Pound of Ground.7z.004
-
7554 -
Arcania Fall of Setarrif PL -
Battlefield 2 Complete Collection -
Binary Domain -
Blades of Time -
Capture The Flag -
Choplifter HD 2012 -
Crusader Kings II -
Dead Island Game of the Year Edition PL -
Dead Rising 2 - Off The Record -
Deep Black -
Dirt Showdown FLT -
Fallout New Vegas Ultimate Edition -
Fifa 2012 -
Fireburst -
FlatOut 3 - Chaos & Destruction -
Gas Guzzlers Combat Carnage -
Global Ops - Commando Libya -
Gra o Tron -
Heavy Fire Afghanistan -
Inversion -
Iron Fron Liberation 1944 -
King Arthur II - The Role Playing Wargame -
Kingdoms of Amalur Reckoning -
Max Payne 3 PL -
Men of War Condemned Heroes -
MUD FIM Motocross World Championship -
Multiple Gametype -
Prototype 2 FLT -
Resident Evil Operation Raccon City PL -
Ridge Racer Unbounded -
Risen 2 Mroczne Wody -
Shoot Many Robots -
SinglePlayer -
Sniper Elite V2 PL -
Spec Ops The Line -
Spellforce 2 Faith in Destiny FLT -
STCC The Game 2 -
Steam Slug -
Street Fighter X Tekken PL -
Stronghold 3 Gold PL -
Syndicate 2012 -
Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier PL -
UEFA EURO 2012 PL -
Wargame - Zimna Wojna PL -
Wiedźmin - Edycja Rozszerzona PL -
Władca Pierścieni - Bitwa o Śródziemie PL -
Władca Pierścieni - Wojna na Północy -
WRC 2 -
Ys The Oath in Felghana
![obrazek](https://simg.chomikuj.pl/d3655d98531b175a6ff7cfee9f2c2e544a0b796d?url=http%3a%2f%2fwww.gry-online.pl%2fgaleria%2fgry13%2f501818468.jpg)
Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 1.6 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis Gry :
Evil Days: Pound of Ground jest kontynuacją nietypowej produkcji - Evil Days of Luckless John, która stanowi prawdziwy miks różnych gatunków gier - akcji, wyścigów, przygodówek, a nawet roleplay'ów. Za jej stworzenie ponownie odpowiada studio Centauri Production.
Evil Days: Pound of Ground jest kontynuacją nietypowej produkcji - Evil Days of Luckless John, która stanowi prawdziwy miks różnych gatunków gier - akcji, wyścigów, przygodówek, a nawet roleplay'ów. Za jej stworzenie odpowiada studio Centauri Production mające na swoim koncie głównie przygodówki takie jak: Alternativa, Gooka: The Mystery of Janatris, Memento Mori.
Ponownie wcielamy się w rolę Johnny’ego Meyera, który prowadzi hulaszczy tryb życia w swoim rodzimym mieście Snake City. Z tego powodu pomimo swej ogromnej fortuny nie cieszy się poważaniem wśród sąsiadów, a kobieta, która wpadła mu w oko nie zwraca na niego uwagi. Pewnego dnia wszystko się zmienia – Johnny budzi się w opuszczonej farmie na środku pustyni jedynie z kijem baseballowym w ręku. Niestety nie pamięta niczego, co się wcześniej wydarzyło, a na domiar złego w pobliżu kręcą się całe zastępy zombiaków. Szybko znajduje więc samochód i bardziej przydatne uzbrojenie, po czym udaje się w kierunku swego prawdziwego domu. Gdy jednak dociera do miasta okazuje się, że jego ulice i domy przepełnione są nieumarłymi. Jak się okazuje, tym co przemienia ludzi w bezmyślne zombie jest tajemnicza żółta mgła, za której stworzeniem stoi obłąkany profesor Hoffman Vangele pragnący na zawsze zaistnieć na kartach historii. Zadaniem naszego bohatera jest uratowanie miasta i odnalezienie zaginionej wybranki serca. Jednak najpierw musi stawić czoła całej armii wrogów i winnemu całej tej sytuacji szaleńcowi.
Rozgrywka przedstawiana jest z perspektywy trzeciej osoby, a zadania jakie musimy wykonać dość różnorodne. Chociaż w większości Pound of Ground zorientowana jest na dynamiczną akcję, znajdziemy w niej także pewne łamigłówki i zagadki do rozwiązania. Do eksterminacji nieumarłych możemy wykorzystać różnego typu oręża oraz pojazdy. Zresztą w przypadku tych drugich twórcy pozwolili nam na wprowadzanie własnych modyfikacji, a nawet umieszczanie w nich broni. Warto zadbać o jak najlepsze uzbrojenie, gdyż często przyjdzie nam walczyć z wieloma przeciwnikami jednocześnie. W dodatku co jakiś czas musimy zmierzyć się ze znacznie potężniejszymi od zwykłego mięsa armatniego bossami.
Od strony wizualnej gra nie zachwyca, jednak komiksowa oprawa i bardzo przerysowane modele postaci świetnie pasują do niepoważnego charakteru tej produkcji. Evil Days: Pound of Ground podobnie jak jej pierwowzór przepełniona jest czarnym humorem i niekoniecznie poprawną politycznie zawartością, co zapewne nie każdemu przypadnie do gustu.
![obrazek](https://simg.chomikuj.pl/9be0cc2387330d21d7da9d8aa680c19a59e4100a?url=http%3a%2f%2fwww.gry-online.pl%2fGaleria%2fGry12%2f828783828.jpg)