Firefox.apk
-
01 Królestwo marzeń -
1 Cienie przeszłośći -
1 Czerwiń rubinu -
2 Błękit szafiru -
2 Przeznaczona -
3 Ukryte cele -
3 Zieleń szmaragdu -
Godzina pąsowej róży - Maria Kruger(1) -
Granice uczuć - Joy Fielding -
Guwernantka - Elizabeth Hawksley(1) -
Hańba - Jadwiga Courths Mahler -
Jak w raju - Judith McNaught -
Julia - Anne Fortier -
Klejnoty słońca - Nora Roberts -
Kolor magii - Terry Pratchet -
Księżna - Jude Deveraux -
Łabędź i złodzieje - Elizabeth Kostova -
Magiczna moc - Isaac Bashevis Singer -
Maska czarodziejki - Victoria Holt -
Miłość w stylu retro - Sophie Kinsella -
Mój wróg królowa - Victoria Holt -
Najpiękniejsza róża lata - Julia Hunter -
Nikt nie jest aniołem - Karen Robards -
Ogród marzeń - Barbara Delinsky -
Opactwo Nothanger - Jane Austen -
Ostatnia z rodu Chiavellich - Madeleine Brent -
Pętla sokolnika - Mary Hoffman -
Piętno Ravensley - Constance Heaven -
Piętno Ravensley - Constance Heaven(1) -
Poganka - Johansen Iris -
Porwanie - Jude Deveraux -
Pretty woman - Kate Coscarelli -
Przebojowa dziewczyna - Karen Robards -
Sanktuarium - Nora Roberts -
Sekret markizy - Frances Hodgson Burnett -
Stolik dla dwojga - Nora Roberts -
Stryj Silas - Joseph Sheridan Le Fanu -
Szepczące ściany - Suzan Howatch -
Szepty w świetle księżyca - Judith McNught -
Tajemnica Anuszki - Barbara Cartland -
Weekend w Londynie - Suzan Howatch -
Wielka Sophy - Heyer Georgete -
Więzy krwi - Nora Roberds -
Willa - Nora Roberts -
Zagadka w jej życiu - Jadwiga Courths Mehler -
Zaginione Wojowniczki - Anne Fortier -
Złodziej serc - Katherine Stone -
Zorro narodziny legendy - Isabel Allende -
Zupełnie obcy człowiek - Danielle Steel -
Zwycieski lew - Philippa Carr
Aplikacje biurowe - kalkulatory, notatniki, czytniki dokumentów etc.
CheckItOff Pro v1.4.1 Comic Reader Mobi v2.1.6 Documents To Go v3.001.836 EasyMoney v1.6.3 Mobisle Notes v1.8.2 KTodo v1.5.1 Thinking Space Professional v2.16 Aldiko Book Reader Premium v2.0 Executive Assistant + v1.5.3b Mobile Systems OfficeSuite Professional v3.0.305 Ultimate To-Do List v1.1.4 CalenGoo v1.0.12 ABBYY Business Card Reader v1.0.9.1 PrinterShare v3.0.1 Got To Do v1.2.8 ezPDF Reader v1.0.17.2 RepliGo Reader v3.0.0 Moon+ Reader Pro v1.2.12 Quickoffice Connect Suite v3.3.51 Extensive Notes Pro v1.0.40 Laputa Reader (+Pro) v1.4.1 Ruler v0.5 ConvertMe(Beta) v1.6.8 Scientific Calculator v1.4.2 Retro Calculator v1.51 aiCurrency v1.2.0 handyCalc Calculator v0.44 Convertor Pro v1.4.5 Smart Tools v1.2.1 RpnCalc Financial v1.17 Unit Converter - ConvertPad v1.5.1 ConvertPad 1.5.1
.jpg)
Przeglądarka bardzo dobrze znana z komputera PC - reszta sami sobie dopowiedzcie :S
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.5 GHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB
Total Overdose to rozbudowana gra akcji/TPP, nawiązująca klimatem oraz wykonaniem do serii Grand Theft Auto (główny bohater to twardziel z mroczną przeszłością) oraz pierwszej części przeboju filmowego „Desperado” (fabuła skupiona wokół społeczności latynoamerykańskiej).
