą kluczową dla dokonania postępów w grze, lub wygrania bitwy (na przykład użycie smoczego oddechu do zniszczenia drewnianego mostu, po którym przechodzą oddziały ogrów).
wymagania sprzętowe:
Pentium III 800 MHz, 256MB RAM, 32 MB akcelerator 3D, 1.2 GB HDD
Skład pakietu:
Neverwinter Nights + Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide + Neverwinter Nights: Hordes of the Underdark + Neverwinter Nights: Kingmaker.Neverwinter od zawsze było wyjątkowym miejscem Zapomnianych Krain. Omijane przez wojny i plagi miasto nieustannie rozwijało się, zaś jego mieszkańcy żyli w dostatku i spokoju. Niestety, dobre czasy skończyły się. Neverwinter opanowała straszliwa zaraza, siejąca spustoszenie wśród mieszkańców. Musisz znaleźć lekarstwo zanim miasto pogrąży się w całkowitym chaosie...Neverwinter Nights Diamentowa Edycja to kompletne wydanie tytułu, który wyznaczył nową jakość w gatunku role-playing. To wyjątkowe wydanie zawiera podstawową wersję gry Neverwinter Nights, oficjalne dodatki Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark a także po raz pierwszy w języku polskim dodatek Kingmaker (Kingmaker, ShadowGuard i Witch's Wake).
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.8 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64MB
Kult to gra z gatunku cRPG, stworzona przez mało znaną firmę 3D People, ideowo bazująca na takich klasykach gatunku jak Baldur’s Gate czy Icewind Dale. Fabuła osadzona została w fantastycznym świecie wzorowanym na europejskim okresie średniowiecza, w królestwie Rywennia. Akcja gry rozpoczyna się z chwilą, gdy nasz bohater wraz ze swym mistrzem wracają do swego domu (świątyni) z dalekiej podróży. Nagle, gdy cel ich wędrówki jest w zasięgu wzroku, świątynią wstrząsa potężna siła i z oddali słychać odgłosy walki. Niedługo potem oboje docierają na miejsce i okazuje się, że wszyscy mnisi nie żyją, gdzieniegdzie pomiędzy ciałami leżą martwe monstra nieznanego pochodzenia, a na dodatek zaginał potężny artefakt, który przechowywał zakon. W tej chwili rozpoczyna się właściwa gra. Musimy dowiedzieć się co tu zaszło i kto jest sprawcą tej zbrodni. Gra wykonana jest przy użyciu nowoczesnego trójwymiarowego silnika graficznego obsługującego zaawansowane efekty graficzne (m.in. dynamiczne oświetlenie i cieniowanie) i wiernie oddającego stały upływ czasu (cykle dnia i nocy) oraz zmienne warunki atmosferyczne.
wymagania sprzętowe:
CPU 1,0GHz Intel/AMD, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D (Direct X 8.1)
The Lord of the Ring: War of the Ring to strategia czasu rzeczywistego bazująca na twórczości J.R.R. Tolkiena, a dokładniej na jego najsłynniejszym dziele, czyli „Władcy Pierścieni”. Zadaniem gracza w The Lord of the Ring: War of the Ring jest opowiedzenie się po jednej ze stron zaistniałego konfliktu, tj. po stronie dobra walcząc ramię w ramię z krasnoludami, elfami i ludźmi lub po stronie sił ciemności mając za swych sprzymierzeńców Saurona, Nazgule czy też paskudnych orków, i przejęcie kontroli nad całym Śródziemiem.Grając po stronie dobra gracz ma do wykonania szereg misji (coś na kształt tych znanych z Warcraft III: Reign of Chaos), w których w większości przypadków do dyspozycji otrzymuje z góry predefiniowaną drużynę kilkunastu postaci. Opowiadając się po stronie zła, gra już bardziej przypomina typowego RTS-a i grający musi z kolei wykazać się umiejętnością dowodzenia znacznie większymi siłami, składającymi się z dziesiątek podległych mu jednostek.Akcja gry rozgrywa się w całości na obszarze Śródziemia, na terenach znanych z trylogii, w tym m.in.: Iron Hills, Mirkwood, Dol Guldur oraz Lothlórien. Uczestniczymy również w słynnych bitwach jak choćby w bitwie o Helmowy Jar. W grze występują specjalne jednostki (m.in.: Aragorn, Gandalf, Gollum czy Saruman) posiadające szereg indywidualnych, unikalnych zdolności, m.in.: zwiększanie morale żołnierzy i tym samym szansy na odniesienie zwycięstwa czy ataki specjalne o ogromnej sile rażenia. Wraz z postępami w kampanii postacie te zdobywają doświadczenie i zwiększają swe umiejętności.
Pobierz

