WMP_11PL(1).rar
-
■ Gothic 3 -
A Vampyre story pl -
Agatha Christie-kolekcja tajemnic pl -
AIEmmosPostcardsAnozira -
allora and the broken portal beta -
Assassins Creed full -
black and white -
broken sword compilation -
Cobra 11 Burning Wheels 2008-2009 -
crack -
DaemonVector -
far cry -
gothic 2 gold edition - spolszczenie -
gothic 3 pl -
gry ps 2 -
gry x -
gta sa folder audio -
Halo 2 -
Juiced 2 Hot Import Nights -
Lexus ISF TrackTime -
mbam -
metal gear solid 2 substance -
metin 2 -
plik cff -
Port Royale 3 Treasure Island-FLT -
pranksterz no rest skidrow -
Race Driver grid full -
rFactor -
robin hood legenda sherwood -
RTL Ski Jumping 2007 -
San andreas -
sf -
sf2 FiD -
ship simulator 2008 + new horizons -
SimTractor v4 full pl -
soft se c902 -
Speelforce-czas mrocznych wojen -
Speelforce-złota edycja -
Symulator farmy 2008 -
Symulator Farmy 2009 -
Symulator farmy 2010 -
Symulator farmy 2011 -
Tiger woods -
torrent -
videokurs c++ -
warrior kings pl -
worms 4 mayhem -
WSC Real 2009 world snooker championchip -
X-blades pl -
zombiak
3D Box Shot jest aplikacją przeznaczoną do tworzenia wirtualnych, trójwymiarowych pudełek.
Box Shot 3D jest prostym w obsłudze i użytecznym programem służącym do projektowania wirtualnych pudełek podobnych do opakowań, w których sprzedawane jest oprogramowanie.
Pozwala na dodanie efektu cienia i odbicia, refleksy odbijających się promieni i wiele wiele więcej. Ukazuje podgląd, który jest aktualizowany na bieżąco przy wprowadzaniu zmian. Gotowy efekt można zapisać w formacie BMP, JPG, PNG i GIF.
Za jego pomocą zaprojektujesz i stworzysz SWOJE własne trójwymiarowe pudełka 3D jakie tylko zapragniesz!.
BurnAware to bardzo prosta w obsłudze, aplikacja przeznaczona do nagrywania płyt CD/DVD oraz dysków Blu-Ray. Program oferuje takie opcje jak nagrywanie gotowych obrazów ISO, tworzenie własnych kompilacji dysków z danymi, płyt AudioCD z plików WAV, MP3, WMA oraz płyt DVD Video. BurnAware obsługuje wszystkie sprzętowe interfejsy (IDE/SCSI/USB/1394/SATA) oferując zapis danych na takich nośnikach jak CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE, HD DVD-R/RW i DVD-RAM. Aplikacja radzi sobie również dobrze z zapisem obrazów płyt w locie (on-the-fly), automatyczną weryfikacją nagranych plików i tworzeniem tzw. multisesji zapisu.
Najnowsza wersja popularnego i uznawanego za jeden z najlepszych, programu do kompresji plików. Program obsługuje własny format – RAR jak i najbardziej popularny – ZIP, a także nie w pełni (tzn. jedynie rozpakowuje) ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR i ISO, konwertuje do formatu TGZ i umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwów. Wyspecjalizowane algorytmy kompresowania plików tekstowych, graficznych i muzycznych, co polepsza znacznie wydajność i prędkość kompresji.
Program „pakuje” w trybach: zwykłym, najlepszym i szybkim. Na szczególną uwagę zasługuje użycie algorytmu szyfrującego archiwa – AES (Advanced Encryption Standard) opartym na 128 bitowym kluczu. Dzięki AES użytkownik może być znacznie spokojniejszy o bezpieczeństwo danych.
Spider Player to przede wszystkim doskonały odtwarzacz plików audio!.
Wśród najważniejszych cech programu należy wymienić możliwość rippowania płyt CD do formatu MP3, WMA, OGG lub WAV, obsługę skórek (można pobrać ze strony producenta), opcję odsłuchiwania strumieni internetowych, funkcję edycji tagów (ID3v1, ID3v2, Vorbis, FLAC i WMA meta data) czy narzędzie pozwalające na konwersję plików pomiędzy różnymi formatami (ponad 100 kombinacji!).
Poza tym Spider Player oferuje wsparcie dla CD-Text, CDDB, playlist w formatach M3U / PLS i dźwięku przestrzennego 5.1. Dodatkowo jakość odsłuchiwanych utworów można poprawiać dzięki wbudowanemu Equalizerowi.
Utwory na playliście mogą być sortowane według preferencji użytkownika, możliwe jest również zapisywanie i otwieranie playlist w formacie m3u, m3u8, pls.
HASŁO: sempronik
Prosta aplikacja służąca do konwersji pomiędzy formatami dźwiękowymi MP3, WAV, WMA, AAC, FALC, OGG, APE, MP4, M4A, MP2, VQF, dodatkową opcją jest możliwość eksportu ścieżki dźwiękowej z plików AVI, MPEG, WMV a także ASF. Program można użyć np; do przygotowania plików dźwiękowych obsługiwanych przez IncrediMail.
Registry Workshop to doskonały zamiennik dla standardowego edytora rejestru, którego funkcjonalność jest bardzo mocno ograniczona!
Praca z programem jest przyjemna i bezpieczna. Posiada on szeroką gamę zaawansowanych funkcji, które usprawnią i przyspieszą pracę z rejestrem systemowym.
Registry Workshop umożliwia tworzenie własnych zakładek najczęściej używanych kluczy, potrafi połączyć się zdalnie z lokalnym komputerem oraz stworzyć tzw. snapshot czyli kopię całego rejestru. Wbudowane zostały także funkcje jego optymalizacji i defragmentacji.
HASŁO: sempronik
Ultra MPEG4/AVC converter to świetny program do konwertowania filmów wideo w różnych formatach na formaty,które obsługują nasze kochane konsole. Program jest dość profesjonalną "zabawką" oferującą wiele wyjściowych formatów takich jak PS3 AVC (H264) foramt mp4 w trybie 1080p oferuje również niższe rozdzielczości 720p oraz 480p AVC,PSP,X-BOX360 oraz wiele innych.
Wymagania systmowe do pracy z programem to :
System operacyjny : Windows 98/Me/2000/2003/XP,Windows Vista(32 i 64 bit)
Procesor : 750MHz Intel lub AMD
Pobierz
