commandos 2 expansion PC.exe
-
- Renata Dąbkowska Dystans 2011 REAKTYWACJA -
! PONAD 1200 PODKŁADÓW Z COVER-STUDIO -
!!!ENERGY 2012!!! -
@ DISCO POLO LUTY 2021 @ -
» 007 James Bond Quantum of Solace PL -
» Heavy Fire Afghanistan -
» Rayman Origins 2012 PC -
■ Medal Of Honor -
►DUŻO GIER NA KOMPUTER -
►GRY-SPORTOWE -
►GRY-SPORTOWE(1) -
►RIDGE RACER UNBOUNDED PC 2012 -
★ 10 Old Skool Samples Packs Vol.2 -
★ Driver San Francisco 2011 PL -
ARANŻACJE DISCO POLO -
Aranżacje podkłady mp3 -
Aranżacje podkłady mp3(1) -
Aranże Cover Studio.pl -
Aranże Cover Studio.pl (1) -
Aranżer -
Biesiadne -
Domowe Studio Muzyczny -
Fazi - Cienka Biała Linia Wanted (2015) -
Golecki -
Grand Theft Auto San Andreas v1.0.8 APK -
GTA Chinatown Wars v1.01 APK -
Guitar Rig 4 PRO -
Inne -
Karaoke Karafun -
KARAOKE KARAFUN(1) -
Master - cygańskie piosenki -
Moje covery mp3 -
Need For Speed Underground II -
NEXUS 3 -
Pioneer Pro DJ DjS SVJ-DL01 -
Polskie -
polskie(1) -
Polskie(2) -
Poradniki TYROS -
RACZEK...01 -
Rytmical -muzyka -
Samsung Galaxy S Advance (GT-i9070) -
Style TYROS 2 -
Sumptuastic -
Vkworld VK700 -
Vocal Magic Pro VST(1) -
Wtyczki gitarowe i inne -
Wtyczki VST(1) -
Wypaczkowane -
ZESPOŁY GRAJĄCE LIVE
wymagania sprzętowe:
Pentium 75Mhz, 16 MB RAM
Krush Kill 'N Destroy jest strategią czasu rzeczywistego (RTS) osadzoną w realiach panujących w 60 lat po III Wojnie Światowej - 2079 r. W wyniku konfliktu nuklearnego ludzkość podzielona została na dwa odmienne obozy: ocalałych i mutantów.
Część z tych, którzy przeżyli schroniła się przed radioaktywnymi pyłami pod powierzchnią planety. Sądzili, że los okazał się dla nich przychylny. Prawda okazała się jednak inna. Gdy na powierzchni pojawiły się odpowiednie warunki do życia mieszkańcy podziemi postanowili powrócić. Dokonali przerażającego odkrycia: tutaj też istniało życie, jednak nie w takiej formie, jakie było im ono znane. Napotkali inteligentną rasę mutantów, która używa w walce krwiożerczych bestii.
Najcenniejszym surowcem planety jest olej, lub jak to określają zmutowani „krew Ziemi”. Właśnie z jego przyczyny wybucha konflikt pomiędzy tymi dwiema grupami. W czasie kampanii składającej się z 30 misji przyjdzie nam walczyć do ostatniej kropli krwi, aby stać się tym, kto kontroluje bogactwo planety. Wcielając się w rolę mutantów otrzymamy do dyspozycji waleczne bestie. Natomiast walcząc frakcją ocalałych do dyspozycji otrzymamy wysoko rozwinięte technologicznie czołgi.
Gra jest dobra choć nie przepadam za bijatykami, ale podobała mi się walka i dzwięki podczas niej.
Menu i reszta jest po angielsku ale po instalacji są dwie ikony.
Jedna uruchamia gre(cracki itp nie wymagane) a druga uruchamia opcje w której znaki sa niestety jakieś chińskie i jak ja rozumiałem to zmieniłem tylko na tryb 32 bitowy i pełny ekran bo domyślnie jest w trybie okna.
Inne funkcje nie próbowałem zmieniać.
