SumatraPDF-3.1.2.exe
-
(1) -
▨Przydatne Programy -
⛔ ROZDZIEWICZANIE MŁODYCH DZIEWCZYN XXX -
07-💫 PC-PROGRAMY 🇵🇱 -
08-💫 PC-AUTO SERWIS VAG itp -
3Programy(123) -
AIDA64 Extreme [hasło; aida] -
APLIKACJE(1) -
Assassins Creed IV Black Flag PS4 -
botowalne nośniki -
Brazzers -
Brazzers(1) -
CD-konboot-v1.1-2in1 -
constantine44 -
Diagnostyka -
DOS(1) -
Dragon Ball -
Dragon Ball GT -
Dragon Ball Z -
GRY I APLIKACJE ANDROID -
GRY I APLIKACJE ANDROID(1) -
Gry(działają na HTC DIAMOND) -
Karty TV -
LAPTOP TOSHIBA-NB100 -
LIFEBOOK FUJITSU T580-STEROWNIKI -
na komórke -
Nokia 112 I 3110 CLASSIC -
Prog.2024 -
PROGRAMY -
Programy !!! ▓ -
Programy I INNE -
Programy Na Komputer [Hasło- 123] -
Programy na PC -
Programy PC -
PROGRAMY PC -
PROGRAMY PC(1) -
PROGRAMY PC(2) -
programy WINDOWS GPS1 -
programy(1) -
Red.Porn.Box -
Różne -
Strefa_Usmiechu -
Systemy WINDOWS -
Ultra Star (Muzyczka) -
unlock icloud iphone 4 -
UŻYTKOWE + Windy -
UŻYTKOWE + Windy(1) -
Wirtualizacja systemów operacyjnych i dysków -
XXX (123) -
ZAWSZE 500 MB FREE !!! ZA DARMO !!!
to darmowe i zarazem niewielkie narzędzie przeznaczone do usuwania wszystkich programów zainstalowanych w systemie Windows. Aplikacja charakteryzuje się prostym interfejsem, który wyróżnia się minimalizmem i skromną ilością dostępnych funkcji. Geek Uninstaller jest szybki, prosty i co najważniejsze posiada zaawansowany mechanizm do usuwania aplikacji i wszystkie ich pozostałości na dysku twardym.
licencja: Freeware (bezpłatna)
System: Windows XP/Vista/7/8
MiniTool Partition Wizard Bootable CD to narzędzie przeznaczone do zarządzania partycjami i całymi twardymi dyskami. Program działa na zasadzie Live CD, czyli jest to samouruchamiająca się płyta. Chcąc skorzystać z aplikacji należy pobrany plik ISO wypalić na dowolny krążek CD i następnie uruchomić ponownie komputer.
Program posiada wszystkie najważniejsze narzędzia i funkcje do zarządzania i kontrolowania poszczególnych partycji. Użytkownik może tworzyć nowe partycje, kopiować je i kasować, a nawet formatować. Oprócz tego można wykonywać szereg innych operacji, jak na przykład przebudowanie głównego rekordu startowego (MBR) czy naprawianie innych błędów na dysku twardym.
MiniTool Partition Wizard Bootable CD pozwala również na przywracanie uszkodzonych partycji, które zostały naruszone w wyniku awarii komputera lub ataku groźnego wirusa. Użytkownicy mogą również zarządzać partycjami i dyskami twardymi. Dzielić/łączyć partycje, zmieniać nazwy woluminów i formatować do innego systemu plików.
Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego „Dodaj lub usuń programy”. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze.
Ciekawostką jest tzw. „Tryb łowcy” (wystarczy najechać „celownikiem” na ikonę programu), dzięki któremu program jest w stanie sam rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.
Potrafi usuwać całe grupy i pakiety aplikacji – np. MS Office. Dodatkowo pozwala manipulować wpisami w rejestrze i autostarcie.
ver. 2.0.5 portable
system: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
AdwCleaner to program, który wyszukuje i usuwa adware, paski narzędzi, potencjalnie niechciane programy (PUP – Potentially Unwanted Programs – dołączone np. do darmowych programów) i przejmujące kontrolę nad przeglądarką. Za pomocą programu można łatwo usunąć wiele programów tego rodzaju, które mają negatywny wpływ na bezpieczeństwo i wydajność systemu.
