commandos 2 expansion PC.exe
-
- ♛ Nowości Bajki 2012♛ -
!▣ Resident Evil 6 (2013) PL -
### DLA DOROSŁYCH (xxx) -
#01 -
(2) -
► Rus Teen Sex -
► Chicas Malas -
► Double Teamed Teens -
► Naughty Whores -
► Seductive 18 -
►FILMY BLU-RAY -
►My Pickup Girls -
►WCIĄGAJĄCE AMATORKI -
◄►PARODIE FILMOWE -
★★ śmieszne filmiki★★ -
♀Mix Dla Dorosłych♂ -
AbcSeksu -
amp92 -
bajeczki -
BAJKI -
Bulletstorm -
Chomikowe wskazówki -
danielmilo -
DARKO_19 -
dj.angels2 -
elektronika -
Filmy - Horrory 2013 -
Filmy Vin Diesel -
Filmy(2) -
foto-video -
foxkrzys -
GrubSon & DJ BRK - Gruby Brzuch [2012] -
HD porno sex HD -
jezzwierz -
lukaszbartek27 -
lukaszzychzych -
Majorr - Antikings 2010 -
Młodziutkie Suczki Uczenice_____________ -
muza -
PARODIE FILMÓW -
Programy(3) -
rld war z napisy najnowszy film na chomiku -
Układy wyswietlania informacji numerycznej -
wadem -
Wędkarstwo(1) -
WiredPussy.com (BDSM) -
world war z -
XCOM Enemy Unknown FLT CHOMIKUJ -
XXX Czech Casting ▬▬▬▬▬▬▬ -
Zakazane piosenki z czasów wojny
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium III 1.2 GHz, 256 MB RAM, 32 MB karta grafiki
No Man's Land to strategia czasu rzeczywistego, w której niemiecki producent Related Designs, umożliwił wszystkim graczom przeżycie 300 lat wielkiej kolonizacji kontynentu amerykańskiego (od roku 1600 do 1900). Na wszystkich chętnych czeka tu 30 misji składających się na trzy duże kampanie, w których można opowiedzieć się po stronie jednej z sześciu stron konfliktu (każda grupa posiada swoje specyficzne cechy): Anglików, osadników, amerykańskich patriotów, Hiszpanów oraz Indian zamieszkujących prerię i lasy. Każda z misji w mniejszym lub większym stopniu oparta jest na historycznych wydarzeniach, a jednostki którymi dowodzimy charakteryzowane są przez szereg cech bojowych, między innymi: morale, doświadczenie oraz zdolność do poruszania się w terenie.
Gra uwzględnia postęp technologiczny i naukowy jaki następował w latach 1600 – 1900, dlatego też z czasem gracze będą mieli dostęp do nowego typu jednostek. W grze został wykorzystany silnik graficzny umożliwiający m.in. użycie funkcji „zoom” (możliwość dowolnego oddalania i przybliżania widoku, gra toczy się zarówno w dzień jak i w nocy), a rozgrywkę dodatkowo wydłuża zaimplementowany generator map oraz tryb multiplayer z możliwością gry za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 128MB
The Settlers II: The Next Generation to odświeżona wersja drugiej odsłony cyklu gier strategicznych, która na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutowała w 1996 roku. Program został przygotowany przez niemiecką firmę Blue Byte z okazji dziesiątych urodzin pierwowzoru.
Fabuła nowej edycji gry nie różni się niczym od historii opowiedzianej w pierwowzorze. Po upadku Imperium Rzymskiego, wielu ówczesnych przywódców postanowiło wyruszyć w długi rejs statkiem, poszukując krainy, gdzie możliwe stałoby się stworzenie nowego państwa. Jednym z nich był Nautius, który po wylądowaniu w nieskalanym ludzką obecnością świecie, postanowił założyć małą kolonię. Jak nietrudno się domyśleć, trud przerodzenia wioski w wielkie imperium, spada na barki gracza.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D
Strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się post-apokaliptycznym świecie przyszłości. Po naszej wielkiej i dumnej cywilizacji zostało już tylko wspomnienie, a nieliczni ocaleni połączyli się w małe rywalizujące ze sobą grupy. Gracz staje się przywódcą jednaj z takich grup i wykorzystując swój potencjał taktyczno-strategiczny musi doprowadzić do stworzenia nowego świata i nowego prawa. Łącznie do przejścia czeka dwadzieścia misji. Akcja gry toczy się na wielkim, różnorodnym trójwymiarowo modelowanym terenie, (lasy, tereny wyżynne i nizinne, góry, itp.) w różnorodnych warunkach atmosferycznych (deszcz, śnieg, itp.) i o różnych porach dnia i nocy. W grze kierujemy współczesnymi, realistycznymi jednostkami wojskowymi (w sumie 23 typy jednostek, czołgi, transportery opancerzone, śmigłowce, itp.). Autorzy zaimplementowali do gry edytor scenariuszy oraz tryb rozgrywki wieloosobowej z możliwością gry do ośmiu osób równocześnie.
