nitro racers_setup.exe
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, 64 MB karta grafiki
Bad Boys II to wirtualna adaptacja kinowego obrazu pod tym samym tytułem, z Willem Smithem i Martinem Lawrencem w rolach głównych. Podczas faktycznej rozgrywki, prowadzimy tutaj jednego z dwóch głównych bohaterów-policjantów z oddziału narkotykowego w amerykańskim mieście Miami, tj. Mike’a Lowrey'a lub Marcusa Burnetta (każda postać posiada zróżnicowane parametry, umiejętności i inaczej reaguje w danych sytuacjach). Pełna wersja opisywanej produkcji oferuje szybką i dynamiczną akcję, zaś wszystkie wydarzenia możemy obserwować z dwóch perspektyw: pierwszo- (FPP) lub trzecioosobowej (TPP). Całość można przyrównać do popularnego cyklu Grand Theft Auto, bądź też konsolowej produkcji pt. The Getaway.
* 15 rozbudowanych poziomów, z szeregiem przeróżnych zadań do wykonania.
* Tzw. „Bad Boy rating system”, czyli sposób nagradzania za dokonane postępy. Podczas śledztwa, w którym bierzemy udział, możemy się bowiem zachowywać jak „dobry glina” (przestrzeganie przepisów), bądź też działać jak „zły glina” (naginanie takowych).
* Szereg różnych broni do wyboru, pozwalających na zniszczenie większości elementów otoczenia (pistolety, karabiny, granaty, etc.).
* Zaimplementowanie dwóch trybów: akcji (zajmujemy się wyłącznie wymianą ognia lub walką z wrogiem) oraz eksploracji terenu (w poszukiwaniu dowodów, ważnych dla śledztwa).
WYPAKUJ KILKNIJ SETUP ZAINSTALUJ GRAJ
Free Mind ( producent )
Techland ( wydawca )
Techland ( dystrybutor PL )
Kategoria:symulacje
Data premiery:
17 września 2010 ( światowa data premiery )
17 września 2010 ( data wydania w Polsce )
Tryb gry: single player
Nośnik: 1CD
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń
Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9923
Wymagania sprzętowe: Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis:
Wirtualna wersja kursu na prawo jazdy. Uczymy się podstaw kierowania samochodem, poznając również obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Swoje umiejętności doskonalimy na ulicach Krakowa.
Druga część symulatora jazdy samochodem, pomagającego w przygotowaniu się do zdania egzaminu na prawo jazdy. Ważną cechą omawianego produktu jest to, iż opracowało go polskie studio dewloperskie FreeMind, dzięki czemu uwzględnia on obowiązujące w naszym kraju przepisy ruchu drogowego.
Właściwa rozgrywka podzielona została na dwie zasadnicze kategorie. Zdecydowanie ważniejszą rolę odgrywa w grze część praktyczna, pozwalająca na wcielenie się w postać kursanta i doskonalenie swoich umiejętności za kółkiem. Dostępne lekcje obejmują zarówno wszystkie ćwiczenia placu manewrowego, jak i przemieszczanie się po prawdziwym mieście. W tym drugim przypadku musimy uważać na te same niebezpieczeństwa, co w rzeczywistości, a więc na innych uczestników drogi, pojazdy komunikacji miejskiej (w tym tramwaje), a nawet na pieszych.
Ciekawostką jest to, że gra symuluje różne groźne sytuacje na drodze, między innymi ryzykowną jazdę w wykonaniu innych kierowców, wymuszając szybkie i właściwe reakcje. Sterowany przez nas pojazd może w wyniku nieprzemyślanych ruchów uczestniczyć w różnego rodzaju wypadkach, czy to zderzając się z innymi autami czy potrącając przechodniów. Tego typu akcje są oczywiście przez grę surowo karane, przypominając jednocześnie o licznych niebezpieczeństwach czyhających na przyszłych kierowców.
Drugim elementem gry jest możliwość zdobywania wiedzy teoretycznej na temat kierowania samochodem. Interaktywne lekcje pomagają w zrozumieniu omawianych zagadnień. Co więcej, dostępna jest opcja przystępowania do egzaminów z wiedzy teoretycznej, organizowanych na tych samych zasadach, na jakich ma to miejsce w rzeczywistości.
Nauka jazdy odbywa się na ulicach Krakowa, który w swojej wirtualnej odmianie doczekał się wielu charakterystycznych miejscówek. Oprócz wspomnianych wyżej placów manerwowych jeździ się też między innymi po zatłoczonych uliczkach w ścisłym centrum, dróżkach osiedli mieszkaniowych czy obwodnicach. Akcja może być obserwowana z kilku ujęć, między innymi z kamery umieszczonej za sterowanym pojazdem. W wykonywaniu poprawnych manewrów pomaga podgląd widoku z bocznych lusterek.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 16MB akcelerator 3D
Strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się post-apokaliptycznym świecie przyszłości. Po naszej wielkiej i dumnej cywilizacji zostało już tylko wspomnienie, a nieliczni ocaleni połączyli się w małe rywalizujące ze sobą grupy. Gracz staje się przywódcą jednaj z takich grup i wykorzystując swój potencjał taktyczno-strategiczny musi doprowadzić do stworzenia nowego świata i nowego prawa. Łącznie do przejścia czeka dwadzieścia misji. Akcja gry toczy się na wielkim, różnorodnym trójwymiarowo modelowanym terenie, (lasy, tereny wyżynne i nizinne, góry, itp.) w różnorodnych warunkach atmosferycznych (deszcz, śnieg, itp.) i o różnych porach dnia i nocy. W grze kierujemy współczesnymi, realistycznymi jednostkami wojskowymi (w sumie 23 typy jednostek, czołgi, transportery opancerzone, śmigłowce, itp.). Autorzy zaimplementowali do gry edytor scenariuszy oraz tryb rozgrywki wieloosobowej z możliwością gry do ośmiu osób równocześnie.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 400MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear: Black Thorn to samodzielny dodatek do słynnej gry akcji Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear traktującej o niesamowitych wyczynach świetnie wyszkolonej drużyny antyterrorystycznej. Twórcy zaimplementowali w nim wiele usprawnień, nowe mapy i typy broni oraz całkowicie nową linię fabularną, dzięki czemu na pewno zagwarantuje on fanom serii kilkanaście godzin satysfakcjonującej rozgrywki.
