Road-Rash.rar
# Gatunek: Akcja/Arcade, RPG
# Podgatunek: Strzelanka
# Cechy gry: FPP
# Rozgrywka: Singleplayer
Opis Gry:
Najnowszy projekt Mirage Interactive, twórców słynnego tytułu Mortyra, to dynamiczna gra akcji, oglądana z perspektywy pierwszoosobowej, zawierająca elementy przygodówki i RPG, oparta o LithTech, jeden z najbardziej znanych i stabilnych enginów graficznych na świecie. W grze wcielimy się w postać Jacka Masona - gangstera i cichego zamachowca (tytułowego snajpera), który po kolejnym udanym zabójstwie trafia do więzienia przez własną głupotę - przejeżdża przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, wdaje się w bójkę z policjantem, a przez to narusza zasady swojego warunkowego zwolnienia. W więzieniu o zaostrzonym rygorze, gdzie zostaje osadzony wybucha bunt - to szansa na ucieczkę! W czasie próby wydostania się z więzienia Mason dowiaduje się, że została mu wstrzyknięta śmiertelna trucizna - ma tylko kilka dni, aby znaleźć odtrutkę. Stąd już tylko krok do niesamowitej fabuły, wyścigu z czasem i bezwzględnymi przeciwnikami. Czy Jack zdoła rozwiązać zagadkę tajemniczego wirusa i uratować swoje życie? Wszystko zależy tylko od graczy.
W fabule znajdziemy też drugie tło nieznane od początku, ale objawiające się wraz z rozwojem akcji. Dość powiedzieć, że w czasie swej wędrówki napotkamy na konspiracyjną siatkę, dowiemy się wiele o podejrzanych badaniach na więźniach i zabójczym wirusie, do rozprzestrzeniania którego Mafia chce wykorzystać szczury. Prócz kilku mafijnych rodzin, na drodze spotkamy też groźnych terrorystów, których plany trzeba będzie pokrzyżować.
Zarówno scenariusz, jak i styl gry są dynamiczne i szybkie, jednak aspekt zręcznościowy nie jest jedynym. Gra posiada wiele elementów, począwszy od standardowej strzelanki, przez interakcję z innymi postaciami, po rozwijanie zdolności własnego bohatera. Gracz może grać tak, jak zechce. Snajper nie narzuca własnego stylu rozwiązywania problemów. Można ukończyć rozgrywkę niszcząc wszystko co stanie na drodze bohatera, ale można też stosować mniej brutalne środki – rozmowy z postaciami i rozwiązywanie zagadek. Snajper łączy szybką akcję, nowoczesne efekty wizualne z wiarygodnym światem, ciekawą architekturą, humorem, ironią, karykaturą i elementami erotycznymi, które przeznaczone są dla odbiorcy dorosłego.
* Możliwość stworzenia od podstaw swojego bohatera i dowolnego rozwijania jego umiejętności. Szereg współczynników rodem z produkcji cRPG, tj. wytrzymałość, odporność na rany, zdolność posługiwania się bronią, itp.
* 25 poziomów dynamicznej akcji. Podczas gry przeciwstawimy się licznym niezwykle niebezpiecznym przeciwnikom, m.in. mafii chińskiej, bossom organizacji przestępczej, a nawet przekupnym glinom.
* Arsenał dziewięciu zabójczych broni, m.in. policyjna pałka, Glock 22c, Smith & Wesson Model 625, strzelba Mossberg, karabin z tłumikiem FN P 90, karabin służb SWAT – Sig 551-p, pistolet maszynowy MAC 10 Ingram, ciężki karabin maszynowy HK G8, karabin snajperski M-14 z lunetą oraz granaty.
http://www.youtube.com/watch?v=qFqnHm_W0_0
Najlepszy arkanoid wszech czasów i to full wersja!
Warblade to wciągająca kosmiczna strzelanina.
Za zestrzelenie przeciwnika możemy dostać oprócz punktów dodatkowe bonusy, mające różne symbole graficzne, które np. zwiększają siłę rażenia naszych pocisków, dodają życie, ochronę w postaci tarczy (jesteśmy kuloodporni) czy zwolnione tempo gry. Mogą się też pojawić bonusy osłabiające nas jak np. zmieniające nawigację klawiszową: klawisz lewy powoduje ruch w prawo a prawy w lewo. Za zdobyte punkty możemy kupić dodatkowe elementy wyposażenia. Gra jest bardzo dynamiczna, posiada bardzo dobrą grafikę oraz świetne efekty dźwiękowe. Dla urozmaicenia można wybrać rozgrywkę na czas (opcja time trial) lub wprowadzić drugiego gracza.
Gra obsługuje również zainstalowane w systemie joysticki i joypady, może być uruchomiona w razie potrzeby bez karty dźwiękowej. Można także dostosowywać głośność dźwięków i poziom trudności rozgrywki.
W wersji demo co jakiś czas gra jest przerywana przez wyświetlające się reklamy, co jednak nie zniechęca fanów tej gry, zamieszczających w Internecie swoje rekordy punktowe.
Pobierz
Informacja: Przed rozpoczęciem gry (w ramach instalacji) otwórz plik o nazwie Regedit.reg (wpis do rejestru, znajduje on się w głównym folderze z grą) i kliknij TAK. Teraz bez większych problemów możesz grać w angielskojęzyczną wersję Road Rash!


ZESTAW GIER REKLAMOWANYCH W TV POLECAM
