EASY GIF Animator pro.4.6.exe
-
18 WHEELS OF STEEL LONG HAUL -
Adobe Photo Shop -
bajeranty -
bajki do czytania -
Beat Master -
Bolek i Lolek -
boys -
BRACIA KOALA -
ChomikBox -
Czerwony traktorek -
Dla dzieci -
download akcelerator -
dzień matki -
EASY GIF -
Girlz -
Gothic 3 Forsaken Gods -
Gotowanie -
Gumisie -
hakierskie -
historia polski -
informatyka -
Inne -
Justyna i Piotr -
kodeki -
komunijne -
Królik Bystrzak dla przedszkolaków -
Montuga -
Nero Ultra Edition 9 -
Niespodzianka w pudełku -
Niespodzianka w kopercie -
Nostradamus - Wielka księga przepowiedni -
Odgłosy ptaków -
Orange Operators -
origami -
Patti -
pobierzesz kazdy film -
Rapidshare -
Sewen -
sieciaki instalator -
STALKER -
Symulator_ Jazdy_ Samochodem_ 2006_ PL -
Techland. Internet -
Teletubisie -
Terminator 3 -
Tom and Jerry -
Wrzuta.pl Download -
wszystko o chomiku -
Yay Sen -
Zakładki do książek -
Życiorys Pana Jezusa
Sarge's War to kolejna gra ze znanej serii Army Men, lecz w odróżnieniu od poprzedniczek zrealizowanych i wydanych przez nieistniejącą już firmę 3DO, stworzona przez koncern Take Two. Reprezentuje ona gatunek gier akcji, w których wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Rozgrywka ma podobny charakter, jak wydany przed laty Army Men: Sarge's Heroes, jednakże mniejszy nacisk położono na bieganie, strzelanie i bezmyślne anihilowanie wszystkiego wokoło, a skupiono się na takich modnych obecnie elementach, jak taktyka walki, wykorzystanie ukształtowania terenu do osłony, ciche skradanie się oraz optymalne wykorzystanie danego rodzaju broni w konfrontacji z różnymi typami przeciwników.
Bohaterem tej produkcji jest tytułowy sierżant Sarge, który jako jednoosobowa armia usiłuje zlikwidować zagrożenie jakim dla zielonych żołnierzyków jest armia brązowych żołnierzyków. Znalazła się ona w posiadaniu potężnej broni i zredukowała podwładnych Sarge’a do dymiącej kupki stopionego plastiku. Gracz musi więc poprowadzić naszego osamotnionego wojaka do pokonania znienawidzonych brązowych żołnierzy. Jego pełna walki droga umiejscowiona została w dwóch światach. Pierwszy z nich to rodzimy świat plastikowych żołnierzy, drugi zaś to nasza rzeczywistość.
Autorzy Army Men: Sarge's War, zgodnie z obowiązującymi trendami, do podstawowych cech swego dzieła zaliczają efektowną, fotorealistyczną oprawę graficzną zrealizowaną w filmowym stylu, co uwidacznia się między innymi dzięki systemowi kamer z których obserwujemy akcję, oraz ponad 600 animacjami ruchów żołnierzy, walki oraz agonii, wykonanych w iście Hollywoodzkim stylu (wszystkie zrealizowano techniką motion-capture). Dochodzi do tego także system odwirowujący destrukcję, dzięki czemu widzimy rany żołnierzyków jakie odnieśli w boju, dziury w ich plastikowych korpusach, nadtopione fragmenty ciała, oderwane kończyny, itp.
Napotkani przeciwnicy sterowani są przez zaawansowane procedury sztucznej inteligencji, w razie potrzeby szukają osłony, chowają się za nierównościami terenu czy obiektami, potrafią nas oskrzydlić, a w pewnych sytuacjach unikać, czy też wręcz urządzić prawdziwą nagonkę. Dzięki temu każda misja oraz każdy napotkany żołnierz stanowi wyzwanie i wymusza odpowiednie zastosowanie posiadanego uzbrojenia, na które składa się dziewięć śmiercionośnych zabawek, m.in. miotacz ognia, bazooka i karabin maszynowy.
Army Men: Sarge's War poza trybem jednoosobowym, oferuje również grę wieloosobową do czterech graczy równocześnie w trybach Death Match i Capture the Flag.
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 4
wymagania wiekowe: 12+
NOWOŚCI !!! hardstyle2008 - kliknij tutaj -
Pobierz






