Zeal.exe
-
[1963] Please Please Me -
[1967] Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band -
Aktorskie -
Arthur James -
Avicii -
Baarova Lida -
Bajm -
Bajor Michał -
Braddock Jim -
Brown James -
Byli sobie odkrywcy -
Byli sobie wynalazcy -
Był sobie człowiek -
Był sobie kosmos -
Była sobie Ziemia -
Było sobie życie -
Były sobie Ameryki -
C -
Claudel Camille -
Cyrus Noah -
D -
E -
Godziny szczytu 1-3 -
H -
Imagine Dragons -
Janosz Alicja -
Kabaret -
Kings of Leon -
L -
Lady Pank -
Legend John -
Ludwig II Bawarski -
Maleńczuk -
Murs Olly -
O -
Overkill -
Ozzy O sezon 2 -
Przygodowy -
Sheeran Ed -
Sia -
Spears Britney -
Sport -
The Rolling Stones -
TSA -
U2 -
Underwood Carrie -
W -
Wilde Kim -
Yellow S -
Zawiałow
Gra logiczna
W chwili, w której przekroczysz próg jaskini, ujrzysz niesamowity widok: ściany wyłożone tysiącem lśniących klejnotów! Z każdym kolejnym ich połączeniem, będziesz coraz bliżej odkrycia skarbu, którego wartość przekracza wszelkie wyobrażenia! Czeka na ciebie niesamowita dawka wyśmienitej zabawy. Gra zawiera niespotykaną dotąd grafikę oraz specjalnie opracowane zagadkami, które będą nie lada wyzwaniem dla twojego umysłu! Zaczarowana Jaskinia to doskonała rozrywka dla całej rodziny!

? GATUNEK:Komedia
? ROK:16 grudnia 2004
? PRODUKCJA:Szwajcaria
? W ROLI GŁÓWNEJ:Jörg Reichlin
Bohater filmu Fryderyk pragnie oświadczyć się swojej szefowej podczas podróży służbowej. W trakcie próby w samolotowej toalecie wypada wraz z zaręczynowym pierścionkiem gdzieś nad Alpami. Trafia do dziwnego bajkowego świata. Szybko okazuje się, że Śródziemie jest w sercu Szwajcarii. Żeby tego było mało, mieszkańcy krainy biorą Friedricha za hobbita Frodo i nagle zostaje on wplątany w misję ocalenia świata przed złym czarownikiem
DUBBING-POLSKI
Uciekając przed ogromnym wężem, książę Tamino błądzi, wzywa pomocy i wyczerpany pada zemdlony na ziemię. Trzy tajemnicze kobiety ratują go i zabijają węża. Ptasznik Papageno chwali się budzącemu się z omdlenia Tamino, że to on zabił potwora. Ale trzy kobiety wracają i karzą gadułę, zamykając mu usta na kłódkę. Dają się poznać jako damy ze świty Królowej Nocy, bo to właśnie do jej krainy trafił książę. Królowa ma kłopoty, jej córka Pamina została uprowadzona. Dają księciu portret Paminy i młodzieniec zakochuje się w niej. Królowa Nocy pojawia się we własnej osobie i obiecuje księciu rękę Paminy, jeśli uwolni porwaną z rąk złego Sarastra. Tamino jest gotów to zrobić. Papageno ma mu towarzyszyć. Książę otrzymuje czarodziejski flet, a Papageno dzwoneczki, które mają im pomóc w kłopotach. Zdjęta zostaje kłódka z ust Papagena, trzej chłopcy wskazują im drogę do królestwa Sarastra. W pałacu Sarastra, pod nieobecność władcy, nadzorca niewolników Monostatos chce zmusić Paminę do miłości. Papageno stracił po drodze kontakt z Taminem, przypadkiem odnajduje teraz drogę do Paminy i ratuje ją (raczej z konieczności) przed Monostatosem. Pamina bardzo się cieszy z wiadomości, że zbliża się Tamino, aby ją uwolnić. W tym czasie książę dociera do świątyni mądrości i dowiaduje się, że rządzący tu Sarastro nie jest hultajem. Wzywa za pomocą czarodziejskiego fletu Paminę. Fletnia Pana należąca do Papagena wskazuje mu drogę do ukochanej. Pamina i Papageno próbują uciec, ale przeszkadza im w tym Monostatos ze swoimi niewolnikami. Papageno używa czarodziejskich dzwoneczków: ich dźwięk zmusza wartowników do nieustannego tańca. Już wydaje się, że ucieczka się powiodła, kiedy z polowania wraca Sarastro. Wybacza Paminie, karze Murzyna i rozkazuje zaprowadzić Tamina i Papagena do świątyni, w której zostaną poddani próbom.

Osiągnąłem to, czego pragnie każdy artysta: część mojej twórczości mnie przeżyje. George Michael Wrażliwy marzyciel, niekwestionowana gwiazda muzyki, człowiek, który walczył ze smutkiem. Jego życie było zagadką. Chociaż był jedną z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop na świecie, bardzo dbał o ochronę swej prywatności. Wychowywał się w Londynie w rodzinie greckich imigrantów. Choć od zawsze marzył o scenie, ojciec podcinał mu skrzydła, twierdząc, że George nie ma talentu. Jednak gdy w 1981 z przyjacielem założył zespół Wham!, jego przeboje szybko opanowały listy przebojów, a cały świat okrzyknął go jednym z najseksowniejszych piosenkarzy. Ale nie o takiej sławie marzył George. Kiedy rozpoczął karierę solową, trudno mu było udźwignąć ciężar życia ciągle wystawionego na publiczną krytykę. Wokół jego osoby pojawiło się wiele kontrowersji – głośny proces z wytwórnią Sony, aresztowania, uzależnienie od narkotyków, depresja, skandale obyczajowe.
Pobierz