Konfiguracja klawiszy jest też inna ponieważ zamiast entera na np wejście w coś trzeba nacisnąć V chyba i polecam przestudiować sterowanie w opcjach z poziomu gry.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 1.3 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64MB
Ratatouille bazuje na filmie animowanym o tej samej nazwie, stworzonym przez ekipę z Pixar Animation Studios – bastionu twórców Toy Story, Finding Nemo (Gdzie jest Nemo?) i Cars (Auta). Kinowy pierwowzór wyreżyserował Brad Brid, odpowiedzialny wcześniej za The Incredibles (Iniemamocni). Omawiana gra łączy elementy przygodowe i zręcznościowe w formie, atrakcyjnej zarówno dla małoletnich odbiorców, jak i dla użytkowników zdecydowanie starszych.
Rolę głównej postaci pełni Remy, który jest dość niezwykłym szczurem. Protagonista ów uwielbia dobre jedzenie, przez co nieszczególnie lubi się ze swoją rodziną, mającą zdecydowanie mniej wygórowane potrzeby kulinarne. Poza tym bohater chciałby zostać szefem kuchni w ekskluzywnej restauracji, aby móc realizować się w gotowaniu na najwyższym poziomie. Szczęśliwie Remy'emu udaje się dotrzeć do kanału, biegnącego pod jedną z najsłynniejszych paryskich jadłodajni, a stamtąd prosto do kuchni, gdzie jest raczej niemile widzianym gościem. Mimo wszystko kierując szczurzym entuzjastą kulinariów musimy pomóc mu zrealizować jego pozornie nierealne marzenie.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB
Painkiller: Overdose jest oficjalną kontynuacją wydanej w 2004 roku strzelanki FPP, przygotowanej przez polskie studio developerskie People Can Fly. Za opracowanie sequela odpowiedzialna jest jednak inna firma, a mianowicie czeskie Mindware Studios. Developer ten znany jest dzięki takim produkcjom jak Voodoo Nights (PC, X360), czy Cold War: Behind The Iron Curtain (PC, XBX). Kontynuacja Painkillera nie wprowadza do rozgrywki żadnych rewolucyjnych zmian. Zabawa w dalszym ciągu koncentruje się więc na masowej eksterminacji potworów, przy wykorzystaniu arsenału mniej lub bardziej dziwacznych broni.
Przedstawione w Overdose wydarzenia częściowo rozgrywają się przed opowiedzianą w pierwszej części serii historią. Wcielamy się też w zupełnie nową postać. Podobnie jak wcześniej, fabuła odgrywa jednak zdecydowanie drugoplanową rolę, nie przeszkadzając w dokonywaniu masowej zagłady pojawiających się na ekranie stworów. Na graczy czeka tym razem około 40 różnych rodzajów demonów. Wiele z tych istot pojawia się po raz pierwszy, niektóre znane są już jednak z pierwszej części. Producent zadbał o nowych bossów, wzorowanych na tych z pierwszego Painkillera. Przeciwnicy ci wyróżniają się więc zarówno ogromnymi rozmiarami, jak i dużą siłą zadawanych ciosów.
WYPAKUJ KILKNIJ NA SETUP ZAINSTALUJ GRAJ
wymagania sprzętowe:
Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
Tylko Ty, samotny ziemianin, możesz przeciwstawić się diabelskiej królowej Hecubah i zaprowadzić porządek w świecie Nox.
Pokonaj Hecubah, królową umarłych i zaprowadź porządek w świecie Nox. Gracz ma do wyboru trzy klasy postaci. Jeśli wybierzesz ścieżkę wojownika, Twoimi atutami w walce będą siła i szybkość. Jako czarownik, wyszkolony w korzystaniu z zaklęć, nie będziesz musiał stawać z wrogiem twarzą w twarz, by zobaczyć jak odchodzi w niebyt. Gdy postanowisz zostać zdobywcą, będziesz mógł przyzwać potężne bestie, by za Ciebie wykonały dzieło zniszczenia.