Dziesięć nowych misji.
Nowy rodzaj rozgrywki w trybie multiplayer - Lone Wolf.
Sześć nowych map przeznaczonych do rozgrywki wieloosobowej.
Ponad dziesięć nowych typów broni możliwych do użycia zarówno podczas zmagań jedno i wieloosobowych.
Nowe rodzaje wyposażenia i gadżetów, które możemy wykorzystać podczas gry wieloosobowej, między innymi: miny lądowe i detektory min.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo T5670, 1.8GHz GeForce 8600 GT 1GB Ram Windows XP /Vista/7
The First Templar to gra akcji z domieszką elementów RPG, w której duży nacisk położono na tryb kooperacji. Za produkcję odpowiedzialni są ludzie z bułgarskiego studio Haemimont Games, autorzy takich tytułów, jak Tropico 3 czy Grand Ages: Rome.Akcja osadzona jest w XIII wieku. Głównym bohaterem gry jest francuski templariusz Celian, któremu towarzyszyć będą oskarżona o herezję szlachcianka oraz kolega z zakonu. Nasza drużyna będzie musiała odkryć sekrety Zakonu Templariuszy oraz pomóc w wyjaśnieniu tajemnicy Świętego Graala. W osiągnięciu celu przeszkadzać im będą na Saraceni, inkwizycja oraz sługusy króla Filipa IV – gra nie zawiera żadnych wątków fantastycznych czy nadprzyrodzonych.Twórcy przygotowali tryb kooperacyjny, w którym każdy z graczy kontroluje jedną postać (na ekranie zawsze widoczny jest Celian, a w zależności od sytuacji partneruje mu jeden lub drugi towarzysz). Do szczęśliwego ukończenia przygody niezbędna jest ścisła współpraca, zarówno podczas pojedynków, jak i w trakcie rozwiązywania zagadek. Jeśli jeden z graczy opuści rozgrywkę w jej trakcie, jego miejsce zajmie automatycznie sztuczna inteligencja. Oczywiście możliwe jest też przejście całej kampanii z S.I. jako jedynym kompanem. Wraz z postępami w zabawie postacie rozwijają różne umiejętności pomagające im przezwyciężać rzucane przez twórców przeszkody.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.6 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 9600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
District Wars to gra akcji wyprodukowana przez polskiego dewelopera Destan Entertainment, będącego częścią krakowskiej firmy Teyon. Ten deweloper znany jest już z kilku produkcji (np. sieciowej strzelanki BURN, czy Battle Rage), wydanych na kilka popularnych platform. Tym razem twórcy postanowili uraczyć nas własną wersją tytułu bazującego na pomyśle kojarzącym się mocno z serią GTA.W District Wars wcielamy się w niejakiego Tyrusa Jonesa (zwanego też T.J.), młodzieńca zamieszkującego fikcyjne miasto New Valley i udzielającego się aktywnie w jednym z lokalnych gangów (Skorpiony). Nasz protagonista pomimo niezbyt społecznie akceptowanych zainteresowań (gang) może wyszedłby na prostą i stał się porządnym obywatelem, pozostawiając za sobą młodzieńcze wybryki. Niestety los (czyli właściwie scenarzyści gry) nie okazał się dla niego tak łaskawy. Spokojne bytowanie (o ile można tak nazwać działanie w grupie przestępczej) naszego bohatera zakłócił bowiem nagły atak wrogiego gangu, który wybił wszystkich znajomych Tyrusa. Jako ostatniemu żywemu członkowi Skorpionów, nie pozostało mu już nic innego jak zemsta. I tym właśnie zajmujemy się w tym produkcie.Sama gra swą mechaniką przypomina mniej więcej wspomniane już GTA. Otrzymujemy miasto, które możemy swobodnie eksplorować. Na tyle, na ile pozwolą nam przedstawiciele wrogich gangów, z którymi niejednokrotnie mamy do czynienia. Możemy spotkać około trzydzieści rodzajów przeciwników i postaci, a wśród nich: handlarzy narkotykami, skorumpowanych policjantów oraz starych znajomych głównego bohatera. Naszym zadaniem jest oczywiście odnalezienie kryjówki sprawców i wyeliminowanie ich.Na miasto składa się kilka stref. Przeważnie poruszamy się po zwykłych ulicach – są też i inne miejsca, jak np. więzienie czy podziemia metra. Prócz zwykłych i łatwo dostępnych lokacji, możemy odkryć także mnóstwo sekretów.
Pobierz