AdwCleaner natychmiast znajdzie wszystkie ślady niepożądanych składników lub pozostałości dawnych instalacji, które powinny zostać oczyszczone. Wyniki zostaną przedstawione w dokumencie tekstowym, dzięki czemu można zobaczyć w szczegółach, które zostały wykryte pliki i klucze rejestru. Naciśnięcie przycisku „Usuń” rozpocznie proces usuwania, który zakończy się ponownym uruchomieniem systemu.
Program nie wymaga instalacji, jest małych rozmiarów i prosty w użyciu. Posiada także przycisk, który pozwala usunąć go z komputera, czy pamięci USB jednym kliknięciem myszki.
System operacyjny:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
Program pozwala w łatwy sposób wyłączyć funkcje i komponenty systemowe, mające za zadanie anonimowe zbieranie danych na temat wykorzystania środowiska operacyjnego, a następnie ich przesyłanie do firmy Microsoft. Operacja ta z użyciem Disable Windows 10 Tracking jest bardzo prosta i nie wymaga od użytkownika posiadania specjalnej wiedzy. Wystarczy, że uruchomimy program, zaznaczymy odpowiednie opcje i je zatwierdzimy.
Ponadto program wyposażony został w zestaw narzędzi, z pomocą których równie łatwo usuniemy z Windows 10 wszystkie zbędne komponenty wbudowane w system przez producenta. Mowa m.in. o takich składnikach jak 3D Builder, modułach Pogody, Galeria, Kamera, Kalendarz, Poczta, a także aplikacjach OneNote czy Groove.
Co istotne, w razie potrzeby wszystkie zmienione przy użyciu narzędzia Disable Windows 10 Tracking ustawienia mogą zostać przywrócone do wartości domyślnych
Free Download Manager (FDM) to bezpłatny i przyjazny w obsłudze menadżer wspomagający pobieranie różnych plików z sieci. Obejmuje możliwość pobierania danych bezpośrednio z przeglądarki internetowej (HTTP), FTP oraz nawet z sieci BitTorrent.
Free Download Manager podczas pobierania plików, dzieli je na kilka części i pobiera je wszystkie równocześnie. Dzięki temu uzyskamy maksymalny transfer podczas pobierania. Znacznie większy niż gdybyśmy korzystali z wbudowanych menadżerów plików w przeglądarkach internetowych. Możemy w programie dostosować wykorzystanie ruchu sieciowego, organizować i sortować pobierane pliki przy użyciu różnych protokołów oraz kontrolować priorytety przy korzystaniu z sieci BitTorrent.
Warto dodać, że pliki możemy pobierać na różne sposoby; poprzez kopiuj / wklej plik torrent lub uzyskany adres URL oraz bezpośrednio z poziomu przeglądarki (wskazana instalacja dodatkowej wtyczki do przeglądarki, która będzie zaproponowana użytkownikowi po zainstalowaniu menadżera i przy pierwszym uruchomieniu dowolnej przeglądarki internetowej).
systemy: Windows 7,8,10 (64bit)
licencja: Freeware (bezpłatna)
język: PL multilanguage
Oracle VM VirtualBox to profesjonalne i obecnie najpopularniejsze narzędzie do obsługi maszyn wirtualnych. Oprogramowanie jest dostępne na licencji GPL i rozwijane przez społeczność.
Korzystając z VirtualBox możemy stworzyć na swoim komputerze wirtualny system operacyjny, który może służyć jako środowisko do pracy lub narzędzie do testowania oprogramowania i innych elementów systemu operacyjnego. W programie możemy emulować różne wersje wirtualnych systemów – w tym między innymi DOS, Windows (95, 98, NT, 2000, XP, Server 2003, Vista, 7,8,8.1 i 10), a także Linux, OpenBSD, Solaris, Netware czy FreeBSD.
Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany kreator konfiguracyjny, za pomocą którego w prosty i wygodny sposób stworzymy dowolny, wirtualny system operacyjny. Podczas tworzenia takiej maszyny, użytkownik ustala nazwę i rodzaj systemu, ilość pamięci RAM oraz pojemność wirtualnego dysku twardego (opcjonalnie).
