CM2010_september_update.exe
-
!!!!!!!!Battlefield 3 (2011)!!!!!!! -
!!► F.E.A.R. 3 PL SKIDROW -
!◘ GLOBAL OPS -
()●SONIC UNLEASHED (2011) -
(Brink) NOWOSC PC CRACK -
♣ Super Street Fighter IV Arcade Edition -
♣ Virtua Tennis 4 -
• Brink 2011 PC -
• BULLETSTORM PL -
• HOMEFRONT PL -
Akimo gra -
Alone in the dark -
Armia Ciemnosci 1,2,3 -
Artur i Zemsta Maltazara.PL -
Bajki -
Basniowy Swiat Disneya -
Battle Los Angeles -
Bulletstaro1212 -
Chernobyl Terrorist Attack -
Computer DJ -
DeadRising2 -
Death Track -
Demonstone -
DVD1i2 -
filmy 2 -
filmy dokumentalne -
Filmy Lektor dabing -
G.B.R. Specjal Commando Unit -
gra -
Gry -
H.A.W.X 2 -
haslo do gier t kylu29 -
LEGENDARY -
mass effect 2 -
Medal Of Honor 2010 -
muza 1 -
muza 2 -
nowe -
Pekin 2008 -
piciu2 -
pingwiny z madagaskaru -
Piraci Z Karaibuw -
ppiotr444 -
Prison Break The Conspiracy -
Pro Evolution Soccer 2011 -
Rogue Warrior-RELOADED -
TUROK -
WERSJA JEDEN PLIK -
yaterman cd 1i2 -
Zaplątani -GRA
wymagania :Windows 2000 (z problemami) / XP / Vista / 7
Procesor: Pentium IV 2,4GHz / AMD Athlon 3200+
Karta Graficzna: 128MB z obsługą DX8+Pixel Shader 1.1 / DX9+Pixel Shader 2.0
RAM: 512MB
Gra Crucis Fatal Fake jest kolejna częścią opisywanego już wcześniej na forum gry Fatal Fake. Jest to bijatyka 3D na podstawie gry typu Visual Novel pt. Fate/Stay Night. W pierwszej części bijatyki można było grać jedynie sługami (kto grał lub oglądał anime wie o co chodzi), natomiast w tej części steruje sie zarówno sługą jak i mistrzem.
ZAMONTUJ W DEAMONIE LUB POWER ISO ZAINSTALUJ GRAJ
Real Bowling to prosta, a jednak dająca sporo radości gra. Możemy pobawić się w samotności, wyzywając na pojedynek komputer, bądź rozegrać mecz ze znajomym. Do zabawy zachęca nas ładna trójwymiarowa grafika i realistyczne odgłosy dobiegające z głośników podczas rozgrywki.
Program pozwala nam wybrać pomiędzy dwoma trybami gry. Arcade ułatwia nam trafienie w kręgle, gdyż mamy sporą kontrolę nad kulą w czasie gdy zmierza już ona po torze, natomiast dla tych, którzy liczą na realizm przygotowany jest tryb classic, gdzie wszystko zależy od rzutu. Później możemy już tylko obserwować pędzącą po torze kule.
Realizmu grze dodaje także możliwość wyboru pomiędzy dziesięcioma kulami o różnych parametrach, które mają wpływ na to, jak dana kula porusza się po torze. Aby rozgrywka zbyt szybko nam się nie znudziła twórcy oddali nam do użytku trzy różne tory. SPOKO
Pobierz
Po zainstalowaniu gra zajmuje ponad 2 Gb.