REGIO (Kraków Główny - Trzebinia) 20.05.2016.MP4
-
! ►►►ALFA BARBARA KAZANA -
2017.12.20 Dr Hubert Czerniak -
Abp Fulton Sheen -
Abp Vigano -
Brandstaetter Roman - Krąg biblijny -
Człowiek umiera tylko raz -
dr Hubert Czerniak -
dr Hubert Czerniak(1) -
Gibas -
Grzesiuk -
janusz głowacki -
Kabaret Starszych Panów(1) -
Kabaret Starszych Panów(2) -
Kanios Mariusz - Szepty moich lęków (A) -
Kanios Mariusz - Zatoka syren -
Kapuściński - Busz po polsku -
ks. prof Waldemar Chrostowski -
Ks.prof.dr.Stanislaw-Koczwara -
Kto Cię wygnał emigrancie -
kuchnia książki kucharskie (po 1939 roku) -
LECH JĘCZMYK -
Leszek Żebrowski -
LESZEK ŻEBROWSKI -
Letnie glosy ptakow -
Małe zbrodnie małżeńskie -
Michalkiewicz -
MITOLOGIA GREKÓW I RZYMIAN -
Muzyka w stroju 432 Hz !!! -
Na drogach swietego Pawla -
Niebo nad pustynią (A. Łacina) -
O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą(1) -
O żródłach antypolonizmu -
Ojciec Pio -
OJCIEC PIO - DOSTĄPIĆ ŁASKI CIERPIENIA -
Patriotyczne -
Paweł Lisicki- Luter. Ciemna strona rewolucji -
Piotr Pawlukiewicz - Prosto z serca [2016] -
Piotr Pawlukiewicz - Wstań [2015] -
Przeboje Lata z Radiem -
Przeboje Lata z Radiem(1) -
Ptasi poranek -
Publicystyka -
Rekolekcje Oddanie 33 -
Richard Clayderman -
Shaw Irvin - Pogoda dla bogaczy -
szczepionki bron masowej zaglady -
Szpital na peryferiach (Czyta L. Teleszyński) -
Tom 4 A&S -
Wawel. Królestwo odkryte -
żywot Jezusa
UWAGA! Może się zdarzyć, że jakiś plik zamieszczony zostanie w jakości SD,
wówczas przy jego nazwie pojawi się dopisek "SD".
Zapraszam do pobierania i życzę miłego oglądania ;)
Przejazd w kabinie maszynisty pociągu REGIO 34411 na odcinku: --------------------------------------------------------------------- TRZEBINIA - Chrzanów Śródmieście - Chrzanów - Libiąż Chełmek Fabryka - Gorzów Chrzanowski - OŚWIĘCIM Linia nr 93 - 25,253 km.
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK 46100 SKRZYCZNE na odcinku: --------------------------------------------------------------------- BIELSKO-BIAŁA GŁÓWNA - Czechowice Dziedzice Pszczyna - Żory - RYBNIK Linie nr 139, 148 - 55,497 km.
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK na odcinku: --------------------------------------------------------------------- RYBNIK - KĘDZIERZYN KOŹLE Linie nr 173, 140, 151 - 44,651 km.
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK 83192 KORSARZ na odcinku: --------------------------------------------------------------------- TARNOWSKIE GÓRY - Bytom - CHORZÓW MIASTO Linia nr 131 (Magistrala Węglowa) - 24,898 km.
Przejazd w kabinie EZT obsługującego pociąg KD 69267 na odcinku: --------------------------------------------------------------------- WAŁBRZYCH GŁÓWNY - Boguszów Gorce Wsch. - Boguszów Gorce Boguszów Gorce Zachód - Witków Śląski - Sędzisław - Marciszów Ciechanowice - Janowice Wlk. - Trzcińsko - Wojanów - Jelenia Góra Jelenia Góra Zachodnia - Jelenia Góra Cieplice - Jelenia Góra Orle Jelenia Góra Sobieszów - Piechowice Dolne - Piechowice - Górzyniec Szklarska Poręba Dolna - Szklarska Poręba Średnia - SZKLARSKA PORĘBA GÓRNA Linie nr 274, 311 (72,210 km).
Przejazd w kabinie EZT obsługującego pociąg KD 69267 na odcinku: --------------------------------------------------------------------- WROCŁAW GŁÓWNY - Wrocław Grabiszyn - Wrocław Zach. - Smolec Sadowice Wrocł. - Kąty Wrocławskie - Mietków - Imbramowice - Żarów Jaworzyna Śląska - Świebodzice - Wałbrzych Szczawienko Wałbrzych Miasto - Wałbrzych Fabryczny - WAŁBRZYCH GŁÓWNY Linie nr 273, 761, 274 (80,105 km).
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK 38170 USTRONIE na odcinku: --------------------------------------------------------------------- KOSZALIN - Ustronie Morskie - KOŁOBRZEG Linia nr 402 (42,432 km).
Przejazd w kabinie lokomotywy prowadzącej pociąg TLK 68155 ŚWIATOWID na odcinku: --------------------------------------------------------------------- WROCŁAW GŁÓWNY - Brzeg Dolny Wołów - Ścinawa - Rudna Miasto Głogów - Nowa Sól - ZIELONA GÓRA Linia nr 273 (Nadodrzanka) - 153,858 km.
Przejazd w kabinie maszynisty pociągiem Stadler Flirt3 jako IC 1821 BRONIEWSKI na odcinku: --------------------------------------------------------------------- POZNAŃ GŁÓWNY - Szamotuły - Wronki - Krzyż - Choszczno Stargard - Szczecin Dąbie - SZCZECIN GŁÓWNY Linia nr 351 (213,500 km).