Rail Simulator PC-Rip.Full.7z

OPIS GRY :
Wyścigi z udziałem wozów sportowych, muscle carów i innych superszybkich aut, rozgrywane na 25 odrębnych trasach. Ignite to gra wyścigowa od firmy Nemesys Studio. Tytuł pozwala na przemierzanie 25 różnorodnych torów przy użyciu trzech klas samochodów. Do naszej dyspozycji oddano wozy sportowe, amerykańskie muscle cary oraz pojazdy pochodzące z importu – łącznie 15 superszybkich maszyn.INSTALACJA :
1. Rozpakuj pobrane archiwum . 2. Otrzymany obraz płyty zamontuj w wirtualnym napędzie lub nagraj na płytę. 3. Zainstaluj . 4. Skopiuj zawartość katalogu 'SKIDROW' do katalogu z zainstalowaną grą.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB
Death to Spies to tytuł, który łączy w sobie elementy klasycznych gier akcji z cieszącymi się dużą popularnością „skradankami”. Istotną rolę odgrywa więc pozostawanie w ukryciu, atakowanie przeciwników z zaskoczenia, czy też neutralizacja wrogich systemów bezpieczeństwa. Akcja opisywanej produkcji osadzona została w realiach II Wojny Światowej. Wcielamy się w postać rosyjskiego szpiega, wykonującego misje na zlecenie sowieckiej agencji kontrwywiadowczej. Tytuł ten pod wieloma względami przypomina więc serie Deadly Dozen, Commandos czy Hidden & Dangerous.
Przygotowana przez producentów kampania składa się z 10 misji o bardzo zróżnicowanym charakterze. Sterowana przez gracza postać szpiega podejmuje się wielu ciekawych wyzwań. W zależności od rozgrywanego aktualnie etapu trzeba na przykład wykraść cenne dokumenty, sabotować wrogą instalację, zlikwidować wysoko postawionego oficera, czy też porwać wyznaczoną przez dowództwo postać. Wiele misji wymaga działania z ukrycia. Ujawnienie swojej pozycji może być bowiem jednoznaczne z zawaleniem całego zadania. Warto jednocześnie dodać, iż gracz dysponuje bardzo dużą swobodą działania. Każda misja może być wykonana na wiele różnych sposobów, zależnie od preferowanego stylu gry czy też wybranej ścieżki.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista
Rajd na Berlin: Cień Stalingradu to gra akcji FPP rozgrywająca się podczas II Wojny Światowej. Za wydanie tego tytułu odpowiada firma City Interactive.Gra przenosi nas do sierpnia 1942 roku. W tym okresie Naziści przejęli już kontrolę nad większością Europy i planują atak na Związek Radziecki. Niemcy postanawiają wykorzystać niekonwencjonalną technologię. Ich naukowcom udało się opracować zupełnie nową, zabójczą broń chemiczną. Głównym celem niemieckiej ofensywy jest miasto Stalingrad, które wojsko zaatakuje jak tylko sekretny projekt zostanie ukończony. Wcielamy się w rosyjskiego agenta rzuconego na Wschodni front. Naszym zadaniem jest inwigilacja wrogich obozów i zatrzymanie produkcji niebezpiecznego narzędzia destrukcji oraz uratowanie całego miasta.Twórcy przygotowali osiem odrębnych misji - zwiedzimy przede wszystkim ruiny Stalingradu, małe miasteczko na Ukrainie oraz niemiecką fabrykę wojenną. Podczas zabawy musimy stosować wiele taktyk sabotażowych. Przyjdzie nam między innymi unicestwić kluczowego naukowca wroga, wykraść tajne dokumenty z silnie strzeżonej bazy i wiele innych.Tytuł oferuje kilka ciekawych rozwiązań w kwestii mechaniki zabawy. Zastosowano więc system prowadzenia ognia zza osłon oraz taktyczny element związany z przebijaniem niektórych ścian przez pociski. Ponadto, do wyboru otrzymujemy pokaźne uzbrojenie, wiernie odwzorowujące prawdziwe wyposażenie z czasów II Wojny Światowej. Możemy więc postrzelać z takich broni jak: PPSh, Mosin Nagant, Tokarev SVT40, Diektariev, MP40, Luger, Kar98, MG42, MP44.Gra została stworzona na bazie ulepszonego silnika graficznego JupiterEX, oferującego ciekawie zrealizowane wnętrza, postacie oraz korzystającego z wielu współczesnych efektów. Na uwagę zasługują również dynamiczne oświetlenie i liczne detale.
Pobierz

