ChomikBox.msi

Spróbuj, to DARMOWE.DLUGO SIEDZISZ W SIECI??? TO COS DLA CIEBIE-WYGENERUJ SOBIE DODATKOWY DOCHÓD - INSTALUJESZ MALY BANER I ROBISZ TO CO DO TEJ PORY! ZAPRASZAM SERDECZNIE! Zarabiaj Pieniadze Siedzac Przy Komputerze. Juz teraz zarejestruj sie z ponizszego baneru i zacznij zarabiac! ZARABIAJ ROBIAC TO CO DO TEJ PORY.. zarabiaj pieniadze Jak otrzymujesz pieniazki i za co? INSTALUJESZ.. MALY PROGRAM KTÓRY CO PÓL MINUTY NALICZA PUNKT A NA KONIEC M-CA PRZELICZA NA PIENIAZKI"to jest link - ! Chcesz zarobic pieniadze w internecie ? Z 20Dollars2Surf, uzywaj komputera, tak jak zawsze, ale dodatkowo, zarabiaj, W 20dollars2surf zarabiasz „przy okazji”, czyli zawsze kiedy uruchamiasz komputer wlaczasz malutkie okienko, w którym wyswietlane sa banery reklamowe. . POLECAM SERDECZNIE! To najlepszy surfbar, jaki jest na rynku!
KLIKNIJ W BANER I WPISZ SWOJEGO MEILA NA KTORY ZOSTANIE WYSLANY PROGRAM STRONA W POLSKIM JEZYKU Spróbuj, to DARMOWE.{BLOCKED_LINK}
>
UWAGA !!!!!!
Każdemu kto zarejestruje się w systemie z mojego linka zapłacę 5.000 chomikowych punktów.
۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩
Pliki które mogą być objęte prawem autorskim,
wolno zgrywać z chomika jedynie, w przypadku jeśli posiada się ich oryginalną wersję.
Ściągnięte pliki należy traktować jako kopię zapasową.
Właściciel tego chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie!
USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego.
Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego
Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.
Szanowny odwiedzający !!! Korzystając z tego „Chomika”, oświadczasz że przeczytałeś powyższą informację, zrozumiałeś ją i będziesz się stosował do ww reguł.
Wszystkie katalogi z dopiskiem (ZE) są zachomikowane od innych chomików.
UWAGA !!! "Pliki" na tej stronie (a dokładnie zachomikowane linki) zostały zamieszczone jedynie w celach promocyjnych i edukacyjnych. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki objęte prawem autorskim należy usunąć w ciągu 24 godzin ( wyjątek stanowią materiały i programy darmowe.) Pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Właściciel tego Chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych . Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego . Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów , niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego. Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła . Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości . Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia .
Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi, lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym, lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje , a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup - NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w folderach mojego Chomika ! Jeśli będziesz przeglądać, lub ściągać zamieszczone tu pliki, a nie spełniasz wszystkich powyższych warunków - złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności ( Internet Privacy Act podpisany w 1995 ) , co będzie oznaczało , że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób, lub firm które przetrzymują tu swoje pliki , nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób , włączając w to jej rodzinę , przyjaciół, oraz wszystkich innych , którzy korzystali z zamieszczonych tu materiałów !
۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩ ۩۞۩

Symulator Jazdy 2 to:
* Wyjątkowe połączenie rozrywki i nauki
* Najbardziej realistyczny symulator jazdy w Polsce
Kraków odwzorowany w najdrobniejszym detalu w wirtualnym świecie
* Wirtualne testy na prawo jazdy to nowatorska metoda rozwiązywania zadań i zdobywania wiedzy
* Plac manewrowy dzięki któremu nabierzesz dobrych nawyków niezbędnych w prawdziwym samochodzie
* Wiele godzin dobrej zabawy i ciągle nowe doznania dzięki częstym darmowym aktualizacjom oraz rozszerzeniom gr
wymagania sprzętowe:
Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7
Doskonały kurs dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych manicurzystek. Nauczy Cię jak domowymi sposobami oraz za małe pieniądze zrobić sobie zachwycające, niepowtarzalne i olśniewające tipsy. P O L E C A M !!!
Pobierz


