K-Lite_Codec_Pack_758_Mega.exe
-
▣ Of Orcs and Men [PC] -
▣ Spec Ops The Line PC -
■ WINDOWS 8 (x32) BETA -
▨Galeria -
◉ TOTAL WAR SHOGUN 2 Zmierzch Samurajów(1) -
● FILMY HD -
▀ Jeden dzień Lektor Polski(1) -
▀ Kaznodzieja z karabinem Polskie Napisy -
█ STRZELANKI -
agar symulator 2012!!!! -
Akcja filmy -
Antywirusy -
bajki filmy -
baranek 2 -
chomik box -
chomiki -
DVDFab Platinum 9.1.3.3 [PL] [Crack] -
Farming Simulator 2015 Pełna Wersja!!! -
Filmy i filmiki w formacie 3GP -
Filmy i filmiki w formacie 3GP(1) -
Filmy i filmiki w formacie 3GP(2) -
Filmy i filmiki w formacie 3GP(3) -
GRY -
GRY(1) -
GTA III Liberty City -
GTA Vice City STARMAN MOD -
HARRY POTTER 4, i Czara Ognia -
HARRY POTTER 5, i Zakon Feniksa -
Horrory filmy -
Husky -
Karaoke -
KODEKI -
maras1402 -
Mini Gry -
MINI GRY NA PC -
mody do ls 2013 -
Muza -
Muzyka -
Muzyka(1) -
najczęściej pobierane pliki -
NFS Undercover Pełna Wersja (TYLKO 1,1GB) -
NFS Underground 2 (Pełna wersja TYLKO 235MB) -
PODKŁADY do chom. rozmówek -
RAMBO - WSZYSTKIE CZĘŚCI -
Screeny Minecraft -
Spin Tires 2015 full -
TŁUMACZE JĘZYKOWE -
władcy móch -
władcy móch magiczni wojownicy -
zegarki i inne bajery
wymagania sprzętowe:
CPU 2GHz, 512MB RAM, akcelerator 3D 128MB
Powerdrome to wyjątkowo dynamiczne wyścigi futurystycznych pojazdów, za produkcję których odpowiada studio Argonaut Games. Co ciekawe, dla producenta opisywanej „ścigałki” jest to swego rodzaju debiut na rynku poważniejszych tytułów. W przeszłości firma ta kojarzona była z produkcjami tworzonymi w głównej mierze z myślą o młodszych graczach (Bionicle: The Game, seria Croc, Harry Potter and the Sorcerer's Stone...). Powerdrome pierwotnie ukazał się na konsole PlayStation 2 oraz Xbox, wersja PC jest więc bezpośrednio konwersją z tych platform.Skonstruowane przez producentów gry futurystyczne pojazdy z wyglądu przypominają połączenie tradycyjnego motocykla z myśliwcem odrzutowym. Osiągane przez te wehikuły prędkości są oczywiście odpowiednio duże (nawet kilka tysięcy kilometrów na godzinę) przy czym gra nie jest aż tak dynamiczna jak chociażby konsolowy F-Zero. Główna zasługa leży w tym przypadku po stronie samych tras, które zostały skonstruowane w taki sposób, aby nie utrudniać zbytnio jazdy. Kolizje z innymi pojazdami czy też otaczającymi tor bandami nie są tak częste jak w konkurencyjnych produkcjach. Powerdrome pozbawiony jest jakichkolwiek broni, które pojawiały się w niektórych futurystycznych wyścigach. Jedynym sposobem pozbycia się danego przeciwnika jest zepchnięcie go na jedną z otaczających trasę band.
