Talking_Tom_1.3.8.apk
-
- FILMY 2013 NOWOŚCI -
- Gry nowości PC !!!!! -
!! PES 2013 chomikuj -
!-1920 Bitwa Warszawska Film polski -
!-Dług (2011) Polski Lektor -
!-Drive (2011) Polski Lektor -
!-Dziewczyna z tatuażem (2012) -
!-Underworld 4 Przebudzenie (2012) -
(3) -
,pomoc dla chomików -
++Super tapety na telefon -
∎ ANDROID ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ -
∎ PROGRAMY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ -
∎ XXX 18+ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ -
▲Top 100 najlepszych światowych filmów -
► Horror -
► Komedie -
◄ Filmy 2013 chomikuj -
▀ Jack and Jill Lektor Polski -
Alvin i Wiewiórki 1,2 -
Android Gry -
Artur ratuje Gwiazdkę 3D (2011) Dubbing PL -
Colombiana lektor chomikuj -
Colombiana lektor chomikuj(1) -
CSI MIAMI -
CSI NY -
Czas Honoru - sezon 2 -
Czas Honoru - sezon 3 -
Czas honoru-sezon-4 -
DO TELEFONU tapety gify gry dzwonki -
Droga bez powrotu 4 -
Dziewczyna z tatuażem chomikuj -
Fala -
Filmy 10000+ filmów !!!! -
Filmy 2009-2012 -
FILMY 2011 2 -
Gry 360x640 -
Język Angielski -
LEKTOR PL -
Lektor.pl -
MEGA -
moje -
NAJLEPSZE PORNO -
Noowe -
noweeee -
NOWOSCI FILMOWE -
robson -
Robsoo0n -
Robsoooon -
Robsooooon
Assassin's Creed to gra stworzona przez studio Ubisoft Montreal. Akcja gry toczy się podczas III wyprawy krzyżowej, w roku 1191. Gracz wciela się w rolę członka bractwa asasynów znanego jako Altaïr, którego celem jest wyeliminowanie dziewięciu historycznych postaci propagujących wyprawy krzyżowe i odpowiedzialnych za cierpienia wielu ludzi. Gracz odwiedza pięć historycznych miejsc: Jerozolimę, Damaszek, Akkę, Masjaf oraz Arsuf.


W grze, tak jak w oryginalnej serii dla PC i Playstation, wcielamy się w rolę gangstera, który wikła się w wojnę gangów, a którego zadaniem jest spełnianie różnych zadań swoich bossów.
Także jak w oryginalnej serii, tak i tutaj poruszamy się naszym bohaterem pieszo lub autem, w tym ostatnim przypadku możemy właściwie ukraść każdy samochód. W pojeździe dostępne mamy oczywiście radio pozwalające nam słuchać kilku dostępnych stacji nadających różną muzykę. Ciekawie rozwiązane jest sterowanie. Poruszając się pieszo do dyspozycji mamy wirtualny joystick i przyciski funkcyjne (strzelanie / walka itp.) podczas gdy samochód prowadzimy z użyciem akcelerometru oraz wyświetlonych na ekranie pedałów gazu i hamulca.
Za każde wykonane zadanie oraz inną działalność (bohater raczej nie jest harcerzem) dostajemy oczywiście odpowiednią zapłatę. Zarobione pieniądze możemy wydać w sklepach z bronią by jeszcze lepiej przenosić na tamten świat innych gangsterów, niewinnych mieszkańców i stającą w ich obronie policję.

Zanurz się w życie gangów Miami i żyj w szybkim tempie przygodą ulic najdzikszego z miast Ameryki. Gangstar Miami Vindication cechuje najbardziej pamiętna historia, jaka kiedykolwiek zagościła na telefonach, rozgrywająca się w gorących lokacjach na terenie całego miasta, wewnątrz i na zewnątrz. Pokonaj wrogi gang Armada, uwolnij swojego młodszego brata i zostań królem Miami! Ciesz się nowymi niesamowitymi pojazdami, począwszy od zwykłych samochodów i motocykli, a na nartach wodnych, a nawet helikopterze skończywszy!
Zwarte otwarte środowisko odtwarzające Miami, w tym Śródmieście, Plaża Miami i Port.
Ponad 75 zróżnicowanych misji: infiltruj gangi, użyj snajperki przeciw wrogom i przeżyj w dżungli Miami.
Pędź, ścigaj i podejmij próby czasowe w samochodach, motocyklach, skuterach wodnych, a nawet helikopterze.
Prawdziwe poczucie wolności: Ukończ misje we własnym tempie albo rób wszystko, co Ci się tylko spodoba
Pokonaj wrogich gangsterów arsenałem broni – granaty, rakiety i karabin snajperski!
Trzecia gra od Polarbit! Jeździliśmy już samochodem, lataliśmy samolotem... to teraz popływamy motorówką. Zasada sterowania taka - sterujemy poruszając telefonem.