Nox pozwala tworzyć własne pułapki i zagadki, zarówno w grze jedno jak i wieloosobowej. W tym świecie wyobraźnia i przebiegłość są nieodzownymi atutami. Możesz zgotować przeciwnikowi wizytę w pokoju pełnym jadowitych pająków lub kąpiel w dole z lawą. W grze znajdziesz 50 różnych zaklęć, broni i specjalnych umiejętności. Możesz wezwać żądnego krwi wilka, by ruszył w pogoń za ukrywającym się wrogiem, zmusić siły natury, by zniszczyły komnatę pełną demonów lub stopić przeciwnika mocą Berła Zapomnienia. Możesz wezwać do ośmiu sług, by wykonywały Twoje polecenia. Przesuwając kamienie możesz blokować przejścia, rozbijając beczki z wodą gasić ogień, a gdy wysadzisz baryłki z prochem, przekonasz się, że ich odłamki zmieniają się w śmiercionośne szrapnele.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB
Neverend to gra z gatunku cRPG, przypominająca nieco znaną serię Final Fantasy. Gracz wciela się w postać tajemniczej Agavaen, młodej kobiety posiadającej nadprzyrodzone zdolności. Naszym głównym zadaniem jest odnalezienie prawdziwej tożsamości bohaterki, a następnie wkroczenie na dobrą lub złą ścieżkę, która doprowadzi do wypełnienia się jej przeznaczenia. Oczywiście podczas wędrówki po bogatym i urozmaiconym, pełnym zamków, miast czy też ruin świecie gry, natkniemy się na szereg postaci, przeciwników oraz zadań, które przyjdzie nam wykonać. Nasza bohaterka posiada swoje indywidualne cechy i umiejętności, które możemy stopniowo rozwijać. Zastosowany taktyczny system prowadzenia walk pozwala na prowadzenie zarówno pojedynków jeden na jednego, jak również bardziej rozbudowanych batalii z wieloma biorącymi w nich udział postaciami gracza i potworami. Neverend wykorzystuje własny zaawansowany system graficzny (Mayhem's Doubleform Technology) pozwalający na łączenie prerenderowanych scen i elementów w pełni trójwymiarowych. Połączenie to pozwala na uzyskanie o wiele większej szczegółowości grafiki (możliwość wyświetlenia w jednej scenie 100,000 polygonów), niż w przypadku zastosowania normalnego, czystego engine’u 3D.
Wymagania :
Procesor 1 Ghz, 256 MB RAM, karta graficzna 128 MB
Gra akcji, w której poznajemy niebezpieczny świat mafii. Uczestniczymy w całym szeregu nielegalnych przedsięwzięć, prowadząc przy tym nieustanną wojnę z konkurencją.
Made Man studia SilverBack to niezwykła gra akcji pozwalająca nam poznać od podszewki, równie fascynujący co niebezpieczny, świat mafii. Nad tytułem pracowali między innymi autor bestsellerów David Fisher oraz były członek wpływowej rodziny mafijnej Bill Bonano. Obecność tych dwóch panów w procesie powstawania gry ma gwarantować, jak najwierniejsze odwzorowanie realiów niełatwego życia w bezlitosnym świecie gangsterów.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB
Pirates of the Caribbean: At World's End to kolejna pozycja w serii gier, inspirowanych filmowymi przygodami jednego z bardziej popularnych piratów. Rzecz jasna mowa o nikim innym, jak o legendarnym Kapitanie Jacku Sparrowie, w roli którego w pierwowzorze występuje Johnny Depp. W niniejszej produkcji, poza wspomnianym wilkiem morskim, użytkownik niejednokrotnie otrzymuje sposobność do wcielenia się w Willa Turnera i Elizabeth Swann.
