ipscan25.exe
-
(1) -
▨Przydatne Programy -
⛔ ROZDZIEWICZANIE MŁODYCH DZIEWCZYN XXX -
07-💫 PC-PROGRAMY 🇵🇱 -
08-💫 PC-AUTO SERWIS VAG itp -
3Programy(123) -
AIDA64 Extreme [hasło; aida] -
APLIKACJE(1) -
Assassins Creed IV Black Flag PS4 -
botowalne nośniki -
Brazzers -
Brazzers(1) -
CD-konboot-v1.1-2in1 -
constantine44 -
Diagnostyka -
DOS(1) -
Dragon Ball -
Dragon Ball GT -
Dragon Ball Z -
GRY I APLIKACJE ANDROID -
GRY I APLIKACJE ANDROID(1) -
Gry(działają na HTC DIAMOND) -
Karty TV -
LAPTOP TOSHIBA-NB100 -
LIFEBOOK FUJITSU T580-STEROWNIKI -
na komórke -
Nokia 112 I 3110 CLASSIC -
Prog.2024 -
PROGRAMY -
Programy !!! ▓ -
Programy I INNE -
Programy Na Komputer [Hasło- 123] -
Programy na PC -
Programy PC -
PROGRAMY PC -
PROGRAMY PC(1) -
PROGRAMY PC(2) -
programy WINDOWS GPS1 -
programy(1) -
Red.Porn.Box -
Różne -
Strefa_Usmiechu -
Systemy WINDOWS -
Ultra Star (Muzyczka) -
unlock icloud iphone 4 -
UŻYTKOWE + Windy -
UŻYTKOWE + Windy(1) -
Wirtualizacja systemów operacyjnych i dysków -
XXX (123) -
ZAWSZE 500 MB FREE !!! ZA DARMO !!!
CrystalDiskInfo - program, który monitoruje stan dysku twardego. Wyświetla podstawowe informacje na temat dysku: temperaturę dysku, pojemność dysku, model dysku, wersje Firmware dysku, numer seryjny dysku, interfejs, pojemność pamięci cash dysku, ile godzin dysk był włączony od nowości i inne.
Wersja portable bez dodatków adware.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Free Download Manager (FDM) to bezpłatny i przyjazny w obsłudze menadżer wspomagający pobieranie różnych plików z sieci. Obejmuje możliwość pobierania danych bezpośrednio z przeglądarki internetowej (HTTP), FTP oraz nawet z sieci BitTorrent.
Free Download Manager podczas pobierania plików, dzieli je na kilka części i pobiera je wszystkie równocześnie. Dzięki temu uzyskamy maksymalny transfer podczas pobierania. Znacznie większy niż gdybyśmy korzystali z wbudowanych menadżerów plików w przeglądarkach internetowych. Możemy w programie dostosować wykorzystanie ruchu sieciowego, organizować i sortować pobierane pliki przy użyciu różnych protokołów oraz kontrolować priorytety przy korzystaniu z sieci BitTorrent.
Warto dodać, że pliki możemy pobierać na różne sposoby; poprzez kopiuj / wklej plik torrent lub uzyskany adres URL oraz bezpośrednio z poziomu przeglądarki (wskazana instalacja dodatkowej wtyczki do przeglądarki, która będzie zaproponowana użytkownikowi po zainstalowaniu menadżera i przy pierwszym uruchomieniu dowolnej przeglądarki internetowej).
systemy: Windows 7,8,10 (64bit)
licencja: Freeware (bezpłatna)
język: PL multilanguage
WinRAR to jeden z najpopularniejszych archiwizatorów dostępnych na rynku. Program zwraca swoją uwagę prostotą obsługi połączoną z dużymi możliwościami: dzięki niemu stworzymy nowe archiwa, zmodyfikujemy już istniejące, a także zabezpieczymy dane hasłem. Jeżeli archiwum ulegnie uszkodzeniu, to właśnie WinRAR będzie w stanie je naprawić. Dzięki programowi WinRAR możemy tworzyć archiwa w formatach RAR, RAR5 (są to własnościowe algorytmy producenta), a także ZIP. Pozwala on również na wypakowywanie archiwów innego typu np. CAB, ARJ, LZH, ACE, TAR, GZip, UUE, ISO, BZIP2, Z i 7-Zip. Ogromną zaletą aplikacji jest możliwość naprawy archiwów i wykorzystywania danych naprawczych w nich zawartych. W tym przypadku niejednokrotnie radzi sobie znacznie lepiej od alternatywnych zamienników.
