mumble-1.2.8.msi
-
「JINGO JUNGLE」/MYTH & ROID -
1 - Character Song Yurie Sigtuna & Drama CD -
1. Aikotoba wa Miracle! -
2 - Character Song Lilith Bristol & Drama CD -
2. Shine -
3 - Character Song Miyabi Hotaka & Drama CD -
3. Yomanu Kuuki no Karazanyou! -
4 - Character Song Tomoe Tachibana & Drama CD -
4. Hanabana×Mekurumeku -
5. Enjoy!! -
6 – Character Song & Original Soundtrack -
Absolute Duo -
Ajin -
Amagi Brilliant Park -
Aoi Yuki - Los! Los! Los! -
BK -
Black Bullet -
Black Bullet Ending -
Black Bullet Insert Song -
Black Bullet Opening -
Black Bullet OST -
Black Bullet OST -OUTTAKES- -
Boku no Hero Academia 3rd Season -
CD 1 -
CD 2 -
CD Drama -
Character Song Collection -
Character Song Single -
Disc 2 -
Ending -
Filmy -
Game No Life - Original Soundtrack Vol.1 -
Insert Song -
J-Music -
K-POP Demon Hunters -
Nightcore -
No Game No Life - ED - Oracion - Ai Kayano -
No Game No Life OST -
Opening -
Ori and the Blind Forest -
Ori and the Blind Forest Definitive Edition -
ori_avatars -
ori_wallpapers -
OST -
scan BK -
SCAN bk -
Scans -
Special Disc -
Trance -
Youjo Senki
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Painkiller: Redemption to gra należąca do zapoczątkowanego przez polskie studio People Can Fly popularnego cyklu FPS-ów. Tym razem produkcję powierzono nowemu zespołowi Eggtooth Team, który swoją karierę zaczął jako grupa fanów tworząca modyfikacje. Jeden z ich projektów tak bardzo spodobał się wydawcy, że zadecydowano ostatecznie o przerobieniu go na pełnowymiarową komercyjną produkcję.Gra stanowi kontynuacje losów Daniela i Beliala, którzy po raz pierwszy muszą połączyć siły by ostatecznie zakończyć krwawy konflikt pomiędzy niebem a piekłem. W Redemption znajdziemy naturalnie nową kampanię, która powinna starczyć na około 3-5 godzin zabawy. By ją ukończyć będziemy musieli pozbawić życia ponad sześć tysięcy wrogów, czyli więcej niż w którejkolwiek poprzedniej odsłonie serii. Map jest łącznie sześć, co oznacza, że na każdej z nich czeka na nas ponad tysiąc potworów.Pokonanie takich hord stanowi niemałe wyzwanie, zwłaszcza że znacznemu ulepszeniu uległa sztuczna inteligencja sterowanych przez komputer nieprzyjaciół. W osiągnięciu sukcesu pomaga graczom zdolność przeobrażania się w demona po zebraniu odpowiedniej ilości dusz.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 1.2 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure to wzbudzająca dreszczyk emocji, a czasami przerażająca gra przygodowa autorstwa Darkling Studios. Jak przyznają sami autorzy, inspiracją do jej stworzenia były dzieła autorów klasycznych powieści detektywistycznych i grozy, takich jak Charles Dickens, M.R.James, Arthur Conan Doyle czy E.F.Benson.
