game.exe
-
[Szybcy i wściekli 6] -
■■The Sims Średniowiecze PL■■ -
▓ GRY PC ( DO 1 GB ) -
Addon - Ursus -
agar simulator 2012 -
BMW M3 CHALLENGE -
Bockowo Map -
Corel VideoStudio Pro X4 PL (CrAcKeD) -
dodatek ursus -
Dodatki do NFS Mw -
dodatki ls2013 -
Farming Simulator 2013 -
Farming Simulator 2013 Ursus addon chomikuj -
Ford Racing 3 -
fryzury ślubne -
Golina V4 -
Grand turismo 2 + emulator -
Gry na komputer -
gry na PC(1) -
Gry PC -
Gry PC(1) -
GRY PORTABLE PC -
Gry wyścigowe Full Rip -
GTA 4 (6GB) -
horrory- thriller-dramat -
horrory- thriller-dramat(1) -
komedie,bajki -
Landwirtschafts-simulator 2009 -
Landwirtschafts-Simulator 2009-ISO -
Live for Speed Drift Edition 2010 -
Live for speed z28 moding !! [2010] -
Maszyny do ls2013 -
Modpacki LS 2013 -
Mody do Farming Simulator 2013 Chomikuj -
mody do ls 2013 -
mody LS 2013 w skali 1-1 -
na telefon Szybcy i wsciekli -tokio drift -
NFS UNDERCOVER (RIP) -
nooooowe gry wyścigowe -
nowe gry wyścigowe na pc -
NOWE MODY(1) -
Przyczepy naczepy do ls2013 -
Street Legal Racing 230LE -
Symulator Dźwigu 2010 [PL] -
Symulator Farmy 2009=30 maszyn=crack -
Symulator Farmy 2013 chomikuj -
Symulator Farmy 2013 chomikuj(1) -
Taxi 1-4 PL ! -
Traktory do ls2013 -
zachomikowane


Euro Truck Simulator to produkcja od firmy SCS Software, w której możemy usiąść za sterami wielkich samochodów ciężarowych. Do zwiedzenia czeka tu wiele europejskich dróg i miast. Warto nadmienić, iż za tą pozycją stoją ludzie odpowiedzialni wcześniej za grę o podobnej tematyce - Hard Truck 18 Wheels of Steel.Jako że wspomniany przed chwilą tytuł oddawał nam do dyspozycji amerykańskie ciężarówki, Euro Truck Simulator (jak sama nazwa wskazuje) koncentruje się na europejskich modelach samochodów. Odwzorowano je w najmniejszych szczegółach na podstawie rzeczywistych odpowiedników, włącznie z wnętrzami ich kabin i szeregiem znajdujących się tam wskaźników (poziom temperatury, paliwa itp.). Model jazdy jest jednak zręcznościowy – wcale nie potrzeba nam tu doświadczenia z prowadzenia samochodów ciężarowych, by dobrze się bawić w Euro Truck Simulator.Cała rozgrywka w tym tytule bazuje na tym, by dostarczać wyznaczone ładunki we wskazane miejsce. Podczas podróży możemy zwiedzać wiele realistycznie opracowanych ulic, w tym część odwzorowanych na podstawie rzeczywistych odpowiedników. W miarę wykonywania kolejnych zadań, trafiamy do najbardziej znanych i charakterystycznych europejskich miast, w tym między innymi do Rzymu, Berlinu, Madrytu, czy Pragi.
wymagania sprzętowe:
Pentium II 500MHz, 128MB RAM, 16 MB akcelerator 3D
Lego Drome Racers to wyścigi futurystycznych pojazdów złożonych z klocków Lego, rozgrywane na trasach umiejscowionych w różnorodnym otoczeniu. Pojazdy można konstruować samodzielnie z elementów dostępnych w zestawach Lego Racers 2002 lub wybrać jeden osiemnastu z gotowych samochodów i od razu rozpocząć rajdowe zmagania. Gracz wciela się w rolę kierowcy wyścigowego Maxa Axela, którego celem jest zwycięstwo w zawodach Drome Championship i zdobycie upragnionego tytułu mistrzowskiego.Teraz czeka nas ciężka rywalizacja w wyścigach Multi-Challenge Races (MCR’s). Każda trasa podzielona jest na kilka etapów rozgrywających się w innych otoczeniu, łącząc np. okolice miejskich ulic z górskimi tunelami i wąwozami. Trasy utrzymane są w trzech stylach: prostych odcinków z Formuły 1, zakręconych „Dragster” oraz terenowych „Off-Road”. Przed każdym wyścigiem możemy dostosować swój pojazd do nowych warunków drogowych oraz udoskonalić jego parametry zmieniając silnik, koła, dokładając turbodoładowanie czy poprawić aerodynamikę zakładając spoilery. Po drodze spotkać można różne dopalacze, jak np. „repellor”, na chwilę zamieniający nasz pojazd w odrzutowiec, chroniąca pojazd przed zniszczeniami „shield”, wysysający energię z przeciwników „disruptor field”, czy przyspieszacz „speed boost”. Możemy również spowolnić przeciwników stawiając za sobą miny lub kolczatki.
