AVO 2008_FULL.exe
-
- GRY Mini -
))) Przyśpiewki weselne -
■ INSTALACJA Z USB -
■ ------ Windows XP PL -
■ WINDOWS 7 2013 -
◄B► L - ŚLĄSKIE HITY TVS 2012 ( 123 ) -
├►Gierki logiczne -5 -
♪♫ nutki o ciechocinku ♪♫ -
••wyszukiwarki••chom -
_Kto nas oszukuje -
15GB Polskich MP3 -
1-Moja muzyka -
aaaaaaaaaaa2├►Gierki logiczne -
AKORDEON -
Akordeonowe Hity-P. Sobota -
Akordeonowe mp3 -
-----Biesiada po polsku -
CIASTA BEZ PIECZENIA -
Ciekawe-pr -
DAWNE PRZEBOJE 2 -
DAWNE PRZEBOJE 3 -
DAWNE PRZEBOJE-1 -
DirectX -
Gry z serii Delta Force -
GRY---1 -
Hity zagraniczne po polsku (wiązanki)(1) -
IMIĘ W TYTULE -
La Paloma 29 wykonań -
M-CIECHOCINEK -
m--HOLENDERSKA -
M-JAKA TO MELODIA -
Mp3 polskie -
M-Polskie różne -
MUZODAJNIA -
Muzyka Francuska(1) -
Nowy folder -
Owce w sieci -
Piękne aż do łez -
piosenki dla matki -
przyjemna dla ucha -
Różne fajne akordeonowe -
Różne MP 3-mieszanka -
Urszula Sipińska -
Użytkowe 01 -
Użytkowe-1 -
WEEKEND-ONA TANCZY DLA MNIE -
Wiazanki przebojowe -
WIAZANKI-------1 -
Windows XP 1 -
zono moja-rozne wersje
Paczka z 15 skórkami do nowego GG. Styl - ABSTRAKCJA.


Inne style w folderze: SKÓRKI DO NOWEGO GG
360desktop pozwala on powiększyć powierzchnię pulpitu o wirtualny, panoramiczny pulpit o kształcie zamkniętej pętli. Jeśli pulpit masz już przepełniony, po prostu przewijasz go w prawo lub lewo za pomocą kursora lub rolki myszki, albo za pomocą suwaka lub białej ramki w podglądzie, z prawej i górnej strony ekranu.Chociaż w danym momencie, nadal widoczna jest tylko tradycyjna część pulpitu, przewijając go, masz niemal nieograniczoną przestrzeń do wykorzystania. Umieszczać na nim możesz nie tylko tradycyjne elementy pulpitu ale również pobrane z różnych stron internetowych widgety, filmy, klipy wideo, slajdy i cokolwiek tylko chcesz, tworząc w ten sposób interaktywny pulpit.Panoramiczne tapety można tworzyć samemu i udostępniać innym po (darmowej rejestracji) albo też pobrać gotowe, stworzone przez internautów i dostępne w Galerii, której kolekcja systematycznie się rozrasta.Używanie programu jest proste, po zainstalowaniu 360desktop i uruchomieniu jego skrótu na pulpicie, interaktywny pulpit jest gotowy do użycia.
Program Acronis Disk Director Suite 10.0 jest wszechstronnym zestawem oprogramowania przeznaczonym do zarządzania partycjami dysków twardych, integrującym w sobie kilka innych narzędzi firmy Acronis:
Acronis Partition Expert
Acronis OS Selector
Acronis Recovery Expert
Acronis Disk Editor
Acronis Disk Director Suite 10.0 zawiera nowe funkcje, czyniące go bardziej wszechstronnym zestawem oprogramowania.
Dzielenie partycji
Scalanie partycji
Przeglądanie zawartości partycji
Uruchamianie z dodatkowego dysku twardego
Uruchamianie z płyty CD/DVD
Automatyczne wykrywanie systemu operacyjnego
Nero to jeden z najpopularniejszych programów służących do nagrywania płyt CD. Współpracuje z wieloma nagrywarkami - do wielu z nich jest dołączany standardowo. Jest on jednym z najbardziej zaawansowanych programów w swojej klasie, pozwalającym nagrywać wiele rodzajów danych. Jest to wersja bezinstalacyjna tzn. można ją uruchomić na każdym komputerze


Rapidshare BEZ LIMITÓW! 7 Poradników jak tego dokonać
Chcesz poradnik, dzięki któremu będziesz miał konto RapidShare
bez limitu i zupełnie za darmo.
Daję wam w 100% legalny sposób na ściąganie z RapidShare bez limitów i ograniczeń.
Programy Potrzebne zawarte w paczce



ToYcon służy do szybkiej konwersji obrazka lub zdjęcia do formatu ikonki. Jest bardzo szybki i przetwarza pliki graficzne PNG do formatu ikon Windows XP oraz Visty i odwrotnie. Potrafi też ikonę przetworzyć na obrazek PNG. Aplikacja obsługuje nie tylko PNG, również inne formaty JPG, BMP, TGA oraz GIF.
Obsługa konwertera jest banalnie prosta.
Program działa bez instalacji
Advanced Vista Optimizer 2008 to program do optymalizacji ustawień Windows Vista. Aplikacja zawiera 25 narzędzi do usprawniania pracy systemu, dysku i pamięci RAM. Znajdziemy tu również opcje do dbania o naszą prywatność w komputerze, usuwania zbędnych plików i zarządzania programami uruchamiającymi się razem z Windows.UWAGA: program nie testowany, używam XP
WinStep Xtreme 8.5 Full Pack składa się z kilku aplikacji:
- NextSTART - zamiennik menu Start i paska zadań
- WorkShelf - alternatywny zamiennik systemowego pulpitu, zawiera między innymi mówiący zegar
- Font Browser - prosta lecz użyteczna przeglądarka czcionek
Po instalacji aplikacja używa około 15MB pamięci RAM i przy okazji pięknie wszystko wygląda.
Może spokojnie konkurować z Vista Transformation Pack.
Domyślnie jest 6 różnych themów do wybrania.
Pobierz
