Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby
pełnoletnie.Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
ChomikBox.msi
-
!▣ Filmy z 2000 roku i starsze -
[ LEKTOR ] FILMY 720 [MKV] -
►►►FILMY KOMEDIE -
►►►FILMY KOMEDIE(1) -
►FILMY-POLSKIE -
►FILMY-POLSKIE(1) -
activation -
AVEUP -
BAJKI -
chomikowanie--1 -
cycek144 -
Daniel and Ana (2009) 350MB x264 E.Sub ~JMX~ -
Filmy 2000-2005 -
FILMY 2009 -
FILMY 3D_LEKTOR 2015 -
Filmy z 2012 roku -
Filmy z 2013 roku -
Filmy z 2014 roku -
Filmy z 2015 roku -
Filmy(1) -
Filmy(2) -
GB18030 -
GRATIS -
Hell (2011) 1080p BrRip 5.1 x264 Ac3 [TuGAZx] -
JARO-NEW -
jurekknecht -
KMSpico 9.1.3 Final -
Kurs mp3 poliglota -
MAREK.96 -
Marek1991234567890 -
Miss Bala (2011) DVDRip Xvid AC3-Anarchy -
Note -
On The Road (2012) -
project -
proplus -
Rings 2017 HD-TS x264-CPG -
Sample -
Somos.lo.que.hay.2010.DVDRip.XviD.5rFF -
SPOKSIK-I976 -
Subs -
Subtitles -
Transforms -
True.Detective.S02E02.HDTV.x264-ASAP[ettv] -
VC10RT_x64 -
visio -
Windows_8.1_Enterprise_(64)_(PL) -
Witcherxxx -
yearning__999 -
ԑ̮̑♦̮̑ɜܮ Cody -
🌟 DLA DZIECI
.
"Mgła - Pierwszy Polski Film o Katastrofie w Smoleńsku"
DOKUMENTALNY
Film "Mgła" opowiada m. in. o współdziałaniu rządów Polski i Rosji w czasie przygotowań do wizyty prezydenta w Katyniu; pokazuje, że zarówno polskiemu rządowi jak i władzom w Moskwie zależało na niedopuszczeniu Lecha Kaczyńskiego do udziału w ceremoniach rocznicowych. Ważny wątek filmu dotyczy wydarzeń wizyty premierów Putina i Tuska w Smoleńsku na miejscu tragedii. Bohaterowie filmu opisują znany dość szeroko fakt, że celowo opóźniano przyjazd Jarosława Kaczyńskiego na miejsce tragedii (poprzez opóźnianie wiozącego autobusu), by "nie psuł" spotkania obu szefów rządów. Film opisuje przejęcie władzy przez marszałka Komorowskiego, a także pogrzeb prezydenta. M. in. pokazuje fakt, że polskie władze rozpoczęły przyjmowanie kondolencji od zagranicznych polityków nie czekając na rodzinę zmarłego tragicznie prezydenta, która przebywała wówczas w krypcie.


.
Dokumentalny
Szczere i prawdziwe spojrzenie na polskich turystów odpoczywających w egipskiej Hurghadzie. Czy na pewno szukają tylko słońca i odpoczynku?
Dwie młode, zauroczone Egipcjanami dziewczyny, dojrzała, doświadczona przez życie kobieta, szukający rozrywki mężczyźni - wszyscy spędzają wakacje na Riwierze Egipskiej. Przyjechali tam odpocząć od pracy, opalić się i zabawić. Ale czy na pewno tylko po to? Wakacje okazują się doskonałym momentem, by kogoś poznać, poflirtować, przeżyć romans.
Dokument Anny Błaszczyk przedstawia różnorodnych bohaterów, których dzieli wiek, pochodzenie i światopogląd, a łączy jedno - chęć przeżycia ekscytującej, wakacyjnej przygody, o której trudno będzie zapomnieć po powrocie do kraju. Darling I Lowe Ju to po dokumentach Tahur oraz Atijat, pierwsza żona kolejny film Błaszczyk, w którym reżyserka próbuje zrozumieć świat arabski. Po raz pierwszy zestawia go z mentalnością europejską i trzeba przyznać, że jest to często szokujące porównanie. Film został wyprodukowany przez HBO Central Europe.

Przygodowy
Film jest ekranizacją książki Ferenca Molarna, obecnej lektury szkolnej tłumaczonej na niemal wszystkie języki europejskie. Boka wraz ze swoimi przyjaciółmi bronią swego placu zabaw przed natarciami wroga. Chłopcy są bardzo zgrani, ale Nemeczek, najmłodszy chłopiec bardzo od nich odstaje. Jest traktowany jak tchórz, dlatego zajmuje najgorsze miejsce w drużynie. Posądzony nawet o zdradę grupy, pokazuje, że tak naprawdę jest silny i zdolny do największych poświęceń. „Chłopcy z placu broni” to wzruszająca opowieść o przyjaźni, rywalizacji, ludzkich słabościach i tęsknotach.
Dramat, Komedia romantyczna
Olivia (Aniston) rzuca pracę nauczycielki i zaczyna utrzymywać się ze sprzątania domów, jednocześnie kontynuuje niekończące się poszukiwania przyzwoitego faceta. Jej trzy przyjaciółki mają więcej szczęścia, a przynajmniej tak się wydaje. Jane (McDormand) jest odnoszącą sukcesy projektantką, ale coraz bardziej oddala się od męża, Aarona (McBurney). Christine (Keener) jest scenarzystką, ale jej mąż Patrick (Isaacs) z każdym dniem staje się coraz bardziej zrzędliwy. Franny (Cusack) i Matt (Stephenson) są niewiarygodnie bogaci, ale wszystkie te pieniądze tylko sprawiają, że czują się znudzeni i wyalienowani.
Pobierz