Strategia czasu rzeczywistego. Akcja przenosi gracza do Stanów Zjednoczonych w lata 20. obecnego stulecia. Cel gry - stworzyć największą, najlepiej prosperującą na rynku organizację przestępczą. Narzędzia pracy - wszelkie dostępne, ze wskazaniem na te śmiercionośne. Cel uświęca środki, a zwycięzca może być tylko jeden.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Nietypowa i kontrowersyjna strategia czasu rzeczywistego, w której gracz staje się przywódcą agresywnej grupy kibiców piłkarskich. Tytuł tylko dla graczy powyżej 18 roku życia.
Hooligans: Storm over Europe to dość nietypowa i kontrowersyjna strategia czasu rzeczywistego. Nietypowa, ponieważ jej tematem nie jest jakaś wojna pomiędzy zwaśnionymi krajami, czy obcymi nacjami, jak to ma miejsce w większości RTS-ów, lecz krwawe walki kibiców piłki nożnej (znanych pod pseudonimem „szalikowcy”). Akcja gry toczy się w europie, a zadaniem gracza jest okaleczenie i zabicie wszystkich kibiców innych drużyn piłkarskich. Do naszych obowiązków jako szefa należy organizowanie grup kibiców i kierowanie ich działaniami w walce. Musimy odpowiednio uzbroić naszych ludzi w pałki, łańcuchy, a nawet broń palną oraz zadbać o utrzymanie ich w dobrej formie, tj. rozdawać narkotyki i alkohol. Do przejścia czeka dziesięć misji w trybie single player oraz pięć misji w trybie multiplayer (do czterech osób w sieci lokalnej i Internecie). W każdej zmierzymy się z agresywnymi chuliganami oraz oddziałami policji, kierowanymi przez zaawansowane A.I. Gra posiada izometryczną grafikę. Przepełniona jest krwią, walką i ogólną brutalnością. To tytuł tylko dla graczy powyżej 18 roku życia.
wymagania:
Pentium 4 2 GHz ,1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB
Produkt oferuje odbiorcom piętnaście różnorodnych misji, obejmujących m.in. eksplorację galaktyk, poszukiwanie obcych cywilizacji i cennych kruszców (złota, uranu, rud żelaza), obronę wyznaczonego terytorium przed atakiem czy też ratowanie sojuszników, którzy znaleźli się w opresji. Autorzy wpletli w kampanię zadania dedykowane zarówno samotnym graczom walczącym ze sztuczną inteligencją, jak też osobom chętnym do gry w trybie kooperacji, śmiałkom chcącym skorzystać z opcji „jeden na wszystkich”, a nawet wielbicielom gatunku MMO.
By kosmiczne misje nie znudziły się nabywcom zbyt szybko, w Miner Wars pojawiły się też mniej rozbudowane zadania – wyścigi, polecenia transportu drobnych ładunków, likwidacji niewielkich celów i dokonywania kradzieży rzadkich surowców. Za osiąganie pozytywnych rezultatów jesteśmy nagradzani ulepszonym wyposażeniem dla naszego statku.
Gra posiada bardzo interaktywne środowisko, o czym możemy przekonać się, niszcząc praktycznie wszystko, co zostanie wykryte przez radary naszego statku. Przy tworzeniu wirtualnego wszechświata projektanci nie ograniczali zbytnio swojej wyobraźni, w efekcie czego wykreowali przestrzeń, gdzie odległości liczone są w milionach kilometrów. Wszystko to zaserwowano w pełnym trójwymiarze, z zastosowaniem zaawansowanych efektów graficznych, m.in. dynamicznego oświetlenia.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.6 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64MB
Armies of Exigo to strategia czasu rzeczywistego zrealizowana przez zespół developerski Black Hole Games, w którego skład wchodzą wielcy miłośnicy idei RTS-ów, w tym i kilku najlepszych graczy Starcrafta na świecie. Zgodnie z obecnymi trendami, AoE rozszerza standardowy schemat RTSa o elementy typowe dla gatunku cRPG, a ponadto obniża znaczenie i wpływ na walkę pojedynczej jednostki na rzecz ogromnych mas ścierających się wojsk. Zgodnie z tą ideą, w jednej chwili podczas bitwy na ekranie zobaczyć możemy około 200 jednostek po każdej stronie konfliktu. Ów konflikt rozgrywa się w świecie fantasy, zaś biorą w nim udział trzy diametralnie rożne nacje. Mamy tu Imperium, w skład którego wchodzą ludzie, elfy, krasnoludy i gnomy, Bestie w szeregach których spotkamy trolle, ogry, gobliny czy demony, oraz Upadłych, czyli różnorakie kreatury skrywające się w ziemskich czeluściach, na czele z mrocznymi elfami, upadłymi rycerzami. Dwie pierwsze wymienione rasy już od wieków toczą pomiędzy sobą nieustanny konflikt o dominację, gdy nagle na arenie pojawia się trzeci gracz – wymienieni jako ostatni - Upadli. Dążą oni do zdobycia potężnego artefaktu, kryształu zwanego „Heart of Void”, który da im ogromną moc. Niebezpieczeństwo z ich strony jest na tyle wielkie, że Imperium oraz Bestie muszą połączyć swe siły by przeszkodzić Upadłym i przetrwać.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
Evil Islands to przedstawiciel gatunku cRPG czyli gry będącej połączeniem klasycznego RPG i strategii z głównym nastawieniem na taktykę. Gra oferuje możliwość pokierowania poczynaniami pojedynczego bohatera lub małego oddziału i przeżycia wspaniałej przygody. Każdy z członków zespołu charakteryzuje się indywidualnymi parametrami, a prawidłowe ich wykorzystanie oraz dobranie odpowiedniej strategii doprowadzi do pokonania wroga i zwycięstwa. Gra posiada obszerną fabułę z tajemnicą do rozwiązania. Występuje w niej wiele postaci posiadających własne ambicje, każda z nich może stać się dla gracza przyjacielem lub wrogiem.
