Postal 2 PL.EXE
-
(2010) -
(2011) -
(2012) -
(2013) -
(2013) cz.2 -
(2014) -
(2015) -
2013 - 2014 Filmy (Animowane) -
7554 PC -
Adobe Photoshop CS6 Extended FULL -
AKCJI -
Alan Wake PL PC -
Arcania Fall of Setarrif -
Avatar Legenda Aanga -
Bajki (Animowane) -
BAJKI NEW (2014-2015) -
BIJATYKI -
Call of Duty Black Ops -
DUBSTEP 2012-2013 -
Dubstep 2013 -
Far Cry 4 -
FILMY -
Filmy - 100 Hitów filmowych -
Filmy - z Bruce Willis -
GRY -
Gta 4 -
GTA V (PL) -
KRZYSIEK - PLIKI -
Księga 2 Ziemia -
Księga 3 Ogień -
LOGICZNE -
Mass Effect 3 PL PC -
Minecraft Film 2025 -
MMO -
MUZYKA -
Painkiller Recurring Evil (2012) SKIDROW -
PROGRAMY -
PRZYGODOWE -
RPG -
SPORTOWE -
STRATEGICZNE -
SYMULACJE -
Syndicate 2012 SKIDROW PC -
The Sims 3 Magiczne Źródła 2012 PL PC -
Top 100 Filmów (światowa lista) -
Top 100 Filmów!!! -
Total War SHOGUN 2 Zmierzch Samurajów -
TOWARZYSKIE -
WYŚCIGI -
ZRĘCZNOŚCIOWE
10% Danych Naprawczych
Fabuła opisywanej produkcji nie odgrywa w trakcie zabawy istotnej roli, aczkolwiek warto jest zaznaczyć jej obecność. Akcja Liquidatora rozgrywa się w alternatywnej wersji rzeczywistości, w której Ziemianie odkryli trzy światy zamieszkałe przez przypominające ludzi rasy obcych. Nasza cywilizacja nawiązała pokojowe kontakty z mieszkańcami wspomnianych planet, skonstruowano również narzędzia teleportacyjne, dzięki którym możliwa stała się wymiana różnorakich dóbr i transport osób. Urządzenia te do poprawnej pracy wymagały specyficznego paliwa. Zostało ono dostarczone na wszystkie trzy planety.
10% Danych Naprawczych
Fabuła gry w skrócie przedstawia się następująco: w 1967 roku, w trakcie trwania wojny w Wietnamie, zostajemy powołani do grupy komandosów wyszkolonych w zakresie dywersji, sabotażu, łączności i zadań wywiadowczych. Dowództwo oddelegowuje nas do jednej z mieszczących się w wietnamskiej dżungli baz, gdzie jako dowódca czteroosobowej grupy dalekiego zwiadu otrzymujemy zadanie sabotowania działań partyzanckich oddziałów Vietcongu.
10% Danych Naprawczych
Gracze wcielają się tutaj w dowódcę świetnie wyszkolonego oddziału do zadań specjalnych armii Stanów Zjednoczonych, tj. US Army Rangers. Prowadzona jednostka bierze udział w historycznej operacji wojskowej o kryptonimie „Task Force Ranger”, jaka została przeprowadzona 3 października 1993 roku w Somalii.
Gorky 02: Aurora Watching to trzecia część serii gier produkcji polskiego zespołu Metropolis Software. Łączy je ze sobą apokaliptyczny klimat rozgrywki oraz osoba głównego bohatera – agenta Cole’a Sullivana. Dzielą zaś gatunki, gdyż część pierwsza – Gorky 17, występująca również pod tytułem: Odium – była strategią turową, a począwszy od drugiej części – Gorky Zero: Fabryki Niewolników – mamy do czynienia ze skradankami (stealth action games) tworzonymi na podobieństwo Splinter Cella.
10% Danych Naprawczych
Wcielamy się bowiem w skórę porucznika Amerykańskich Sił Specjalnych – Jake’a Morche’a. Jego koledzy, jakiś czas wcześniej, zostali wysłani do Ameryki Południowej, by położyć kres istnieniu potężnej nielegalnej organizacji, zajmującej się handlem narkotykami, bronią i ludźmi. Z niewiadomych przyczyn akcja zupełnie się nie udała – komandosów rozbito w pył, a ci którym udało się przeżyć, zostali wzięci do niewoli i pełnią rolę zakładników. Jedyną osobą zdolną uratować kolegów jest właśnie Jack, jednoosobowa armia. Przerzucony na tereny wroga porucznik, nie wie jeszcze, że zwykła misja ratunkowa przerodzi się w walki na wielką skalę.
Gorky Zero to prequel znanej taktyczno-przygodowej gry Gorky 17, stworzonej przez polskie studio developerskie Metropolis Software. Akcja tego tytułu toczy się kilka lat przed wydarzeniami znanymi z Gorky 17, a jego głównym bohaterem jest kanadyjski komandos Cole Sullivan, członek sił specjalnych NATO, który zostaje wysłany z samotną tajną misją na terytorium Ukrainy. W trakcie gry rozwija się intryga, w którą zamieszane są służby specjalne i międzynarodowa korporacja biotechnologiczna o nieczystych zamiarach.
Gunfighter to gra, która w udany sposób łączy elementy RPG, First Person Shootera i przygodówki. Akcja toczy się w drugiej połowie XIX wieku na Dzikim Zachodzie, gracz zaś wciela się w postać Cole’a Tilghmana, człowieka szukającego zemsty i sprawiedliwości
Payback to nazwa rozszerzenia do wydanej we wrześniu 2004 roku gry akcji, zatytułowanej Terrorist Takedown (w Polsce: Konflikt na Bliskim Wschodzie). Za przygotowanie dodatku odpowiada rodzimy zespół developerski City Interactive, całość zaś - w przeciwieństwie do innych wydawnictw tego typu - nie wymaga posiadania zainstalowanej oryginalnej wersji programu i sprzedawana jest jako w pełni samodzielny produkt.
Gracze po raz kolejny wcielają się w postać amerykańskiego żołnierza z elitarnego oddziału sił specjalnych, który został powołany do walki z niebezpiecznymi grupami terrorystów na Bliskim Wschodzie. Terrorist Takedown: Payback oferuje do przejścia dziesięć nowych misji wchodzących w skład kampanii singleplayer, nowe typy broni do wykorzystania (m.in. karabin maszynowy kaliber .50 czy działa przeciwpancerne) oraz możliwość prowadzenia nowych typów pojazdów (śmigłowiec bojowy AH 64-Apache). Do tego dochodzi również opcja wyboru poziomu trudności rozgrywki, czy unikalny system punktacji i bicia rekordów (po ukończeniu, każdy scenariusz oceniany jest w kilku różnych kategoriach).
Jesteś członkiem Delta Force, elity wśród elit, doskonale wyposażonych i wyszkolonych, śmiertelnie niebezpiecznych, znających setki ciosów, typów broni i wyposażenia. Nie ma dla nich tajemnic w żadnym magazynie broni na całym świecie. Dołącz więc do nich i sprawdź czy jesteś równie dobry jak oni? Czy dasz radę przeżyć w ekstremalnie trudnych warunkach, gdy obok nie ma nikogo, kto mógłby podać Ci pomocną dłoń bądź podpowiedzieć, co należy wybrać, jak postąpić?
Pobierz