Dostępne są trzy tryby rozgrywki: Arcade, jazda na czas Time Trial, w którym w nieskończoność można poprawiać swój najlepszy wynik, oraz Career, gdzie uczestniczymy w wieloetapowych mistrzostwach, prowadzących do tytułu najlepszego kierowcy Lego-świata. Dzięki wykorzystaniu nowego, trójwymiarowego silnika graficznego i pojazdów w stylu Lego Technic, Drome Racers zadowoli zarówno młodszych, jak i starszych miłośników wyścigów. Jako jeden z niewielu produkcji Lego Media, gra umożliwia rozgrywkę wieloosobową dla czterech osób w sieci lokalnej lub Internecie.
Zmierz się w szalonych wyścigach po ulicach miasta Townsend. Kolejne zwycięstwa przyniosą ci pieniądze niezbędne do rozbudowy samochodu oraz sławę, która pozwoli ci rzucać wyzwanie coraz ambitniejszym przeciwnikom. Pamiętaj, masz tylko jeden cel: zostać najlepszym kierowcą w mieście.
wymagania sprzętowe:
Pentium III 500MHz, 128MB RAM, 16MB
Hover Ace to futurystyczne wyścigi, w których gracze sterują zaawansowanymi technicznie poduszkowcami. Ścigamy się na wielkich arenach z prędkościami sięgającymi 500km/h. Nasze zmagania rozpoczynamy posiadając niewielką ilość gotówki, za którą musimy kupić podstawowy pojazd oraz wyposażyć go w broń i rożne gadżety. Bez nich nie mamy żadnych szans w starciu z bezwzględnymi rywalami. Każde zwycięstwo nagradzane jest pewną ilością gotówki, za którą możemy nabyć nowe, doskonalsze modele poduszkowców oraz lepiej je wyposażyć w różnego typu miny, dopalacze, regeneratory, itp
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 6.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Split/Second to gra wyścigowa stworzona przez Black Rock Studio – twórców Pure. Wcielamy się w niej w kierowcę biorącego udział w wielkim telewizyjnym show. Do dyspozycji dostajemy wachlarz stuningowanych sportowych aut, którymi mkniemy po zwycięstwo ku uciesze tłumów.Znakiem rozpoznawczym Split/Second są „pokazy mocy” - możliwość wysadzenia w powietrze kawałka trasy. Autorzy porozmieszczali na torach ładunki wybuchowe, które możemy aktywować w trakcie wyścigu. By to zrobić należy napełnić specjalny pasek (tzw. Power Bar) i znaleźć się odpowiednio blisko rzeczy, którą chcemy wysadzić. Służy to oczywiście uprzykrzaniu życia oponentom (którzy rzadko pozostają nam dłużni) oraz odblokowywaniu skrótów. By zapewnić sobie odpowiedni poziom napełnienia paska musimy dużo driftować, skakać i siedzieć na ogonie samochodu z przodu. Cierpliwi gracze mogą detonować naprawdę ogromne obiekty – wieże kontrolne, tamy czy mosty.Model jazdy ma zręcznościowe zacięcie, a w oprawie graficznej ciężko dopatrzyć się jakichś niedociągnięć. Każdy wyścig to bardzo dynamiczny, pełen wyzwań festiwal kraks, stłuczek, przepychanek i płonących wraków przypominający to, co obserwujemy w kinowych hitach wprost z Hollywood.
wymagania sprzętowe:
Pentium 133MHz, 16MB RAM, karta graficzna 4MB, Windows 9x
Absolutny killer. Tak w skrócie opisać można było najnowszą grę autorstwa Psygnosis. Tytuł zresztą, choć trudny do dosłownego przetłumaczenia na język polski, doskonale oddawał uczucia, jakie budziła gra (wipe out – wymiatać, zmiatać z powierzchni). WipeOut, bo o niej mowa, stała się hitem na miarę pierwszego Tekkena czy Ridge Racera i wraz z Destruction Derby (notabene również spod igły Psygnosis) godnie reprezentowała ówczesne umiejętności europejskich producentów gier. Gra przez długie miesiące szturmując wszystkie możliwe listy przebojów rządziła niepodzielnie. Rok później, zachęcona sukcesem pierwszej części, firma postanowiła wydać sequel, który otrzymał tytuł godny swej futurystycznej treści – WipeOut 2097.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB
F1 2010 to kolejna produkcja brytyjskiego dewelopera Codemasters stworzona w pełni na licencji F1, a zarazem pierwsza wyprodukowana z myślą o konsolach PlayStation 3 i Xbox 360, a także komputerach osobistych. Za jej powstanie odpowiada ekipa mająca w dorobku wiele uznanych gier wyścigowych, w tym doceniane na całym świecie serie DiRT oraz GRID.
