Naked.Weapon..PL.DVDRip.rmvb
-
- GIFY i filmiki -
#Behind The Scenes BREAKING DAWN -
#Dodatki z DVD- Przed świtem -
#Filmiki Przed świtem cz. 1 -
#Przed świtem cz.1 Dodatki z DVD -
#PRZED ŚWITEM- lektor PL, Film jakość HD!!! -
#Zdjęcia Przed świtem cz.1 -
♥ F I L M Y - NOWOŚCI -
Bella Edward & Renesmee -
Bourne (wszystkie części, Lektor PL, rmvb) -
Boyce Avenue -
Breaking dawn -
Disco polo -
Eclipse -
Eminem- Recovery 2010 -
Gale Mtv. Movie -
gnarls barkley -
GrubSon -
Grubson Cos wiecej niz muzyka -
Grubson O.R.S New !!!!!!! -
GWIAZD NASZYCH WINA -
Harry Potter (2001-2011) Kolekcja, Dubbing PL -
HOTnewMUSIC -
I że cię nie opuszczę- napisy PL -
Ilustrowane przewodniki po filmie -
Ilustrowany przewodnik po filmie Zaćmienie -
IMPRESKA -
Kings of Leon -
Księzyc w nowiu -
LADY GAGA -
Lemonade mouth- film, muzyka -
MTV Movie Awards 2011 -
Muzyka -
Przed świtem -
Przed świtem częsć 2- Wycieki z filmu -
RMF FM Najlepsza muzyka na wiosne CD 1 -
Scenariusze filmów -
Śmieszne zdjęcia- Zmierzch -
The Twilight Saga Eclipse OST -
Trylogia Millennium- filmy -
Trzy metry nad niebem (2010) Lektor PL -
U2 -
Wpadki filmowe -
WPADKI FILMOWE =) -
Zaćmienie -
Zdjęcia aktorów do różnych gazet -
Zdjęcia aktorów z różnych gal -
Zmierzch -
Zmierzch- przewodnik po filmie -
Zwiastuny
Zapraszam do chomikowania!!!
Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie!
W folderach NIE MA ŻADNYCH FILMÓW!!!
Dokumentalny Historia 24-letniej Niemki Anneliese Michel z Klingenbergu, która zmarła w 1976 roku po serii egzorcyzmów. Sąd przychylił się do argumentacji prokuratury, która twierdziła, że dziewczyna była chora psychicznie, lecz zamiast ją leczyć, poddano ją egzorcyzmom, i skazał na pół roku więzienia dwóch księży oraz jej rodziców.
Przypadkiem Anneliese zainteresowała się amerykańska antropolog kultury, prof. Felicitas D. Goodman. Analiza materiałów skłoniła badaczkę do sformułowania wniosku, że Niemka faktycznie znajdowała się w stanie opętania. Z kolei szwajcarski naukowiec dr Theo Weber-Arma odkrył u Anneliese zatrucie lekami antyepileptycznymi. Zupełnie nowe światło na sprawę opętania rzuciły jednak dopiero dzienniki prowadzone przez dziewczynę, wierzącą i praktykującą katoliczkę.
Produkcja: USA, Wielka Brytania data premiery: 2010-02-26 (Polska) , 2010-01-27 (Świat)
Gatunek: Horror
JAK NA WERSJE CAM DOBRA JOŚĆ
Lawrence Talbot (Benicio Del Toro) po długim pobycie w Stanach Zjednoczonych wraca do swojego rodzinnego domu w wiktoriańskiej Wielkiej Brytanii. Pewnego dnia zostaje ugryziony przez wilkołaka i zaczyna się zmieniać w potwora.
Film zaczyna się w XV wieku, kiedy to rumuński książę Vlad (Oldman) wyrusza na wojnę, aby bronić chrześcijan przed najazdem Turków. W swoim zamku zostawia ukochaną Elizabettę (Ryder). Vlad wychodzi zwycięsko z wojny, zanim jednak zdążył wrócić do siebie, podstępni wrogowie wysyłają do jego ukochanej wiadomość, że książę nie żyje. Zrozpaczona Elizabetta nie mogąc pogodzić się z jego śmiercią, skacze do rzeki. Kiedy Vlad przybywa do domu, dowiaduje się, że kapłani nie mają zamiaru pochować księżniczki, gdyż odebrała sobie życie. Wściekły książę niszczy kaplicę, wyrzeka się Boga i obiecuje dokonać zemsty przy użyciu złych sił.
Przenosimy się do XIX wieku. Młody prawnik, Jonathan Harker (Reeves) dostaje zlecenie - ma zastąpić kolegę po fachu, Renfielda (Waits), który po powrocie z Rumunii został zamknięty w mrocznym zakładzie dla obłąkanych. Harker żegna się ze swoją ukochaną, Miną, która na ten czas zamieszka u swojej przyjaciółki, Lucy (Frost). Dziewczyna jest trochę zawiedziona, że kolejny raz muszą przekładać ślub.
Harker przybywa do zamku hrabiego, lekko zdezorientowany niesamowitymi zjawiskami, które widział po drodze. Gospodarz również sprawia dziwne wrażenie, ale w końcu podpisuje akt zakupu kilku terenów w Anglii. Podczas rozmowy z prawnikiem, hrabia dostrzega zdjęcie Miny i rozpoznaje w niej swoją ukochaną sprzed wieków. Postanawia szybko zadziałać i zmusza Jonathana do zostania w zamku na miesiąc. Ten po spotkaniu z wampirzycami już nie ma wątpliwości, że miły klient jest potworem, nie może jednak się wydostać z jego siedziby. Dracula organizuje sobie wyprawę do Anglii, po drodze mordując całą załogę statku przybiera ciało młodego i przystojnego mężczyzny. W Londynie spotyka na ulicy Minę...
Tajemnicza opowieść o dwóch magikach i ich intensywnej, prowadzącej do nieustannej bitwy o przewagę rywalizacji pełnej obsesji, oszustw i zazdrości wraz z jej niebezpiecznymi oraz śmiertelnymi konsekwencjami. Robert Angier (Hugh Jackman) i Alfred Borden (Christian Bale) współzawodniczyli ze sobą od czasu, kiedy się po raz pierwszy spotkali jako młodzi, wschodzący magicy. Jednak ich przyjazna rywalizacja przeistacza się z czasem w zaciętą, gorzką walkę, czyniąc z nich zajadłych i dożywotnich wrogów. W rezultacie czego narażają życie nie tylko swoje, ale również wszystkich wokół siebie.
Pobierz plik



