GTA 3 MOD Real GTA 3 Final Version.exe
For Racing 3 Producent : RazorWorks Wydawca : Empire Interactive Dystrybutor PL : Nicolas Games GATUNEK : Wyścigi Samochodowe Światowa data premiery : 29 października 2004 Data wydania w Polsce : 05 maja 2005 Tryb gry: Single / Multiplayer nośnik: 1 CD Tryb multiplayer: LAN / Internet Wymagania wiekowe: Brak ograniczeń
Ford Racing 3 to trzecia odsłona serii symulatorów samochodów na licencji koncernu Ford.
Ford Racing 3 to trzecia odsłona serii symulatorów samochodów na licencji koncernu Ford. W grze mamy możliwość zabawy w 16 odmiennych trybach rozgrywki, są to m.in.: standardowe wyścigi, rywalizacja na czas, zaliczanie bramek, jazda pod górę (hill climbs), zbieranie baloników, wyścigi draft i rywalizacja w której w serii kilku wyścigów ostatni na mecie odpada. Wirtualne współzawodnictwo samochodami firmy Ford odbywa się na 26 zróżnicowanych trasach. Wśród odcinków można wyróżnić m.in. trasy na terenach zurbanizowanych, bezdroża, a także profesjonalne tory. Różnorodność ta jest bardzo potrzebna ze względu na duże zróżnicowanie dostępnych w grze samochodów, które można podzielić na auta: koncepcyjne, sportowe, starocie (jeżdżące antyki) i terenowe z napędem na cztery koła.
CRACK SERIAL I SPOLSZCZENIE W FOLDEŻE Z GRĄ POLECAM !!! Wymagania sprzętowe : Pentium II 233 MHz, 32 MB RAM, CD-ROMx4, akcelerator 3D + dodatkowo : joystick lub kierownica
Gra akcji/TPP na motywach znanej serii horrorów o tym samym tytule. Wcielamy się w osamotnionego śmiałka, który próbuje przebrnąć przez pułapki zastawione przez psychopatycznego mordercę.
Saw to survival horror z widokiem TPP, stworzony na podstawie znanej serii filmów. Gra przenosi pomysły i koncepcje znane z serii przerażających i brutalnych horrorów do wirtualnego świata. Filmy opowiadają o tajemniczym psychopatycznym sadyście o pseudonimie Jigsaw. Zastawia on na ludzi pułapki, zmuszając ich do dokonywania wieloznacznych wyborów. W grze
wcielamy się w detektywa Davida Tappa, któremu Jigsaw zniszczył życie. Najpierw zabił jego partnera, a potem uwięził Davida w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Musimy przedrzeć się przez serię niebezpiecznych zagadek i przetrwać, a być może odkryjemy prawdę skrywaną przez seryjnego mordercę.
Piła oferuje graczom zupełnie nowy wątek fabularny, a jej akcja toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z filmów Saw i Saw II. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na wspomnianych, charakterystycznych pułapkach Jigsawa, które na potrzeby gry zostały ukazane w formie łamigłówek. Najbardziej rozpoznawalne z nich zostały przeniesione bezpośrednio z filmów, chociaż autorzy przedstawili także sporo nieznanych wcześniej pomysłów. Podobnie jak w obrazach kinowych niejednokrotnie podejmujemy moralne wybory, decydując o życiu innych ludzi. Oprócz mechanicznych tworów Jigsawa musimy zmierzyć się też z jego sługusami, wykorzystując znalezioną broń.
Warblade to nowa wersja hitu Deluxe Galaga, znanego użytkownikom komputerów Amiga. Pełna wersja gry, do przejścia 100 poziomów. Możliwość sterowania Joystikiem.NOWSZA WERSJA
Sąsiedzi z Piekła Rodem to niezwykła gra logiczno - przygodowa. Gracz wciela się w gwiazdę telewizyjnego show. Jego zadanie jest proste - doprowadzenie do białej gorączki Pana Rottweilera - znienawidzonego sąsiada - bez przebierania w środkach! By to osiągnąć, gracz będzie zakradał się do jego domu, zastawiał najwymyślniejsze pułapki - jednym słowem sprawiał, by życie sąsiada zamieniło się w prawdziwy koszmar. Gracz podąży za nim wszędzie - nie pozwoli nawet, by spokojnie spędził wakacje w Chinach, Indiach, czy Meksyku! Za swoje spektakularne akcje otrzymuje głośne owacje publiczności. Należy mieć jednak baczenie, by nie dać się złapać, bo Rottweiler to prawdziwy brutal! On tylko czeka na okazję, by dać naszemu bohaterowi wycisk.

wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce GF 8800 lub lepsza), 14 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Test Drive Unlimited 2 to druga odsłona popularnego cyklu wyścigów samochodowych, za której powstanie odpowiada firma Eden Studios. Twórcy zadali sobie tu trud rozbudowania najlepszych elementów części pierwszej oraz usunięcia z niej najbardziej uciążliwych niedoróbek.Test Drive Unlimited 2, podobnie jak wydany w 2006 roku pierwowzór, pozwala przede wszystkim na rywalizację w Internecie z udziałem dużej liczby użytkowników. Nie oznacza to oczywiście, iż zabrakło trybu dla pojedynczego gracza, oferującego zmagania ze sztuczną inteligencją.Ciekawostką jest to, że tryb ten w TDU2 wzbogacony został o wątek fabularny, związany ze ściganiem się z lokalnymi mistrzami kierownicy. Nowością są także turnieje, które zastąpiły pojedyncze wyścigi, oraz specjalne licencje, których zdobywanie wymagane jest do odblokowywania dostępu do kolejnych rodzajów zawodów.Nową areną zmagań jest Ibiza – trzecia co do wielkości wyspa hiszpańskiego archipelagu Baleary. W dalszej fazie rozgrywki otrzymujemy natomiast dostęp do znanej z TDU1 hawajskiej wyspy O'ahu. Obydwie lokacje dysponują zarówno drogami asfaltowymi, jak i wszelkiego rodzaju bezdrożami (błoto, żwir, piach). Do badania trudniej dostępnych terenów możemy teraz wykorzystywać popularne auta terenowe z napędem 4x4.Bogaty asortyment wozów z pierwowzoru został poszerzony o nowe modele. W grze występują trzy zasadnicze klasy pojazdów - A to auta sportowe, B to pojazdy terenowe, a C to modele klasyczne. Lista dostępnych samochodów obejmuje między innymi takie maszyny jak Audi S5, Audi RS6, Audi TT-S, Dodge Charger SRT8, Dodge Viper SRT-10, Gumpert Apollo Sport, Pagani Zonda C12S, Pagani Zonda Cinque, Pagani Zonda F, Pagani Zonda Roadster, McLaren MP4-12C, Spyker C8 Aileron Coupe, Spyker C12 Zagato, Spyker Pekin to Paris (SUV), Saleen S5S Raptor, Saleen S7 Twin Turbo, Mercedes SLR 722 S McLaren Roadster, Mercedes SLR Z199, Audi Q7, Hummer H3, Mercedes ML, Range Rover czy Volkswagen Touraeg. Warto dodać, że w Test Drive Unlimited 2 zabrakło znanych z poprzedniej odsłony cyklu motocykli.Jednym z głównym tematów TDU2 jest luksus. W miarę upływu zabawy kupujemy nie tylko nowe samochody, ale również luksusowe apartamenty i wille z własnymi garażami i podziemnymi parkingami. Zmiana wyglądu naszego awatara nie obejmuje już tylko zakupu nowych elementów ubioru, gdyż oferuje też między innymi wizytę u fryzjera czy w lokalnej klinice chirurgii plastycznej.
Najnowsza wersja popularnego i uznawanego za jeden z najlepszych, programu do kompresji plików. Program obsługuje własny format – RAR jak i najbardziej popularny – ZIP, a także nie w pełni (tzn. jedynie rozpakowuje) ARJ, CAB, LZH, ACE, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR i ISO, konwertuje do formatu TGZ i umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwów. Wyspecjalizowane algorytmy kompresowania plików tekstowych, graficznych i muzycznych, co polepsza znacznie wydajność i prędkość kompresji.
Program „pakuje” w trybach: zwykłym, najlepszym i szybkim. Na szczególną uwagę zasługuje użycie algorytmu szyfrującego archiwa – AES (Advanced Encryption Standard) opartym na 128 bitowym kluczu. Dzięki AES użytkownik może być znacznie spokojniejszy o bezpieczeństwo danych.
Pobierz
