gta-vc.exe
-
♦Airline Tycoon 2 -
♦DIRT 3 -
♦GOTHIC 4 - Arcania -
♦GTA 4.[PL] -
♦GTA IV Episodes from Liberty City -
♦LEGO Batman - The Videogame.[PL] -
♦Lost Planet - Extreme Condition.[PL] -
♦MAFIA.[PL] -
♦NBA 2K10 -
♦NBA 2K12 -
♦Need For Speed - Hot Pursuit.[PL] -
♦The Sims - Pokolenie.[PL] -
♦The Sims - Średniowiecze.[PL] -
♦The Sims 3 - Miejskie Życie.[PL] -
♦THE SIMS 3.[PL] -
♦Tony Hawk's Pro Skater 2 -
♦TOY STORY 3 - The Video Game -
♦WIEDŹMIN.[PL] -
♦Winter Sports 2011 -
♦Worms Reloaded -
♦Worms World Party -
♦WRC - FIA World Rally Championship -
ADA Poradniki -
Adobe Photoshop CS6 -
AKWARYSTYKA -
ANDROIDOWSKIE -
AQUAEL Poradniki -
Aqua-Nova -
AquaSzut -
czasopisma -
Dyktator Chomikuj -
filmy -
FUEL -
GRY -
Inni Producenci -
książki -
poradniki i katalogi producentów -
programy -
PROGRAMY I APLIKACJE -
raki i krewetki -
rośliny -
ryby -
SERA Poradniki -
SEZON 1 -
SEZON 2 -
Spore -
techniczne -
Tetra Poradniki -
Tropical Poradniki -
ZOOLEk Poradniki
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64MB
Sequel znakomitego „Prince of Persia: The Sands of Time”, który przez wielu został okrzyknięty najlepszą grą akcji 2003 roku. Druga część wprowadza do rozgrywki kilka istotnych zmian, aczkolwiek podstawowe założenia rozgrywki pozostały niezmienione.
Tym razem tytułowy książę musi stoczyć walkę ze swym przeznaczeniem. Pewien mędrzec oznajmił mu, że wkrótce umrze. Bardzo szybko okazuje się, iż na Księcia poluje Dahaka, nieśmiertelna reinkarnacja przeznaczenia. Główny bohater wyrusza w niebezpieczną podróż, której zwieńczeniem będzie dotarcie do pewnej przeklętej wyspy. Atmosfera gry jest zdecydowanie bardziej mroczna niż w pierwszej części. Książę musi stawić czoła swym największym obawom. Na swojej drodze napotka hordy krwiożerczych potworów.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza
Left 4 Dead 2 to kontynuacja wielkiego hitu 2008 roku, w którym wcielając się w jednego z czterech śmiałków podejmowaliśmy się walki z hordą zombiaków. Dwójka kontynuuje owe wydarzenia, prezentując portrety nowych bohaterów. Dzieło zostało oczywiście opracowane przez firmę Valve South.
Fabuła Left 4 Dead 2 osadzona została tuż po wydarzeniach z jedynki. Wspólnie z nowymi ocalonymi próbujemy przeżyć natarcia zombiaków w południowo-wschodnich stanach USA. Zwiedzamy nie tylko piękne obszary Georgii, ale również francuską dzielnicę Nowego Orleanu.
wymagania sprzętowe:
Pentium IV 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki z 512 MB
WRC to gra wyścigowa, w której bierzemy udział w rajdowych mistrzostwach świata WRC rozgrywanych pod egidą FIA, czyli Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Producentem opisywanej gry jest firma Milestone, mająca w swoim dorobku między innymi takie tytuły jak Evolution GT, S.C.A.R., Superstars V8 Racing czy Superbike World Championship.
Wykupiona przez autorów gry licencja obejmuje sezon 2010, uwzględniając nie tylko kierowców (m.in. Sebastien Loeb, Mikko Hirvonen), pilotów, zespoły fabryczne, ale i imprezy z kalendarza rajdowych mistrzostw świata. Ścigamy się na trasach w Szwecji, Meksyku, Jordanii, Turcji, Nowej Zelandii, Portugalii, Bułgarii, Finlandii, Niemczech, Japonii, Francji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. W każdym z tych państw do pokonania jest kilka odcinków specjalnych, na których walczymy z czasem i porównujemy swoje rezultaty z innymi zawodnikami. Do naszej dyspozycji oddano około dwudziestu rajdowych maszyn. Są to zarówno wozy WRC (m.in. Citroen C4 WRC, Ford Focus WRC), jak i pojazdy z niższych klas wyścigowych (m.in. Abarth Punto S2000).
wymagania sprzetowe:
Pentium 4 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista
FlatOut: Ultimate Carnage to kolejna część znanej serii gier wyścigowych. Podobnie jak poprzednie odsłony, została ona opracowana przez studio developerskie Bugbear Entertainment, mające na swoim koncie także Rally Trophy. Pozycja ta, znana wcześniej posiadaczom konsoli Xbox 360, jest lekko rozbudowaną i usprawnioną wersją drugiej części serii. Oczywiście zasady rozgrywki pozostały niezmienione: FlatOut: Ultimate Carnage łączy elementy normalnej rywalizacji samochodowej z destrukcją prowadzonych pojazdów. Poza jak najszybszym dotarciem na metę, ważna jest więc także eliminacja przeciwników, choć w niektórych trybach gry całkowicie zrezygnowano ze ścigania na rzecz bardziej widowiskowych akcji (skoki ze skoczni, przejazdy przez płonące obręcze itp.).
wymagania sprzętowe: Pentium 166MHz, 32MB RAM
Kolorowe wyścigi samochodowe, w których konstruujemy własne samochody z klocków LEGO, a następnie stajemy do szeregu wyścigów z najlepszymi kierowcami tego zabawkowego świata.