Wcielamy się w postać Zaka, który właśnie rozpoczyna życie od nowa, chce odnaleźć swoje przeznaczenie i prawdziwą miłość. Po drodze przez nieznane krainy napotyka: przyjaźń i zdradę, fascynację i odrazę, spokojne zwierzęta i przerażające monstra, księżniczki i żebraków oraz całe zastępy dziwnych stworów. Musimy do mistrzostwa opanować: sztuki walki, nauczyć się zachować zimną krew, poznać tajniki najwyższej magii oraz nauczyć się słuchać i dowodzić. A wszystko po to, aby przetrwać i doprowadzić naszego bohatera w całości do upragnionego zakończenia.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 450MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Gangsters 2 to sequel uznanej gry strategicznej Gangsters: Organized Crime, w którym ponownie poznamy smak bycia prawdziwym królem przestępczego podziemia. Akcja gry umiejscowiona została w fikcyjnym stanie New Temperance, gdzie zaczynamy jako początkujący gangster Joey Bane, mający ambitne plany zostania Ojcem Chrzestnym.
Gdy ojciec Joeya zginął w czasie mafijnych porachunków, ten poprzysiągł zemstę. Jedyną drogą do celu jest stworzenie własnej organizacji przestępczej zrzeszającej specjalistów z takich dziedzin jak: materiały wybuchowe, zabójstwa, czy inne środki siłowej perswazji. W międzyczasie wędrujemy po New Temperance w poszukiwaniu ludzi odpowiedzialnych za śmierć ojca.
W misji pomoże nam dobrze zorganizowana rodzina mafijna, która potrafi zapanować nad miastem. Zyski czerpać możemy z przemytu papierosów, alkoholi oraz innych towarów, nielegalnych gorzelni, kasyn i wielkich domów hazardu. Gotówkę trzeba przeznaczyć na zakup odpowiedniej broni, pojazdów, a także na łapówki dla policji i urzędników. Trzeba również likwidować niewygodnych świadków i wrogów, którzy stoją na drodze naszej Vendetty.
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 233 MHz (lub kompatybilny), 32 MB RAM
Odpływasz z zaludnionego kontynetntu aby odkryć nowe lądy i zostać pionierem kolonizacji. Zasiedlając archipelagi wysp musisz rozbudować kolonie i obronić się przed nowym zagrożeniem.
Strategia, kolonizacja, dyplomacja, produkcja, handel, wojny to możliwości, które daje strategiczna gra czasu rzeczywistego Anno 1602: Creation of New World. Tytuł ten, zaliczany do gatunku określanego jako strategia progresywna, ujmuje rozgrywkę w zupełnie nowy sposób, łącząc klasyczną strategię z budowaniem kolonii, dyplomacją, handlem oraz walkami lądowymi i bitwami morskimi w czasie rzeczywistym. Jest rok 1602. Przyszłość jest niepewna, miasta przeludnione, a bieda i głód powszechne. Grupa podróżników postanawia wyruszyć w poszukiwaniu Nowego Świata i lepszego życia.
W grze zostajemy odkrywcą nowych lądów i pionierem kolonizacji. Przed nami blisko 700 losowo generowanych wysp ze zróżnicowanym ukształtowaniem powierzchni i surowcami, ponad 90 różnych budowli i ponad 30 różnorodnych zawodów. Dla początkujących przygotowano pięć stopni treningu wprowadzających do gry. Przeciwnik komputerowy charakteryzuje się wysoką sztuczną inteligencją automatycznie dostosowującą jego zachowanie do poziomu gracza. Tryb multiplayer dla czterech graczy w sieci lub dwóch przez modem.
Pobierz