Gracze wcielają się w postać niejakiego Ramiro Cruza, który niedawno opuścił mury więzienia. Tuż po odzyskaniu wolności amerykański wydział antynarkotykowy (DEA) wcielił go jednak w swoje szeregi i rozkazał zastąpić brata bliźniaka Tommy'ego, który jako tajny agent pracował w szeregach narkotykowego kartelu kierowanego przez Papa Muerte oraz zbierał dowody na przyskrzynienie tego bossa. Niestety, Tommy uległ poważnemu wypadkowi i tylko Ramiro może go zastąpić. W to wszystko wplątany jest jeszcze wątek śmierci ojca wyżej wymienionych braci, czyli Ernesto Cruza, jaki zginął w 1989 roku w południowoamerykańskiej dżungli zanim samolot DEA zdążył go zabrać w bezpieczne miejsce.
wymagania sprzętowe:
CPU AMD/Intel 500MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D
„Dino Crisis” to drugi po „Resident Evil” cykl survival-horrorów w wykonaniu japońskiego Capcomu. Podstawowa różnica pomiędzy seriami to fakt, iż w omawianej pozycji zamiast zombiaków i innych maszkar gracz ma do czynienia z tytułowymi dinozaurami. Przebieg gry pozostał natomiast praktycznie niezmieniony, w dalszym ciągu mamy więc do czynienia z tytułem, który łączy wybrane elementy przygodówek i gier akcji. O ile jednak w przypadku „Resident Evil” zagadki były dość wymagające i stanowiły jeden z podstawowych elementów programu, „Dino Crisis” kładzie nieco większy nacisk na widowiskowe strzelaniny. Warto również dodać, iż PeCetowy „Dino Crisis” jest konwersją z konsoli PlayStation.
Gracz wciela się w postać Reginy, która wraz z resztą elitarnego oddziału komandosów została wysłana do ściśle tajnego laboratorium zlokalizowanego na jednej z odludnych wysp. Kilkanaście dni wcześniej miał tam miejsce pewien wypadek, w wyniku którego kontakt z obiektem został utracony. Po dotarciu na miejsce okazuje się, iż miały tu miejsce nietypowe badania. Okolica została opanowana przez drapieżne dinozaury. Komandosi siłą rzeczy muszą się rozdzielić - Reginie zostaje powierzone zadanie uratowania pozostałych przy życiu pracowników kompleksu, a także zorganizowania sprawnej ewakuacji. Fabuła gry jest zdecydowanie jedną z jej mocniejszych stron „Dino Crisis”. Autorzy zadbali o to, aby trzymała w napięciu aż do ostatniej minuty. Podstawową atrakcją gry są tytułowe dinozaury, wśród których znalazły się wyjątkowo zwinne Raptory. Co pewien czas pojawia się także ogromny T-Rex, którego za wszelką cenę należy unikać. Potwór ten odgrywa, podobnie zresztą jak w drugiej części „Dino Crisis”, istotną rolę i niejednokrotnie wpływa na losy głównych bohaterów.
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium III 700 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB
The Hulk to dynamiczna gra akcji zrealizowana w charakterystycznym konsolowym stylu. Już na wstępie należy dodać, iż Hulk to jeden z najpopularniejszych komiksowych bohaterów firmy Marvel (stworzył go w roku 1962 Stan Lee), zaś akcja gry rozpoczyna się rok po wydarzeniach, które przedstawia kinowy przebój Anga Lee z roku 2003, pt. „The Hulk”. Grający stają się Brucem Bannerem (i jego alter-ego, tytułowym Hulkiem) próbującym powstrzymać okrutnego Leadera przed stworzeniem armii przeraźliwych kreatur, która ma zaprowadzić chaos na Ziemi. Do stworzenia owej militarnej potęgi Leader potrzebuje energii Hulka, a tą wykradł mu zdradziecki profesor Crawford i zgromadził w specjalnej „Kuli”. Teraz zadaniem gracza jest przeszkodzenie w przekazaniu owej mocy Leaderowi. Akcja gry przedstawia pościg naszego bohatera za tajemniczym osobnikiem, który ma dostarczyć „Kulę” Leaderowi i prowadzi grającego przez szereg różnorodnych lokacji umiejscowionych m.in. w San Francisco i w słynnym więzieniu Alcatraz, aż po siedzibę samego Leadera.
