SimTown.exe
-
- L - -
[1991] Alf -
[2014] Fade Out (Zaćmienie) -
Blade Runner GOG -
Ceville -
Codename.ICEMAN.v1.033.11030-GOG -
Command & Conquer - Red Alert (1996) -
Command & Conquer (1995) -
Command & Conquer Remastered Collection -
Commandos - Behind Enemy Lines (1998) [GOG] -
Commandos Ammo Pack (v1.0.0.16) -
Crime Cities (GoG) -
cuphead_windows_gog_() -
Diggles The Myth of Fenris -
Disciples - Sacred Lands - GOLD (2001) [GOG] -
Emperor Battle for Dune -
English Junior -
eric_the_unready_windows_gog_() -
Giants.Citizen.Kabuto.v2.1.0.4-GOG(1) -
GOG -
Gorky 17 -
Gorky 17 (1999) [GOG] -
gorky_17_windows_gog_() -
gruniozerca_trilogy_windows_gog_() -
Gry GOG(1) -
Gry stare - działające na win7! -
Heroes of Might and Magic 3 Complete-GOG -
Heroes of Might and Magic 4 Complete (PL) -
kingdom_the_far_reaches_windows_gog_() -
Kolekcja GOG [30-11-2013 ] A-C -
Kolekcja GOG [30-11-2013 ] D-F -
Kolekcja GOG [30-11-2013 ] G-N -
Kolekcja GOG [30-11-2013 ] O-S -
Kolekcja GOG [30-11-2013 ] T-Z -
Laura Bow 2 - The Dagger of Amon Ra (1992) -
Leisure.Suit.Larry-GOG -
NOX PL -
O.K LOONEY TUNES KASETY -
O.K LOONEY TUNES KASETY(1) -
Oddworld - Abe's Oddysee GOG -
Oddworld - Abe's Oddysee GOG(1) -
Panzer General 1 2 3 -
Praetorians (2003) [GOG] -
pushover_windows_gog_() -
Shantae and the Seven Sirens v1.0.4 (51696) -
Spolszczenia -
SPOLSZCZENIA DO GIER -
The Bluecoats North vs South -
The Settlers 2 10th Anniversary -
Time.Commando.v2.1.0.6-GOG
Źródła gier/repacków:
The Collection Chamber
Zomb's Lair
GamesNostalgia
whitebob @ archive.org
Konwersja gierki z automatów, bardzo dobrze znanej posiadaczom Pegazusa... słabiutki dźwięk, układ leveli jak w wersji arcade, tryb dla dwóch graczy.
https://www.youtube.com/watch?v=zOdXxIsZf5A
It's been patched to run in 1920x1080 resolution. If you wish to change to a different resolution, edit the "config.cfg" file in the "fakk" subdirectory and change the "seta r_customwidth" and "seta r_customheight" values.
https://m.youtube.com/watch?v=gTPUgeiXs6E
https://archive.org/details/HeavyMetalFAKK2-ZombsLair
Please note: press Ctrl+F9 to quit the game - Esc will just exit back to the 3.1 desktop. Click near the top of the screen to access the file menu for saving/loading games. You'll need to then click the Drives drop down and select the C: drive (it defaults to D:, which is the virtual disc drive), before saving. The C: drive it shows isn't your actual C: drive, it's [wherever you installed the game]\Spaceship Warlock\HDD. Also keep in mind that the save names can't be over 8 characters.
Info: https://archive.org/details/SpaceshipWarlock-ZombsLair
Recenzja [EN]: https://obscuritory.com/adventure/spaceship-warlock/
Screeny: https://www.mobygames.com/game/spaceship-warlock/screenshots



Important! Please note: Stratosphere is a buggy game. It was buggy in 1998 and it's still buggy now. I've done as much as I can to mitigate this, but you will run into problems occasionally. These include, but may not be limited to:
-Music randomly deciding to stop working on some missions
-Camera controls sometimes deciding to not work (pressing Esc twice fixes this)
-The mouse cursor is stuttery/leaves trails between missions (this is because of the ddraw wrapper used, but without it the cursor often disappears between missions which is much worse)
As an added failsafe in case anything hangs, I added an instant quit key function via AutoHotkey - just press the End key on the keyboard and the game will instantly exit.
https://archive.org/details/Stratosphere-ZombsLair

jedna z pełnych wersji z CD-Action 12/97. platformówka inspirowana grami Taito, trzeba łapać stworki do wora i się ich pozbywać (strzałka w dół) z kolorowych plansz. sympatyczne jeśli trochę monotonne.
Jeszcze jeden side-scroller z demoscenowym rodowodem, tu jednak w trakcie etapów zmienia się perspektywa - zaczynamy widząc nasz statek od tyłu i sterując nim jak w np. Space Harrier, potem już widzimy go z boku, a następnie od góry. ciekawy patent. muzyka to orgia techno lat '90!
"FUTURE DIMENSION to kolejny dobry tytuł programistów zza Odry. Jak na CD-ROM przysłało grę poprzedza niezłe intro, później rozpoczyna się ekstra strzelanina. Mnóstwo latającego złomu, kupa broni do zbierania i oczywiście to, co mnie osobiście jara najbardziej czyli pożoga, wszechobecność ognia i wybuchów, która ucieszy nawet najbardziej sceptycznego gracza.
Bardzo cakawą innowaqą jest zmienność płaszczyzny, w której rozgrywa się akcje w miarę przechodzenia, a właściwie przelatywania z poziomu na poziom. Na początku lecimy w głąb ekranu obserwując swój statek od strony ziejących ogniem silników, później widok zmienia się na bardziej klasyczry (tj. z góry), jeszcze później totalnie klasycznie w prawo.
Wspaniata grafika, świetna, ostra muzyka, a przede wszystkim doskonała animacja, powodują u gracza wrażenie niewiarygodnej prędkości." (Secret Service #31, 01/1996)
https://www.youtube.com/watch?v=MFNJqxXOIJI
Pobierz


wersja shareware (ktoś widział kiedyś wersję zarejestrowaną?)