wymagania sprzętowe:
Pentium IV 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 4 GB HDD,Windows XP/Vista/7
Pole Position 2010 to rozbudowany menedżer Formuły 1, pozwalający graczom wcielić się w rolę szefa jednego z zespołów uczestniczących w prestiżowych wyścigach. Wbrew nazwie PP 2010 ma niewiele wspólnego z legendarnymi grami wyścigowymi Pole Position i Pole Position II stworzonymi w latach 80. ubiegłego wieku przez firmę Namco. Temat może i jest podobny (świat Formuły 1), ale ukazany z zupełnie odmiennej perspektywy. W rzeczywistości Pole Position 2010 znacznie bliżej do innej gry wydanej wcześniej przez Kalypso Media, a mianowicie Racing Team Manager.Zadaniem graczy w PP 2010 nie jest kierowanie szybkim bolidem, ale nadzorowanie pracy całego zespołu. Jeśli szukać porównań z prawdziwymi wyścigami F1, można przyjąć, że chodzi o wcielenie się w rolę Franka Williamsa, Rossa Browna czy do niedawna Jeana Todta.
W grze przyjęto, że szefowanie zespołem oznacza udział w podejmowaniu niemal każdej decyzji. Gracze negocjują więc warunki kontraktów z kierowcami, podpisują umowy ze sponsorami, wyznaczają inżynierom kierunki badań, określają ustawienia bolidu na dany wyścig, a nawet ustalają strategię teamu.Kierować można jednym z gotowych zespołów lub od podstaw stworzyć własny. Szef ekipy może wybierać z grona dwustu dostępnych w grze kierowców oraz tysiąca inżynierów, mechaników i pracowników wyścigowego zaplecza. Również konstrukcja samochodów daje duże pole do popisu. Osiągi bolidów można poprawiać dokonując modyfikacji każdego z 17 podzespołów.Co prawda w trakcie wyścigu nie ma szans, by samemu usiąść za kierownicą, ale menedżer zespołu może przez radio wydawać polecenia swoim kierowcom i mechanikom, decydując m.in. o stylu jazdy czy pit-stopach.Szef teamu musi przy tym przez cały czas pilnować budżetu. Większość operacji, jak zatrudnienie dodatkowego pracownika, rozpoczęcie badań nad nowym komponentem itp., wiąże się z określonymi kosztami. Wpływy do kasy zespołu zapewniają sponsorzy - tym hojniejsi im lepsze są osiągane wyniki.
wymagania sprzętowe:
Windows XP SP3, Vista, W7, Pentium 2,5 GHz, 512 MB RAM (768 MB Vista), Pixel Shader 2.0 128 MB, DX 9.0c, 2 GB HDD, DVD - ROM
Gear Grinder to nic innego, jak samochodowa gra akcji, w której graczowi przypada rola kierowcy uzbrojonej ciężarówki. Za stworzenie tego tytułu odpowiada studio Targem, autorzy Battle Mages oraz Hard Truck: Apocalypse.Akcja została osadzona w niedalekiej przyszłość. Wcielamy się w bohatera o pseudonimie Clutch. Zamieszkuje on skażony świat zamieszkany przez mutantów. Esencję rozgrywki stanowi rozbudowany tryb fabularny (40 misji), w którym wykonujemy zlecone zadania, mające na celu sienie spustoszenia w wirtualnym świecie. Z kolei w opcji rozgrywki wieloosobowej zajmujemy się destrukcją otoczenia.Jako że najważniejszym elementem Gear Grindera są ciężarówki, autorzy skupili się na implementacji możliwości ich ulepszania poprzez tuning oraz montowanie rozmaitych narzędzi eksterminacji. Na uwagę zasługuje fakt, że autorzy oddali do dyspozycji gracza nieliniowy charakter rozgrywki (otwarty świat).
wymagania sprzętowe:
Pentium4 3 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki: 256 MB, Win XP SP3
F1 Challenge 2009 DELUX to gra, umożliwiająca nam sprawdzenie swoich możliwości w najszybszych wyścigach świata. Jest to wydanie przypisane do najnowszego sezonu wyścigów Formuły 1, dlatego też mamy do czynienia z uaktualnionymi i dokładnie odzwierciedlonymi zespołami, kierowcami, samochodami, torami i przepisami.
Pobierz