Natomiast w ustawieniach programu można ręcznie dostosować pozostałe opcje i funkcje, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wirtualnego systemu. Warto tu wymienić m.in.: ustawienie ilości rdzeni procesora, włączenie/wyłączenie akceleracji sprzętowej GPU, włączenie/wyłączenie złącza USB, a nawet dostosowanie obrazu wideo i pozostałych ustawień związanych z dźwiękiem i połączeniem sieciowym.
systemy: Windows 7,8,10,11 (64bit)
licencja: GNU GPL (ograniczona), PUEL (do użytku osobistego i testów)
język: PL multilanguage
Rufus służy do formatowania dysków USB (NTFS, FAT32 oraz exFAT) i tworzenia bootowalnych nośników USB (pendrive, dysk przenośny, karta pamięci) z obrazów ISO. Możemy przez to stworzyć samouruchamiający pendrive USB, czy pracować na systemie, bez potrzeby instalacji, który nie jest zainstalowany w systemie operacyjnym. Program automatycznie wyszukuje podłączone do komputera dyski USB.
Aplikacja jest małych rozmiarów i nikomu nie powinna sprawiać trudności w obsłudze.
Dystrybucje z jakimi Rufus pracuje: Arch Linux, Archbang, BartPE/pebuilder, CentOS, Damn Small Linux, Debian, Fedora, FreeDOS, FreeNAS, Gentoo, GParted, gNewSense, Hiren’s Boot CD, LiveXP, Knoppix, KolibriOS, Kubuntu, Linux Mint, NT Password Registry Editor, Parted Magic, Partition Wizard, Raspbian, ReactOS, Red Hat, rEFInd, Slackware, Super Grub2 Disk, Tails, Trinity Rescue Kit, Ubuntu, Ultimate Boot CD, Windows XP(SP2+), Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2012, Windows 10, Windows Server 2016, …
jak zrobić bootowalny pendrive z systemem ►poradnik
ALLPlayer służy do oglądania filmów z napisami lub lektorem we wszelkich formatach zarejestrowanych przez system (np. FLV, MKV, DivX, Xvid, DVD, CD, ISO, MP4 i inne). Odtwarza także filmy DVD.
ALLPlayer, w przeciwieństwie do innych programów, korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu nie musimy posiadać innych playerów (sam także pobiera kodeki).
Inne cechy programu to:
-posiada pluginy do zapisywania filmów z YouTube i z RedTube.
-funkcja lektora czytającego napisy.
-automatycznie wyszukuje i dopasowuje napisy w różnych językach do filmu(z Open Subtitles Database i Napiprojekt).
-tworzenie trójwymiarowych menu z dowolnego pliku wideo i wyświetlenie go na odbiorniku telewizyjnym w trybie full screen (FlowList).
-dostosowanie czasu wyświetlania napisów (IQ text).
-konwersja filmów do formatu DivX/Xvid (ALLConverter).
-obsługa kreatora samostartujących płyt lub napędów przenośnych z plikami wideo.
-obsługa Dolby Surround oraz 3D Audio.
-moduł naprawiający uszkodzone pliki AVI.
-możliwość zabezpieczenia filmu hasłem.
-zmiana skórek i edytor skórek zawarty w programie.
-możliwość robienia zdjęć z filmu (SnapShot).
-możliwość sterowania pilotem na podczerwień.
-czytanie recenzji filmów na Filmweb.
ver.8.0
systemy: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware / adware)
AOMEI Partition Assistant Home Edition to bezpłatny i zaawansowany program służący do zarządzania partycjami dysku twardego.
Aplikacja obsługuje najważniejsze systemy plików – FAT, FAT32, NTFS, EXT2/EXT3, a także wszystkie najpopularniejsze nośniki danych z interfejsem SSD, IDE, SATA, eSATA, SCSI, Firewire oraz USB. Oprócz tego program oferuje dostęp do szczegółowych informacji odnośnie sprzętu i utworzonej partycji (system plików, pojemność dysku oraz dokładna ilość sektorów i cylindrów).
Przy użyciu programu możemy dowolnie zmieniać rozmiar partycji, łączyć i dzielić woluminy oraz wykonywać wiele innych operacji na poszczególnych partycjach dysku twardego. Program umożliwia kopiowanie, formatowanie, przywracanie i usuwanie dowolnej partycji, a także może służyć jako narzędzie do kopiowania danych i przenoszenia systemu operacyjnego pomiędzy nośnikami danych.
AOMEI Partition Assistant Home Edition tworzy bootowalne płyty CD, naprawia błędy w głównym rekordzie rozruchowym (MBR) i całkowicie go odbudowuje. Ponadto użytkownicy mogą ukrywać woluminy, zmieniać litery i etykiety partycji, konwertować partycje systemowe na logiczne oraz sprawdzać błędy w poszczególnych sektorach dysku twardego przy użyciu dodatkowych narzędzi diagnostycznych.
System operacyjny:
Windows XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 10
Pobierz