Są to wyścigi samochodowe, w których ścigamy się szybkimi pojazdami skonstruowanymi przez nas samych z klocków LEGO. Gra daje nam całkowitą dowolność w tworzeniu własnych rozwiązań konstrukcyjnych (możemy wykorzystywać i dowolnie konfigurować wiele różnorodnych klocków), a następnie sprawdzeniu się w roli kierowcy stworzonego wehikułu.
WYPAKUJ ZAINSTALUJ GRAJ
wymagania sprzętowe:
Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
Tu nie znajdziesz ani metra asfaltu, czyli szalone wyścigi pojazdami z napędem na cztery koła, po naprawdę zakręconych trasach.
Insane to wyścigi terenowe pojazdów posiadających w większości przypadków napęd na wszystkie koła, stworzone przede wszystkim z myślą o rozgrywce wieloosobowej w sieci lokalnej i Internecie. Do wyboru gracza oddana została możliwość ścigania się w kilku różnych klasach, poczynając od małych zwinnych buggy i skuterów, poprzez nieco większe pickupy, a na potężnych ciężarówkach kończąc. Nie zabraknie także pojazdów bonusowych, otrzymywanych po zdobyciu określonej ilości punktów, takich jak: wóz policyjny czy też poduszkowiec
ZAINSTALUJ GRAJ
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium II 450 MHz (lub kompatybilny), 64 MB RAM, 8MB karta graficzna zgodna z DirectX 7.0
Colin McRae Rally 2 to sequel znanych wyścigów samochodowych. Nowe trasy i samochody,wspaniała grafika, a w polskiej wersji Hołowczyc w roli twojego pilota.
Tym razem dostajemy ponad 90 odcinków specjalnych w 8. eliminacjach do mistrzostw świata, w tym w trzech nowych państwach: Finlandii, Kenii i Włoszech. Do wyboru mamy trzynaście wersji samochodów rajdowych, między innymi: Forda Focusa 2000, Mitsubishi Lancer Evo VI, Subaru Impreza WRC, Peugeot 206 WRC. Mamy również możliwość spróbowania swoich sił w samochodach sprzed kilku/kilkunastu lat: Peugeot 205, Moris Mini Cooper, czy Ford Escort Mk1.
POLSKA WERSJA
wymagania sprzętowe:
Pentium 166MHz, 32MB RAM
Sequel popularnej strategii turowej, w której gracz dowodzi oddziałem wojowniczych robaków, mając za cel wyeliminowanie wszystkich jednostek przeciwnika.
Worms 2 to sequel popularnej strategii turowej, w której zmagają się ze sobą grupy uzbrojonych robaków. Gracz dowodzi takim oddziałem na losowo wygenerowanym dwuwymiarowym terenie, mając za cel wyeliminowanie wszystkich jednostek przeciwnika. Rozgrywka toczy się w turach ograniczonych limitem czasu potrzebnego na wydanie rozkazów. Każdy pluton robaków na wyposażeniu posiada potężny arsenał śmiercionośnej broni, oraz specjalnych urządzeń, które może użyć w każdej kolejce. Dostępne uzbrojenie można dowolnie konfigurować przed każdą grą.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 450 MHz, 128 MB RAM, 16MB akcelerator 3D, 620 MB HDD
Shrek 2: The Game to program należący do gatunku gier zręcznościowych, który stworzono w oparciu o drugą część animowanego filmu pt. „Shrek”. Gra dostępna jest w wersjach na konsole Playstation 2, Xbox, GameCube, GBA i oczywiście komputery osobiste.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 450 MHz, 256MB RAM, 8MB akcelerator 3D (DirectX 8.0a), Win 95/98/NT/2000/XP/7
Mój Brat Niedźwiedź to gra oparta na motywach filmu animowanego o tym samym tytule, zrealizowanego przez wytwórnię Disney'a.
Mój Brat Niedźwiedź to gra oparta na motywach filmu animowanego o tym samym tytule, zrealizowanego przez wytwórnię Disney'a. Przypomnijmy, iż akcję filmu osadzono w odległej przeszłości, tuż przed nadejściem ery zlodowacenia. Opowiada on historię chłopca o imieniu Kenai, który wyrusza na polowanie, by zabić grizzly odpowiedzialnego za śmierć jego starszego brata. Niespodziewanie jednak Duchy Lasu zamieniają Kenaia w niedźwiedzia, a na dodatek, jego drugi brat, przekonany o tym, że stracił swe rodzeństwo, postanawia wybić wszystkie misie w okolicy. Jak łatwo się domyśleć bohater chcąc odzyskać swoją ludzką postać doświadcza wielu najróżniejszych, ekscytujących przygód, a ponadto zdobywa nowych przyjaciół, w tym niedźwiedzia o imieniu Koda.
Pobierz