Wyzwanie ROCK zostało rzucone! Podejmij je i przekształć się z Gwiazdy Rocka w Wojownika Rocka w Guitar Hero: Wojownicy Rocka. Jako Johnny Napalm, Twoja historia rozpoczyna się w legendarnym klubie CBGB w Nowym Jorku. Opanuj pierwszy zestaw w nowym trybie Kariery / Zadań i odblokuj “Wojownik Johnny” i jego specjalną zdolność “Szybka zagrywka+”. Kontynuuj Twoje zadanie przechodząc kolejne zestawy muzyczne – odblokuj nowe piosenki, miejsca i drugą grywalną postać, póki nie będziesz gotowy zmierzyć się z Bestią w epickiej walce! Albo doskonalić się w trybie Praktyki / Treningu, gdzie możesz ćwiczyć każdą odblokowaną piosenkę. Odkrywaj coraz to nowe zespoły, takie jak Rolling Stones, Aerosmith, AFI i Slash (feat. Ian Astbury) podczas zdobywania kolekcji osiągnięć. Znana z przeszłości rozgrywka połączona z doskonałym sterowaniem czyni z Wojowników Rocka grę typu must-have dla mobilnych graczy. Los Rocka jest w Twoich rękach

Przygotuj się na nową dawkę realistycznych wrażeń piłkarskich! Zobacz nową,świetną grafikę i animację,doświadcz jak to jest być mistrzem piłki nożnej jak David Villa i poprowadź swój ulubiony zespół razem z jego wszystkimi prawdziwymi zawodnikami do zwycięstwa. Liczne tryby gry zapewniają długie godziny zabawy. Możesz nawet wyzwać znajomych w trybie multiplayer przez Bluetooth i piąć się w górę globalnego rankingu.
- Całkowicie odnowiona grafika i animacja z realistycznymi piłkarzami,stadionami i efektami świetlnymi.
- Wybierz z pośród 245 drużyn z 9 lig z nazwiskamii wszystkich prawdziwych graczy dzięki licencji FIFPro.
- Zagraj z przyjaciółmi przez Bluetooth i pnij się na czoło rankingu RF League w sezonie.
- Zagraj w jeden z różnych trybów gry: Historyczne wyzwania pozwolą ci przeżyć wydarzenia z historii piłki nożnej, lub Zostań Legendą i kontroluj 1 gracza przez kolejne sezony.
- Odblokuj osiągnięcia wykonując niesamowite wyczyny!Potrafisz strzelić 5 goli w meczu?
- Odpowiadaj na pytania podczas ładowania.


Cordy to połączenie łamigłówki z platformówką, gracz steruje sympatycznym robocikiem, który musi pozbierać "energię" a następnie aktywować terminal, który otworzy drzwi do kolejnego poziomu.
Nie jest to typowa zręcznościówka, ma "przeszkadzajek", liczy się spostrzegawczość i myślenie, a nie refleks.
Mamy wiec przesuwanie skrzynek i "beczek", wskakiwanie na platformy, przełączniki i rozbijanie ścian.
Przyda się też trochę myślenia przestrzennego, ale topografia poziomów nie jest skomplikowana.
A plansze można opisać jako 2D zakrzywione do 3D.
Do dyspozycji mam tylko dwa kierunki, lewo i prawo (czy przód i tył), a nasz Cordy porusza się w jednej płaszczyźnie.
Do tego dochodzi jeszcze skok, oraz przesuwania skrzynek. I mamy całe sterowanie, trzy, w porywach do czterech, przyciski. To wszystko.
Remake klasycznego Sim City z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gier strategiczno-ekonomicznych. Gracz może spełnić swoje marzenie o zostaniu milionerem. Kluczem do sukcesu jest dobre planowanie (podział na dzielnice handlowe, wypoczynkowe, przemysłowe) oraz zarządzanie finansami miasta.

Distinctive Developments prezentują grę dzięki które spojrzymy na piłkę nożną z nieco innej strony. Nowa produkcja programistów ma ukazać graczowi – jak to nazwali autorzy – „pierwotną wersję sportu”, w której zasady nam znane nie istnieją. Piłkarz, którym będziemy sterować, zostanie przeniesiony na stadion w grafice 3D. Jego zadanie to bieg do przodu (atak) i omijanie przy tym pachołków oraz obrońców. Sprint do bramki przeciwnika wypadałoby zakończyć strzałem na bramkę. Nie inaczej jest w tym przypadku.
Pobierz