Archiwizator pozwala na tworzenie samorozpakowujących się archiwów SFX, możliwe jest również zaszyfrowanie plików przy pomocy algorytmu AES-256. Nowa wersja umożliwia sprawdzenie hasła archiwum bez jego kompletnego rozpakowywania, znacznie przyśpiesza więc dostęp do danych. Archiwa mogą oprócz plików zawierać także dodatkowe komentarze i niektóre informacje z systemu plików np. oryginalne uprawnienia, a także strumienie. W razie potrzeby możliwe jest utworzenie archiwów o określonej wielkości np. w celu podzielenia ich, aby zmieściły się a płytę CD lub DVD. Program radzi sobie bardzo dobrze nawet z gigantycznymi plikami zajmującymi dziesiątki gigabajtów.
Dużą zaletą aplikacji jest wykorzystywane możliwości nowych procesorów. Korzysta on z zalet 64-bitowej architektury, podczas kompresowania i dekompresowania wykorzystuje wiele rdzeni procesora, co znacznie przyśpiesza wszystkie operacje. Uwagę zwracają również rozbudowane opcje kompresji: podstawowe ustawienia umożliwiają wybranie stopnia kompresji i wielkości słownika, możliwe jest jednak oddzielne określenie parametrów dla różnych typów danych. Na plus wyróżnia się tutaj algorytm RAR5, w którym zastosowano większy rozmiar słownika (do 1 GB). Oprócz interfejsu graficznego WinRAR oferuje obsługę za pomocą wiersza poleceń. Dzięki temu możliwe jest zautomatyzowanie jego pracy.
System operacyjny:
Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 8.1/ 10 (32 bit / 64 bit)
OPiS UPLOADU
wielkość całości: 12.97 MB
rodzaj kompresji: .7z (sfx-exe)
zawartość uploadu: setup + rarreg.key
wersje językowe: Polish, English
SendTo Menu Editor umożliwia wysyłanie pliku do określonego folderu, aplikacji lub innego elementu. Za jego pomocą można wysyłać, kopiować lub drukować poszczególne pliki w określonej lokalizacji, urządzeniu lub aplikacji, jeśli chcesz dodać własną aplikację lub folder do menu “Wyślij do” lub jeśli chcesz usunąć niektóre niepotrzebne elementy, możesz menu “Wyślij do” dostosować do własnych potrzeb.
systemy: Windows XP,Vista,7,8,10 (64 & 32-bit)
AdwCleaner to program, który wyszukuje i usuwa adware, paski narzędzi, potencjalnie niechciane programy (PUP – Potentially Unwanted Programs – dołączone np. do darmowych programów) i przejmujące kontrolę nad przeglądarką. Za pomocą programu można łatwo usunąć wiele programów tego rodzaju, które mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo i wydajność systemu.
AdwCleaner natychmiast znajdzie wszystkie ślady niepożądanych składników lub pozostałości dawnych instalacji, które powinny zostać oczyszczone. Wyniki zostaną przedstawione w dokumencie tekstowym, dzięki czemu można zobaczyć w szczegółach, które zostały wykryte pliki i klucze rejestru. Naciśnięcie przycisku „Usuń” rozpocznie proces usuwania, który zakończy się ponownym uruchomieniem systemu.
Program nie wymaga instalacji, jest małych rozmiarów i prosty w użyciu. Posiada także przycisk, który pozwala usunąć go z komputera, czy pamięci USB jednym kliknięciem myszki.
System operacyjny:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Rufus służy do formatowania dysków USB (NTFS, FAT32 oraz exFAT) i tworzenia bootowalnych nośników USB (pendrive, dysk przenośny, karta pamięci) z obrazów ISO. Możemy przez to stworzyć samouruchamiający pendrive USB, czy pracować na systemie, bez potrzeby instalacji, który nie jest zainstalowany w systemie operacyjnym. Program automatycznie wyszukuje podłączone do komputera dyski USB.