F1 2010 to oczywiście produkcja aspirująca do miana symulacji, jednakże umożliwiająca uruchomienie całkiem wielu ułatwień, dzięki czemu nawet mniej doświadczeni gracze czerpią wiele radości z obcowania z nią. Autorzy zdecydowali się przenieść do niej wszystkie zespoły biorące udział w sezonie 2010 oraz tory wyścigowe, na których rozgrywane są kolejne Grand Prix, nie zapominając o najbardziej charakterystycznych fragmentach każdego z nich.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.4 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 512 MB
Fuel to gra wyścigowa produkowana przez firmę Asobo Studios, znaną ze współpracy z Disneyem (np. komputerowa i konsolowa wersja Wall-E). Wydawcą gry jest Codemasters, twórca wielu ważnych dzieł należących do tego gatunku (np. seria Colin McRae).
Fuel to odmienna koncepcja gry wyścigowej. Prezentuje świat, w którym wskutek zmian klimatycznych spowodowanych wpływem człowieka na środowisko, ogromne połacie terenu zostały spustoszone. Jednym z najcenniejszy dóbr jest paliwo. Mimo tego, część zapaleńców na powstałych pustkowiach organizuje wyścigi, których stawką są kolejne galony cennego płynu. Oczywiście wcielamy się w jedną z takich osób, próbujących zaistnieć w tym nowym świecie maniaków prędkości. Teren gry jest zróżnicowany. Możemy zobaczyć zachodnie wybrzeże USA zrujnowane przez liczne tsunami, pustynną Nevadę (także Wielki Kanion) oraz ośnieżone pasma górskie północnej części dzisiejszych Stanów Zjednoczonych.
wymagania sprzętowe:
Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB
SBK X: Superbike World Championship to kolejna edycja symulatora wyścigów motocyklowych oparta na licencji oficjalnych mistrzostw świata WSBK.
SBK X to kolejna odsłona popularnej serii wyścigów motocyklowych SBK, od lat tworzonej przez włoskie studio Milestone. Tytuł umożliwia graczom zabawę w kilku dostępnych trybach rozgrywki. Jednym z nich jest rozbudowana Kariera, w której do naszych zadań należy realizacja wyznaczanych przez zespół celów, stopniowe wspinanie się po drabince kariery oraz udział w przeprowadzanych treningach i testach.
Pierwszym etapem rozgrywki jest stworzenie wirtualnego alter ego gracza, czyli kierowcy którego poczynaniami będzie on kierował. Wśród parametrów jakie można określić znajdują się między innymi: imię, data urodzenia, wzrost, wygląd, styl jazdy oraz ksywka. Wszelkie decyzje w trybie Kariery podejmowane są z poziomu menu, któremu twórcy nadali formę wirtualnego biura. Gracz może w nim zarządzać wieloma ustawieniami: przebierać w ofertach pracy, sprawdzać pocztę oraz podejmować decyzje o podpisaniu kontraktu z nowym zespołem. Ilość dostępnych ekip zmienia się adekwatnie do naszych poczynań na torze i uzależniona jest od poziomu reputacji.
wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), Windows XP/Vista
Moscow Racer to gra, w której bierzemy udział w wyścigach samochodowych na ulicach rosyjskiej stolicy. Jednym z głównych atutów tego tytułu jest dokładne odwzorowanie wyglądu Moskwy. Podzielono ją na cztery główne dzielnice - miejsca ta zostały szczegółowo odtworzone, wraz z najsłynniejszymi zabytkami charakterystycznymi dla tej metropolii, między innymi Kremlem. Bardzo duży nacisk położono także na odwzorowanie codziennego życia Moskwy. Oznacza to przede wszystkim obecność gęstego ruchu ulicznego, w rezultacie czego gracz musi zajmować się umiejętnym wymijaniem pojazdów cywilnych, autobusów komunikacji miejskiej czy ciężarówek. Moscow Racer może także poszczycić się obecnością cyklu całodobowego.Wyścigi rozgrywane są co prawda na ściśle ustalonych odcinkach dróg, aczkolwiek gracz dysponuje pełną swobodą działania w kwestii wynajdywania ścieżek prowadzących do kolejnych punktów kontrolnych. Ponadto na trasach rozmieszczone są liczne skróty, a także obiekty, których przeznaczeniem jest uatrakcyjnienie rozgrywki. Do tej drugiej grupy można zaliczyć między innymi przejazdy kolejowe, czy też umiejętnie rozstawione lawety (można je wykorzystywać jak skocznie).Zastosowany model jazdy jest stosunkowo realistyczny. Producent zadbał również o poprawne odwzorowanie oddziaływań fizycznych (Moscow Racer wykorzystuje unikalne możliwości oferowane przez karty Ageia PhysX). Do dyspozycji gracza oddano ponad dziesięć modeli pojazdów, aczkolwiek autorzy nie pokusili się o wykupienie licencji znanych producentów samochodów. Niemniej jednak biorące udział w rywalizacji maszyny przypominają wiele popularnych modeli aut, takich jak: Ford Mustang, Nissan 350Z, Ferrari 360 Modena, Lamborghini Gallardo, Mercedes S-Klasse, Audi A8 czy Chrysler 300C SRT-8.
Pobierz