Tankwagen.exe
w jezyku pl
ta wersja jest już spolszczona i spatchowana. Ma wbudowaną szeroką listę serwerów non-steam (czyli darmowych). Jest w pełni przygotowana do natychmiastowej gry od razu po zainstalowaniu.

Symulator Jazdy 2 to:
* Wyjątkowe połączenie rozrywki i nauki
* Najbardziej realistyczny symulator jazdy w Polsce
Kraków odwzorowany w najdrobniejszym detalu w wirtualnym świecie
* Wirtualne testy na prawo jazdy to nowatorska metoda rozwiązywania zadań i zdobywania wiedzy
* Plac manewrowy dzięki któremu nabierzesz dobrych nawyków niezbędnych w prawdziwym samochodzie
* Wiele godzin dobrej zabawy i ciągle nowe doznania dzięki częstym darmowym aktualizacjom oraz rozszerzeniom gr
wymagania sprzętowe:
Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7


wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista
Posiadacze komputerów osobistych nie są zbytnio rozpieszczani nowymi grami wyścigowymi, zwykle w ciągu roku można doliczyć się zaledwie kilku grywalnych tytułów. Jest to szczególnie widoczne w zestawieniu z lawiną strzelanin czy RTS-ów, którymi jesteśmy dosłownie zasypywani. Polscy gracze wydają się być w jeszcze gorszej sytuacji, gdyż do naszego nadwiślańskiego państewka nie dociera wiele ciekawych produktów tworzonych przez naszych południowych czy wschodnich sąsiadów. Tym bardziej cieszy inicjatywa City Interactive, zwłaszcza że Motorm4x autorstwa czeskiej firmy The Easy Company nie powstał przy minimalnym nakładzie finansowym, a za jego stworzenie odpowiedzialni są developerzy z dużym doświadczeniem (m.in. byli pracownicy Illusion Softworks).
Wymagania Sprzętowe: Pentium III 1,2GHz, 256MB RAM, 32MB akcelerator 3D, 1.5 GB HDD
Kolejna część niezwykle popularnej serii gier opowiadających o światku przestępczym, tym razem rozgrywająca się w nowym mieście Vice City.
Grand Theft Auto: Vice City to kolejna część niezwykle popularnej serii gier opowiadających o światku przestępczym, a mówiąc dosłownie, swoistego rodzaju rozwinięcie części poprzedniej - Grand Theft Auto 3. Akcja toczy się w latach 80-tych XX wieku i umiejscowiona jest w nowym mieście Vice City, do którego Tom Vercetti (czyli gracz) zostaje wysłany przez Sonny’ego Forelli, aby zrobić „porządek” z tamtejszymi gangami, kubańskimi gangsterami i skorumpowanymi glinami. Gra, podobnie jak poprzedniczki, składa się z szeregu misji połączonych jedną, spójną i należy zaznaczyć „nielinearną” fabułą. Nasze zadania to m.in. kradzieże samochodów, rabunki, morderstwa, dostarczanie niezwykle ważnych przesyłek, podkładanie bomb, itp. – czyli robota typowa dla rasowego recydywisty i bandziora. Vice City to ogromna i zróżnicowana metropolia (tzw. wrota do Południowej Ameryki i Karaibów), znajdziemy tu m.in. słoneczne plaże, tereny rekreacyjne, zatłoczone centrum miasta opanowane przez wysokie biurowce oraz slumsy. Na ulicach VC spotkamy też różnych ludzi, począwszy od zwykłych śmieciarzy, a skończywszy na gwiazdach rocka, znanych politykach, itp. Po mieście możemy poruszać się w różnoraki sposób. W nasze ręce może wpaść kilkanaście typów samochodów, w tym niektóre znane z GTA3, a niektóre zupełnie nowe, jak choćby Chevrolet Corvette przeznaczony dla entuzjastów o sportowym zacięciu. Nowością jest dostępność motorów, sportowych łodzi motorowych oraz helikoptera. Rzecz jasna możemy także używać asortymentu 30 broni, począwszy od pałki, a skończywszy na karabinie saperskim i Uzi.
Pobierz