Gracz wciela się w postać Nigela Danversa, który przybywa do nadmorskiego miasteczka Saxton, położonego na wschodnim wybrzeżu Anglii. Nasz bohater, posługując się zaawansowanymi technikami używanymi przez prawdziwych badaczy zjawisk paranormalnych, rozpoczyna poszukiwania starożytnego skarbu - tytułowej korony. Naturalnie wyczyn ten nie przychodzi łatwo, gdyż nie wszyscy mieszkańcy miasta wydają się być zadowoleni z działań Danversa - zarówno żywi jak i ... umarli. Nigel musi więc stawić czoła zagadkowemu morderstwu, mrocznym tajemnicom oraz wszechobecnej atmosferze podejrzliwości, a także zapolować na duchy wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i nowoczesne gadżety. Fabuła podzielona jest na pięć dni.The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure oferuje klasyczny interfejs point&click oraz umożliwia prowadzenie rozgrywki zarówno z perspektywy pierwszej jak i trzeciej osoby. Średnio zaawansowany łowca duchów powinien spędzić z grą około 30 godzin. Czas ten może zostać wydłużony przez poszukiwanie wszystkich możliwych zakończeń uzależnionych od wcześniejszych poczynań i dokonanych wyborów. The Lost Crown to również niespodziewane zwroty akcji, intrygujące zagadki, klimatyczna ścieżka dźwiękowa oraz wątki fabularne przygotowane przez Jonathana Boakesa („ojca” serii Dark Fall).
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista
Ceville to sympatyczna przygodówka będąca debiutanckim projektem niemieckiego dewelopera o wdzięcznej nazwie - Boxed Dream. Wydaniem programu zajęła się firma Kalypso Media.
Akcja gry osadzona została w baśniowej krainie Faeryanis, ciemiężonej przez okrutnego tyrana, tytułowego Ceville’a. Czasy jego bezkompromisowych rządów dobiegają jednak końca - autokrata zostaje wygnany przez mieszkańców królestwa, a tymczasową władzę przejmuje podstępny i zły do szpiku kości Basilius. To właśnie dotychczasowy doradca króla stoi za ostatnimi wydarzeniami, które w rzeczywistości mają doprowadzić go do pełnej władzy i siania jeszcze większego zamętu i terroru niż jego poprzednik. Co gorsze, okazuje się, że jedyną osobą mogącą ocalić kraj jest nie kto inny jak jego dawny antybohater - Ceville.
W czasie przebiegu gry mamy możliwość pokierowania poczynaniami jednej z trzech postaci – wspomnianego Ceville'a, posiadającego wysokie mniemanie o sobie paladyna Ambrosiusa, jak również dobrotliwej dziewczyny Lilly. Z pewnością starsi fani gatunku docenią fakt, iż system prowadzenia rozgrywki to stary, sprawdzony point and click. W grze oczywiście nie mogło też zabraknąć dowcipnych dialogów i zaskakujących zwrotów akcji, wedle klasycznych wzorców.
Dzieło niemieckiego studia charakteryzuje komiksowa, trójwymiarowa oprawa graficzna, przepełniona uproszczonymi, choć zabawnymi modelami postaci oraz środowiskiem gry.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.0 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza, 12 GB HDD, Windows XP/Vista
Saw to survival horror z widokiem TPP, stworzony na podstawie znanej serii filmów. Gra przenosi pomysły i koncepcje znane z serii przerażających i brutalnych horrorów do wirtualnego świata. Filmy opowiadają o tajemniczym psychopatycznym sadyście o pseudonimie Jigsaw. Zastawia on na ludzi pułapki, zmuszając ich do dokonywania wieloznacznych wyborów. W grze wcielamy się w detektywa Davida Tappa, któremu Jigsaw zniszczył życie. Najpierw zabił jego partnera, a potem uwięził Davida w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Musimy przedrzeć się przez serię niebezpiecznych zagadek i przetrwać, a być może odkryjemy prawdę skrywaną przez seryjnego mordercę.Piła oferuje graczom zupełnie nowy wątek fabularny, a jej akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Saw i Saw II. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na wspomnianych, charakterystycznych pułapkach Jigsawa, które na potrzeby gry zostały ukazane w formie łamigłówek. Najbardziej rozpoznawalne z nich zostały przeniesione bezpośrednio z filmów, chociaż autorzy przedstawili także sporo nieznanych wcześniej pomysłów. Podobnie jak w obrazach kinowych niejednokrotnie podejmujemy moralne wybory, decydując o życiu innych ludzi. Oprócz mechanicznych tworów Jigsawa musimy zmierzyć się też z jego sługusami, wykorzystując znalezioną broń.
Pobierz