angryline.apk
Android 2,2 +
Waga: 42 Mb
zawartość uploadu: Plik Apk
>>>>Instalacja<<<
1. Instalujemy plik [.apk]
2. Gotowe
Instrukcja
1. Zainstaluj plik APK
2. Przenieś 'com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM' do folderu 'sdcard/Android/Obb'
3. Odpal gre
Seria „Gangstar” produkcji studia Gameloft od początku nie kryła się z tym, że czerpie inspirację z „Grand Theft Auto”. Ponieważ podobnych produkcji na urządzeniach mobilnych nie było przez lata wcale, kolejne odsłony „Gangstar” praktycznie nie miały konkurencji. Gdy jednak Rocstar zdecydował się na przeniesienie na urządzenia mobilne „GTA III” i „GTA Vice City”, Gameloft musiał się bardziej postarać. W efekcie, „Gangstar Vegas” jest najciekawszą, najładniejszą i najbardziej rozbudowaną częścią serii. Czy dorównuje „Grand Theft Auto”? To już trzeba ocenić samemu.
Android 2,3
Waga: 43 Mb
zawartość uploadu: Plik Apk
>>>>Instalacja<<<
1. Instalujemy plik [.apk]
2. Gotowe
***** Hero Zero to najbardziej odjazdowa gra na świecie! Mój superbohater jest najlepszy!
***** Gram w Hero Zero od ponad roku. Tak długo trzeba było czekać na wersję mobilną i wreszcie jest! Funkcje: - już ponad 10 milionów graczy! - regularne bezpłatne aktualizacje i dodatki - gra bezpłatna! - możliwość stworzenia własnego bohatera - 4 różne cechy (siła, wytrzymałość, inteligencja, intuicja) - możliwość stworzenia własnej drużyny superbohaterów - możliwość wyzwania innych bohaterów na pojedynki PvP oraz potyczki drużynowe - odkrywanie spisków w śmiesznych historyjkach - proste zasady gry - klimatyczna grafika - spotkania z bandytami w czasie rzeczywistym, równoczesna gra tysięcy osób Zagraj z milionami innych graczy i wyróżnij się z tłumu Polub nasz fanpage na Facebooku, a uzyskasz dostęp do nowości i konkursów: https://www.facebook.com/HeroZeroPL
*****************Ważne*********************
Aby móc grać w Hero Zero, konieczny jest dostęp do Internetu Oprogramowanie kompatybilne ze smartfonami i tabletami Wymagana wersja Android 2.2-2.2.3
Dawniej ta gra była hitem wśród gier flashowych na przeglądarkę, teraz jest dostępna na androidzie z dodatkowymi klasami postaci. Posiadamy drużynę rycerzy, która uczestniczy w coraz bardziej prestiżowych turniejach, aby ostatecznie stanąć do walki z samym królem.
Walki toczą się w widoku 2D, z lewej strony znajdują się nasi wojownicy, a z prawej wojownicy przeciwnika. Nie mamy kontroli nad naszymi postaciami, cała frajda bierze się z rozwijania naszych rycerzy i tworzeniu jak najlepszego składu naszej drużyny.
Niestety, w tej wersji mamy nieograniczoną ilość pieniędzy i kryształów (normalnej wersji nie udało mi się znaleźć), ale nie odbiera to całej przyjemności z gry, gdyż dzięki samej kasie nie uda nam się wygrać.
Glass Tower 3 jest kontynuacją gry logicznej w której przy użyciu palca niszczymy niebieskie bloczki, tak aby czerwone zostały całe. W grze jest około 150 poziomów.
Android O/S 4.3+ Tegra 4
Rozmiar pliku: : 17Mb APK
UWAGA. Gra wymaga Android 4.3+ i Tegra 4
Aktualizacja v30 dodaje wsparcie dla tabletów oraz stabilnie pobiera pliki OBB poprzez apk
Android O/S 4.3 + Tegra 4
Rozmiar pliku: : 17Mb APK
UWAGA. Gra wymaga Android 4.3+ i Tegra 4
Aktualizacja v30 wprowadza obsługę tabletów oraz stabilne pobieranie plików obb poprzez plik APK
Android O / S: 2.2 +
Rozmair pliku: 27Mb APK
Opis:
Prosta gra wyścigowo akrobatyczna. W grze: 13 motorów 96 tras 12 scenerii Multiplayer
Przez wielu uważana za najlepszą grę karcianą na platformę android i przyznam, że mają rację. Genialna produkcja, gra przypomina produkcję na PC takie jak Duel of Champions czy Heartstone. Możemy stworzyć własną talię i podbić nią cały świat, ale nie tylko karty się liczą, liczy się strategiczne myślenie. Dodatkowo możemy zagrać z przyjacielem przez internet. Jeszcze taka ciekawostka na koniec, gra jest odzwierciedleniem realnej gry w karty, z identycznymi postaciami.
OBB wrzucamy do Android/obb
Pobierz