Aplikacja jest małych rozmiarów i nikomu nie powinna sprawiać trudności w obsłudze.
Dystrybucje z jakimi Rufus pracuje: Arch Linux, Archbang, BartPE/pebuilder, CentOS, Damn Small Linux, Debian, Fedora, FreeDOS, FreeNAS, Gentoo, GParted, gNewSense, Hiren’s Boot CD, LiveXP, Knoppix, KolibriOS, Kubuntu, Linux Mint, NT Password Registry Editor, Parted Magic, Partition Wizard, Raspbian, ReactOS, Red Hat, rEFInd, Slackware, Super Grub2 Disk, Tails, Trinity Rescue Kit, Ubuntu, Ultimate Boot CD, Windows XP(SP2+), Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows 10, Windows Server 2016, …
jak zrobić bootowalny pendrive z systemem ►poradnik

TClock
TClock o darmowy i łatwy w obsłudze program zastępujący zegar systemu Windows. Aplikacja pozwala ustawić rodzaj i wielkość czcionki, kolor, a także format wyświetlania czasu. Program posiada możliwość włączenia sekund oraz tworzenia alarmów, stopera, zdefiniować akcje do wykonania przy kliknięciach myszą, zarządzać oknami itp.
lincencja: freeware/Open Source
systemy : Win XP,Vista,7,8,10 (32/64 bit)
ALLPlayer służy do oglądania filmów z napisami lub lektorem we wszelkich formatach zarejestrowanych przez system (np. FLV, MKV, DivX, Xvid, DVD, CD, ISO, MP4 i inne). Odtwarza także filmy DVD.
ALLPlayer, w przeciwieństwie do innych programów, korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu nie musimy posiadać innych playerów (sam także pobiera kodeki).
Inne cechy programu to:
-posiada pluginy do zapisywania filmów z YouTube i z RedTube.
-funkcja lektora czytającego napisy.
-automatycznie wyszukuje i dopasowuje napisy w różnych językach do filmu(z Open Subtitles Database i Napiprojekt).
-tworzenie trójwymiarowych menu z dowolnego pliku wideo i wyświetlenie go na odbiorniku telewizyjnym w trybie full screen (FlowList).
-dostosowanie czasu wyświetlania napisów (IQ text).
-konwersja filmów do formatu DivX/Xvid (ALLConverter).
-obsługa kreatora samostartujących płyt lub napędów przenośnych z plikami wideo.
-obsługa Dolby Surround oraz 3D Audio.
-moduł naprawiający uszkodzone pliki AVI.
-możliwość zabezpieczenia filmu hasłem.
-zmiana skórek i edytor skórek zawarty w programie.
-możliwość robienia zdjęć z filmu (SnapShot).
-możliwość sterowania pilotem na podczerwień.
-czytanie recenzji filmów na Filmweb.
ver.8.0
systemy: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware / adware)
Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego „Dodaj lub usuń programy”. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze.
Ciekawostką jest tzw. „Tryb łowcy” (wystarczy najechać „celownikiem” na ikonę programu), dzięki któremu program jest w stanie sam rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.
Potrafi usuwać całe grupy i pakiety aplikacji – np. MS Office. Dodatkowo pozwala manipulować wpisami w rejestrze i autostarcie.
ver. 2.0.5 portable
system: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
IrfanView to przeglądarka i konwerter grafiki. Aplikacja obsługuje prawie wszystkie formaty graficzne, a także dźwiękowe i wideo. Zawiera też elementarne narzędzia edycyjne, pozwalające wykonać proste operacje retuszerskie.
Współpracuje również z zewnętrznymi wtyczkami i obsługuje interfejs TWAIN pozwalający wczytywać obrazy z cyfrowych aparatów fotograficznych, skanerów czy kamer. Szybka przeglądarka miniatur pozwala przejrzeć zawartość całego folderu. Program zawiera też narzędzia do operacji wsadowych na wielu plikach, np. konwersji na inny format. Ostatnie wersje wyposażono również w narzędzia do tworzenia prostych albumów fotografii, w języku HTML, które następnie można łatwo opublikować w Internecie.
pełna paczka - program, pluginy, spolszczenie
ver. 4.51
licencja: Freeware
System: Windows XP/Vista/7/8/10 (32-64 bit)
Pobierz