* Dwie grywalne postacie: Hulk oraz Bruce Banner.
* 30 rozbudowanych poziomów, po części przedstawiających lokacje znane z filmu, a po części stworzone specjalnie na potrzeby gry.
* Interaktywne otoczenie - praktycznie każdy przedmiot możemy podnieść, rzucić, zniszczyć lub wykorzystać jako broń.
* W grze występują „starzy” przeciwnicy Hulka, m.in. Flux, Rampage czy Half-Life.
* Głosy zostały podłożone przez znanych aktorów filmowych - Eric Bana w roli Bruce’a.
* 25 różnych ataków czy ciosów Hulka, w tym „Sonic Clap” oraz „Gamma Slam”.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB
Fort Zombie to następna produkcja, w której główną rolę odgrywają coraz popularniejsi zombie. Gra, przygotowana przez studio Kerberos Productions, reprezentuje połączenie akcji z elementami RPG. Deweloper odpowiada za dobrze znaną serię kosmicznych strategii czasu rzeczywistego Sword of the Stars.
Tytuł przedstawia dość standardowy scenariusz związany z zombie. Główny bohater zostaje uwięziony w małym miasteczku w stanie Indiana. Oczywiście w okolicy pojawiają się krwiożerczy oraz bardzo głodni nieumarli. Zadaniem gracza jest przetrwać inwazję potworów, wykorzystując wszelkie dostępne środki oraz różne bronie. Oprócz tego musimy również poszukać innych ocalałych i udzielić im niezbędnej pomocy.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 400MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D
Urban Terror to modyfikacja słynnej gry akcji Quake III: Arena, stawiająca bardziej niż pierwowzór na realizm rozgrywki. W założeniach przypomina popularnego Counter Strike’a, z tą jednak różnicą, iż jest bardziej dynamiczna niż konkurent. Walki odbywają się na dość sporych rozmiarów mapach, podnosząc poprzeczkę stawianą przez wymagania silnika Q3, oferując w zamian całkiem nowe doznania. Nie jest to już żywiołowy Q3, tylko taktyczna gra wymagająca od graczy drużynowej współpracy. Oczywiście w miejsce różnych futurystycznych broni takich jak: railgun i „spawara” (lightning gun) pojawiło się autentyczne uzbrojenie wykorzystywane przez współczesnych żołnierzy, tj. Beretta 92FS, Franchi SPAS12 Shotgun, Heckler & Koch MP5K, Colt M4/1A Carbine i Heckler & Koch PSG-1. To samo tyczy się modeli postaci oraz map, na których toczą się pojedynki - futurystyczne pomieszczenia zastąpiły współczesne lokacje, różne miasteczka i aglomeracje miejskie, wnętrza budynków, itp. By cieszyć się zabawą w Urban Terror potrzebna jest pełna wersja gry Quake III Arena.
wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium II 700 MHz (lub kompatybilny), 256 MB RAM,
Tactical Ops: Assault on Terror to komercyjna wersja popularnego moda Tac Ops do słynnej gry akcji Unreal Tournament. W stosunku do swojego pierwowzoru, zawiera szereg nowych map i skinów, udoskonaloną grafikę (opartą o zaawansowany silnik graficzny firmy Epic), a także inne liczne unowocześnienia i poprawki. Rozgrywka ma charakter zespołowy i przypomina tą znaną, np. z Half-Life: Counter-Strike. Gracz może wybrać jedną z dwóch drużyn: terroryści i policyjne oddziały antyterrorystyczne; a następnie współdziałając ze swoimi kolegami osiągnąć wyznaczone zadania, np. odbić zakładników, ochronić ważne osobistości, czy po prosu zająć określony teren i wyeliminować przeciwników. Do rąk graczy oddano cały asortyment broni, m.in.: Beretta 92f, MP5 Navy, INGRAM MAC10, AK-47, M4A1M203, itp. Tactical Ops: Assault on Terror oprócz trybu multiplayer pozwalającego na rozgrywkę 16 osób równocześnie, posiada także spójną kampanię przeznaczoną dla trybu single player.
Pobierz