Fabuła gry została oparta na wydarzeniach, mających miejsce w drugiej i trzeciej części wymienionej trylogii filmowej. Oczywiście w scenariuszu developerzy zawarli kluczowe momenty, znane z kinowego obrazu, jak chociażby walka Jacka z ogromnym Krakenem, w konsekwencji czego tonie Czarna Perła. Akcja ma miejsce w lokacjach, doskonale znanych z pierwowzoru, wśród których znajduje się Tortuga, wyspa skrywająca skrzynię z sercem Davy'ego Jonesa i dżungla, zamieszkiwana przez plemię kanibali. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach wymienionej serii, na użytkownika czeka masa przeciwników, z którymi należy rozprawić się niezwłocznie, szereg niebezpiecznych pułapek, subquestów i mini-gier (poker, kości, itp.) oraz interaktywnych scenek przerywnikowych, w których trzeba wciskać określone klawisze.
WYPAKUJ ZAINSTALUJ GRAJ
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, 64 MB karta grafiki
Bad Boys II to wirtualna adaptacja kinowego obrazu pod tym samym tytułem, z Willem Smithem i Martinem Lawrencem w rolach głównych. Podczas faktycznej rozgrywki, prowadzimy tutaj jednego z dwóch głównych bohaterów-policjantów z oddziału narkotykowego w amerykańskim mieście Miami, tj. Mike’a Lowrey'a lub Marcusa Burnetta (każda postać posiada zróżnicowane parametry, umiejętności i inaczej reaguje w danych sytuacjach). Pełna wersja opisywanej produkcji oferuje szybką i dynamiczną akcję, zaś wszystkie wydarzenia możemy obserwować z dwóch perspektyw: pierwszo- (FPP) lub trzecioosobowej (TPP). Całość można przyrównać do popularnego cyklu Grand Theft Auto, bądź też konsolowej produkcji pt. The Getaway.
* 15 rozbudowanych poziomów, z szeregiem przeróżnych zadań do wykonania.
* Tzw. „Bad Boy rating system”, czyli sposób nagradzania za dokonane postępy. Podczas śledztwa, w którym bierzemy udział, możemy się bowiem zachowywać jak „dobry glina” (przestrzeganie przepisów), bądź też działać jak „zły glina” (naginanie takowych).
* Szereg różnych broni do wyboru, pozwalających na zniszczenie większości elementów otoczenia (pistolety, karabiny, granaty, etc.).
* Zaimplementowanie dwóch trybów: akcji (zajmujemy się wyłącznie wymianą ognia lub walką z wrogiem) oraz eksploracji terenu (w poszukiwaniu dowodów, ważnych dla śledztwa).
WYPAKUJ KILKNIJ SETUP ZAINSTALUJ GRAJ
wymagania sprzętowe:
Pentium II 266MHz, 64MB RAM
Gra osadzona w środowisku tworzonym przez klocki Lego, gdzie wcielając się w rolę Peppera musimy ocalić wyspę Lego przed dekonstrukcją.
W Lego Island 2 gracz wciela się w postać Peppera, dostawcy pizzy, jednego z mieszkańców bajecznej wyspy Lego. Pada na nią wielkie nieszczęście, mianowicie Brickster ucieka z więzienia i wypuszcza armię botów, by rozbierały wszystkie konstrukcje zbudowane z klocków. Jakby tego było mało to Constructopedia, wielki zbiór planów budowlanych całej wyspy, zostaje skradziony.
Jako Pepper musimy zająć się poszukiwaniem zaginionych planów, dzięki którym będziemy mogli zrekonstruować zniszczone budynki i zabudowania, walką z wrogimi botami oraz masą innych wymagających wyzwań, m. in. jazdą na dinozaurze, lotem samolotem przez dżunglę i walką z Mrocznym Rycerzem. Wszystkie lokacje, w których toczy się gra, wykonane są przy użyciu trójwymiarowej grafiki. Spotkamy ponad 56 unikalnych postaci, z którymi możemy nawiązać rozmowę. Duża różnorodność czynności (możliwość budowy, ścigania się itp.) oraz unikalne otoczenie zrealizowane przy pomocy najsłynniejszych klocków Lego sprawiają, że gra jest niezwykle wciągająca.
Pobierz
