ArchipelagGenerator.zip
-
Android -
Borderlands2 -
brouter -
Cities In Motion -
Cities In Motion 2 Collection PLAZA RePack -
CK2 -
crystal -
crystal_wamr -
Dania -
design -
ecosiaGPT -
EU4_1.36 -
EU4_1.37 -
fresh kittens -
gry -
GTA V UFOs -
harperDB.cloudflareFunctions -
liczbowe -
lingscars.com -
logika -
łuki-notka -
MarkoJS -
medieval_penetration -
miecz-notka -
mniej ważne -
MotoMyszyMars -
parser_json_math -
pierwszeństwo -
Pizza Connection II -
PLAZA -
prawkonasto.jimdofree.com -
programy -
Quora -
Railroad Tycoon 3 -
ruska_propaganda -
screenshots -
Screenshots -
Słowa -
Słowosiec_Emocje -
Tonga -
tt -
Tybet -
USZKODZONE -
Victoria3 1.7.0+DLC -
Victoria3 1.9.6+DLC -
webp -
websocket_android -
zachodnia_propaganda -
Zjednoczone Plemiona -
żydowska_propaganda
---
Witaj, podróżniku! Witaj w mojej skromnej karczmie, gdzie każdy wędrowiec, zarówno bohater, jak i zwykły mieszkaniec królestwa, znajdzie tu schronienie, posiłek i napój. Co mogę dla ciebie uczynić w tej chwili?
Czy jesteś zainteresowany ceną naszych trunków? Mamy szeroki wybór różnych rodzajów piwa, miodów, wina i mocniejszych trunków, idealnych, aby przegonić chłód i zmęczenie. Zapewniam, że nasze napoje mają najwyższą jakość i są warzone z najlepszych składników, zgodnie z dawno zachowanymi przepisami mistrza piwowarstwa.
Jeśli jednak zamiast tego czujesz głód, możemy zaoferować Ci kilka pysznych potraw. Mamy gorące płatki owsiane, smażone jajka z boczkiem, świeżo wypieczone bułki i oczywiście nasz najbardziej znany specjał - pieczone mięso. Staramy się używać lokalnych składników, aby utrzymać świeżość i jakość naszych dań.
A jeśli potrzebujesz miejsca, aby przekimać, oferujemy proste, ale wygodne pokoje, gdzie na pewno odpoczniesz po długiej podróży. W naszej karczmie panuje przyjemna atmosfera, jesteśmy otwarci na wszelkie historie podróżników i ciekawych rozmów.
Czy jest coś, co mogę dla ciebie jeszcze zrobić? Odpowiednio dostosujemy nasze usługi do Twoich potrzeb, abyś czuł się tu jak w domu.
(Made by ChatGPT)
---
https://www.blockcypher.com/dev/bitcoin/#rate-limits-and-tokens
https://glue.im/noah/introduction-to-webassembly-in-crystal
https://stackblitz.com/
https://app.quicktype.io/#l=schema
https://svelte.dev/ ← WebComponents w stylu Vue
https://lit.dev/ ← WebComponents w stylu Angulara
solidjs.com
https://www.koyeb.com/
https://dexie.org/
https://github.com/mbasso/wasm-worker
https://www.moddb.com/mods/equestria-at-war
https://github.com/Tinder/Scarlet ← WebSockets Android
---
https://www.morele.net/kamera-gopro-fusion-global-czarna-6214943/ 1650
https://www.morele.net/kamera-easypix-goxtreme-pioneer-srebrna-6291065/ 300
Tak właściwie to sprawdzałem używanego iPhone 8. Motion blur występuje w Mapillary, bo ktoś ustawił robienie zdjęć co 50 m. Przy 30 km/h aparat uruchamia się kilka razy na sekundę. Przy 10-15 km/h (wystarczy za mały rower) wszystkie zdjęcia wyglądają jak te z https://www.mapillary.com/app/?lat=37.426071&lng=-122.192263&z=17&pKey=459822491743797&focus=photo&x=0.4985852913700858&y=0.6748819057232399&zoom=0 większy problem mam z ustawieniem kąta aparatu. Obraz jest w miarę stabilny.
https://supabase.com/
Pobierz