prownanieLICZB.html
-
! - RISEN 2 MROCZNE WODY PL-SKIDROW -
■■■ FILMY - AKCJI ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ -
■■■ FILMY - KOMEDIE ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ -
■■■ FILMY - PRZYGODOWE ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ -
■■■ FILMY - SCI-FI ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ -
► Symulator Farmy (2011) -
18 Weel of Steel Wersja do Modyfikacji PL -
bajki dla dzieci -
Bajki dla dzieci -
Blur PL -
Civilization V PL -
Colin McRae Rally 3 PL -
Command & Conquer 4 Tiberian Twilight. [2011] -
Crysis PL -
csssssd -
CX6 -
Darmowy Symulator Lotu PL -
Devil May Cry 4(1) -
Diablo 2 Lord of Destruction -
Doom 2 + doom2 multiplayer -
Dragon Age II PL -
Driver San Francisco (2011) -
Duke Nukem Forever (2011) -
Fable 3 -
fifa 11 pc -
FIFA 2007 -
filmy przygodowe -
FREE INTRA -
Gothic III Zmierzch Bogow -
Gry torrent chomikuj -
Halo 3 -
Harry Potter i Książe Półkrwi PL (hasło -hp) -
jardinains -
KOLOR w twierdzy krzyżowiec.film -
Land Of The Dead Road To Fiddlers Green -
Left 4 Dead 2 -
Left 4 Dead 2(1) -
Left 4 Dead PL -
Lego Star Wars II PL -
Max Payne 2 PL -
Minecraft 1.9 -
Minecraft 1.7.2 -
Mortal Kombat IV -
PROGRAMY -
Rayman 3 PL -
Star Wars The Force Unleashed 2 PL -
Teenage Mutant Ninja Turtles 2 Battle Nexus -
Twierdza 3 Stronghold 3 PL -
Wiedźmin PL -
Władca Pierścieni Wojna na Północy 2011 PL
Po aktualizacji klienta do wersji 1.8.1 zostaje usuniety bug podczas użycia SHIFT.
Usunięto te 2 błędy:
1)Użycie szybkiego przenoszenia przedmiotów przy użyciu Shift przy pełnej skrzyni/ekwipunku wywalało grę.
2)Użycie szybkiego przenoszenia przedmiotów przy użyciu Shift przy dozowniku wywalało grę.

wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6200 lub lepsza), 7 GB HDD, Windows XP/Vista
Hellgate: London to debiutancki projekt firmy Flagship Studios, której założycielami są byli pracownicy Blizzard North, twórcy m.in. Diablo II. Nic więc dziwnego, iż gra powstała właśnie w klimacie legendarnego Diablo, łącząc w sobie elementy shooterów oraz RPG. Fabuła gry umiejscowiona została 5 lat po wojnie ludzi z demonami, którą niestety przegraliśmy. Tytułowy Londyn znajduje się w trakcie procesu „piekłoformacji” i zaludniany jest przez różnorakie kreatury z piekła rodem. Wojnę przetrwała tylko garstka ludzi, którzy jednak broni złożyć nie zamierzają.Akcja gry została umieszczona w postapokaliptycznym Londynie. Rozgrywka przedstawiona jest z widoku pierwszej osoby, ale podczas walk kamera przełącza się na widok trzecioosobowy. Wspomniane walki opierają się na systemach znanych z gier fabularnych, tak więc trafienia, parowania oraz obrażenia zależą od statystyk postaci oraz broni, z których korzystamy, a nie od szybkości klikania myszą. W grze obecny jest także rozbudowany system zaklęć, natomiast bronie posiadają znane z Diablo II sloty, w których można umieszczać relikwie powodujące dodatkowe obrażenia. Skoro już przy broniach jesteśmy, w naszym arsenale znajdujemy m.in. Tempest Gun strzelający serią błyskawic, Vulcan Bolter strzelający kulami ognia, Zeus Rifle tworzący atak elektryczny, który poraża kilku wrogów czy Harp czasowo ogłuszający potwory.Fabuła gra nie jest liniowa, dzięki czemu każda rozgrywka może wyglądać inaczej. Takiemu obrazowi rzeczy sprzyja także losowy generator misji, uzupełniających zadania główne, służące rozwojowi fabuły. Losowo generowane są także poziomy aczkolwiek autentyczne lokacje Londynu pozostają bez zmian. Prowadzona przez nas postać rozwija się w sposób znany z gier fabularnych. Punkty umiejętności zdobywane wraz ze wzrostem doświadczenia możemy rozdzielać w 3 kategoriach: aury ofensywne, aury pasywne oraz uderzenia combo.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.8 GHz, 512 RAM, karta grafiki 128MB, 2 GB HDD
Stalingrad to gra strategiczna czasu rzeczywistego, dokładnie odwzorowująca jedną z najsłynniejszych operacji II Wojny Światowej (17 lipca 1942 – 2 lutego 1943). Rosyjscy developerzy wprowadzili do własnego dzieła parę odrębnych kampanii bitewnych: pierwsza poświęcona działaniom niemieckiego Wehrmachtu (6. armia Friedricha von Paulusa), a druga traktująca o poczynaniach sił militarnych Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich (koordynacja marszałka Gieorgija Konstantynowicza Żukowa). Łącznie w trybie fabularnym figurują zatem dwie grupy, po osiemnaście scenariuszy każda. Z kolei jako swoisty dodatek istnieje siedem ukrytych misji na podstawie sekretnych danych, nieznanych nawet fachowcom z telewizyjnego programu Discovery Channel.
wymagania sprzętowe:
Windows XP SP2, Vista SP2, 7,Intel Core 2 Duo E4300 or AMD Athlon X2 4400+,Memory 1GB,ATI Radeon HD 2600 or NVIDIA GeForce 8600
Akcja Warfare. Reloaded rozgrywa się w ostatnio popularnym Tadżykistanie (-> Operation Flashpoint: Red River). Tym razem gracz wciela się w rosyjskiego dowódcę, któremu w trakcie 12 misji kampanii przyjdzie się zmierzyć z oddziałami wojsk amerykańskich i rebeliantami. Tak jak w Warfare zaczynamy od dowodzenia małym oddziałem a wraz z wykonaniem kolejnych misji otrzymujemy dostęp do lepszych pojazdów i większej liczby oddziałów.
Pobierz