Driving Speed 2.exe
-
►FILM INTYMNE -
►FILMY 2008 -
►FILMY 2009 -
►FILMY 2010 -
►FILMY 2011 CHOMIKUJ -
►FILMY 3D CHOMIKUJ -
►FILMY AKCJI -
►FILMY ANIMACJE -
►FILMY AVI CHOMIKUJ -
►FILMY BIOGRAFICZNE -
►FILMY DOKUMENTALNE -
►FILMY DRAMATY -
►FILMY FAMILIJNE -
►FILMY FANTASY -
►FILMY HD CHOMIKUJ -
►FILMY HORRORY -
►FILMY KOMEDIE -
►FILMY KOMIKSY -
►FILMY KRYMINALNE -
►FILMY POLSKIE -
►FILMY PRZYGODOWE -
►FILMY ROMANSE -
►FILMY TANECZNE, MUZYCZNE -
►FILMY THRILLERY -
█ GRY 1 PLIK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ -
█ GRY AKCJI CHOMIKUJ -
█ GRY DLA DZIECI CHOMIKUJ -
█ GRY EROTYCZNE CHOMIKUJ -
█ GRY PRZYGODOWE CHOMIKUJ -
█ GRY RIP I REPACK CHOMIKUJ -
█ GRY SPORTOWE CHOMIKUJ -
█ GRY STRATEGIE CHOMIKUJ -
█ GRY STRZELANKI CHOMIKUJ -
█ GRY SYMULATORY CHOMIKUJ -
█ GRY WYŚCIGI CHOMIKUJ -
█ GRY ZRĘCZNOŚCIOWE CHOMIKUJ -
AKWARYSTYKA -
Angielski dla leniwych -
crack -
diagnostyka aut -
gry -
gry na pc -
instalki -
Programy -
Programy do Telefonu nokia 5230 -
Samples -
Skins -
Sound Effects -
Virtual DJ 6.0.6 [FULL witch CRACK] -
Virtual DJ Skins,samples and Sound Effects
Novalogic Inc. ( producent )
Novalogic Inc. ( wydawca )
gry akcji ( FPS )
26 maja 2009 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
26 maja 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)
tryb gry: single / multiplayer
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.6 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Taktyczny FPS, w którym obejmujemy kontrolę nad jednym z członków elitarnego oddziału Delta. Gra oferuje dwie kampanie single player, 5 trybów dla wielu gracz, oraz czteroosobowy tryb kooperacji.
Delta Force: Xtreme 2 jest kontynuacją dobrze znanej serii taktycznych FPSów, w której możemy wcielić się w członka elitarnego amerykańskiego oddziału. Przygotowaniem programu zajęli się twórcy poprzednich części - firma Novalogic.
Rozgrywka dla pojedynczego gracza podzielona została tu na dwie kampanie składające się łącznie z dziesięciu misji. Głównym atutem Delta Force: Xtreme 2, jest jednak multiplayer oferujący pięć najpopularniejszych trybów rozgrywki: Deathmatch, Team Deathmatch, Team King of the Hill, Capture the Flag i Flagball. Do wyboru mamy ponad czterdzieści map, wśród których znalazły się zarówno niewielkie, zwarte lokacje, jak i rozległe tereny idealnie nadające się do walki z wykorzystaniem pojazdów, przy tym w pojedynczej potyczce może wziąć udział aż do stu pięćdziesięciu graczy. Oczywiście znacznie lepsze efekty przynosi praca zespołowa niż samotna walka, a pomysłowość i taktyka są równie istotne co szybki refleks. Osoby preferujące zabawę w niewielkich zespołach zainteresuje zapewne tryb kooperacji, w którym wraz z maksymalnie trzema innymi graczami możemy przejść dziewięć misji podzielonych na dwie kampanie.
W Delta Force: Xtreme 2 mamy do dyspozycji ponad dwadzieścia istniejących w rzeczywistości broni oraz wiele różnego rodzaju pojazdów. Między innymi możemy pokierować helikopterami Black Hawk, łodziami, motocyklami, czołgami M1A1, a nawet skakać ze spadochronu.
Oprawa graficzna z pewnością nie jest zbyt szczegółowa, choć mapy są dość różnorodne – misje rozgrywają się w dziesięciu różnych lokacjach, a zabawę dodatkowo urozmaicają zaawansowane efekty pogodowe. Jeśli znudzą się nam dostępne plansze zawsze możemy skorzystać z edytora poziomów i stworzyć swoje własne misje. Posiadacze złotych kont NovaWorld mogą liczyć na dodatkowe przywileje, na przykład rozbudowane statystyki.
producent: Avalanche Software
wydawca: SCi / Eidos
kategoria: gry akcji / TPP
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 16
wymagania wiekowe: 16+
nośnik: 1 DVD
Data Premiery:
# Świat: 18 stycznia 2006
# Polska: obecnie brak planów wydania
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.4 GHz, 512 MB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 6 lub lepsza), 2.5 GB HDD, Windows 2000/XP.
Opis:
25 to Life to wzorowana na takich tytułach jak Grand Theft Auto, Gangland czy The Getaway trójwymiarowa gra akcji, w której główny bohater obserwowany jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Za jej produkcję odpowiedzialna jest firma Avalanche Software, znana głównie dzięki dynamicznym konsolowym pozycjom.
Akcja 25 to Life rozgrywa się na ulicach jednego ze współczesnych amerykańskich miast. Gra oferuje cztery podstawowe tryby multiplayer oraz tryb single player, warto przy tym nadmienić, iż to właśnie zabawa w Sieci stanowi podstawową atrakcję programu. Podczas zabawy wieloosobowej, na jednej planszy może spotkać się maksymalnie szesnastu zawodników. Gracz może stanąć po stronie stróżów prawa bądź też gangsterów. Wybór ten ma oczywiście zasadniczy wpływ na przebieg zabawy. Policjanci muszą na przykład uważać na osoby cywilne i postępować zgodnie z obowiązującym prawem. Stróżowie prawa dysponują również mniej efektownym arsenałem, na który przeważnie składają się pistolety i karabiny służbowe. Ograniczenie to w pewnym stopniu rekompensowane jest przez świetne wyszkolenie funkcjonariuszy, pod tym względem bandyci prezentują się znacznie gorzej.
Sterowana przez gracza postać może podlegać licznym modyfikacjom obejmującym jej wygląd. Można na przykład ustalić kształt twarzy, budowę ciała, a także zaopatrzyć się w widowiskowe tatuaże czy ubrania markowych producentów. Przygotowane przez producentów plansze są wyjątkowo zróżnicowane. Kolejne etapy rozgrywają się między innymi w parku, wewnątrz banku, ogromnej posiadłości czy też w tunelu metra. Niektóre elementy otoczenia podlegają zniszczeniom. Widoczne na ekranie obiekty zostały szczegółowo oddane, zadbano również o realistyczną animację postaci. Na oprawę dźwiękową składa się przede wszystkim hip-hopowy soundtrack przygotowany przez wielu znanych raperów (Tupac, Ghostface, Mos Def i inni).
Bardzo przyjemna gierka którą zapewne wszyscy znają tym razem
w 3d
Możliwość grania z komputerem lub z innymi graczami (także w sieci), max do 6 graczy.
Pobierz
Gram i polecam