Atomic.Alarm.Clock.patch.rar
-
18 Wheels of Steel Extreme Trucker -
Albumu muza 2010 -
Avatar -
Bezpieczeństwo -
Biurowe -
CAD_CAE_CAM_EDA -
Call of Duty 4 Modern Warfare -
Call Of Duty 5 World At War -
Call of Duty Modern Warfare 2[PL] -
CD_DVD -
Colin.McRae.DIRT -
Delta Force Xtreme -
Dźwięk -
Euro Truck Symulator PL (2008) -
Filmy 2009 lektor pl -
Filmy 2010 -
Filmy nowe z lektorem -
german truck simulator 2010 -
Golec orkiestra 2009 -
Grafika i foto -
Grand Theft Auto - San Andreas -
Grand Theft Auto Vice City -
Gry Pc -
Harry Potter i Książę Półkrwi PL -
Inne -
Internet -
Językowe -
Keye, seriale do programów -
Krótkie filmy xxx -
Marc Dorcel pełnometrażowe xxx -
Midnight_Club_2 -
Mody do Gry -
Muza 2009 rok -
Narzędziowe -
Nauka i edukacja -
Porno Tapety xxx -
Seriale -
Symulator Farmy 2009 PL -
Symulator Farmy 2011 -
Systemy operacyjne -
teledyski -
Teledyski 2009 i 2010 -
Teledyski xxx -
Test Drive Unlimited PL -
Testowanie i optymalizacja -
Themes -
Wideo -
Windows 7 -
Windows XP Home PL SP3 -
WindowsMX8.1
PC Icon Editor to program przeznaczony do edycji, tworzenia i zarządzania ikonami/kursorami oraz biblioteką ikon w systemie Windows. Program pozwala tworzyć ikony z istniejących już obrazków i zdjęć.
FolderHighlight,to niewielki programik, który daje nam możliwość zmiany kolorów ikon naszych folderów
oraz możliwość wpisania podręcznego opisu każdego folderu (tzw. InfoTip) który pojawi się
po najechaniu kursorem myszy na ikonę folderu.
Circle Dock 0.9.2 jest darmowym narzędziem zaprojektowanym jako pasek skrótów do najczęściej używanych programów.
Jego kluczowe funkcje to:
* przeciąganie i upuszczenie skrótów, katalogów i plików
* oryginalny, złożony z okręgów interfejs
* obracanie paska skrótów przy pomocy kółka myszy i kursorów
* zmiana ikon
Disc 1/2
--------
1. Sabrina Johnson - Peace In The Valley (Denzel Park Mix) 4:18
2. September - Cant Get Over (Wideboys Mix) 4:15
3. Young Punx - Mash It Up 3:43
4. Ian Carey - Get Shaky (Raw Dirty Remix) 3:40
5. Aquagen - Hard To Say I'm Sorry 09 (Danny Wild Clubmix) 3:54
6. Global Deejays - Everybodys Free (Klass Mix) 4:53
7. Cutback Feat Federal - Rock To The Rhythm (Dave Ramone Mix) 2:49
8. Platinum Deejayz - Sex On Fire (Kcb Klubbmix) 4:13
9. Geo Da Silva - I'll Do You Like A Truck (Ido Shoam & Elad Gav Mix) 3:27
10.Guru Josh - Infinity (Klass Vocal Mix) 3:21
11.Dj Supreme Vs The Porn Kings - Up To Da Wildside (Spencer & Hill Edit) 3:42
12.Thomas Gold - Everybody Be Somebody (Thomas Gold Remix) 3:54
13.Lasgo - Gone (Sebastian Dali Remix) 3:11
14.Britney Spears - Womanizer (Kaskade Mix) 3:11
15.Sash! - Raindrops (Original Extended) 3:54
16.Degreez - Just Dance (Ti mo Vr Stefan Rio Remix) 3:12
17.Barracdua - Where Is The Love (Club Short Edit) 3:29
18.Kindervater - Ordinary World (De Greez Mix) 3:57
19.Alina - When You Leave (Basshunter Extended Mix) 2:59
20.Alex Megane - Hurricane (Dj Gollum Edit) 3:06
21.Basshunter - Angel In The Night (Extended Mix) 3:20
22.Manian - Welcome To The Club (Hypasonix Mix) 3:01
Disc 2/2
--------
1. Chicane Feat Natasha Bedingfield - Bruised Water (Michael Woods Remix) 3:20
2. Kaiser Chiefs - Good Days Bad Days (Mobin Master Remix) 2:54
3. P Money - Everything (Sgt Slick Remix) 4:42
4. Sneaky Sound System - 16 (Tv Rock Remix) 5:19
5. Zoe Badwi - Release Me (Tv Rock Remix) 5:05
6. Cidinho - Rap Das Armas (Dons Remix) 4:51
7. Seleda - 100% Pure Love (Spencer & Hill Remix) 2:40
8. Da Hool - Meet Her At The Love Parade (Archie's Remix) 4:48
9. David May - Superstar 4:52
10.Inaya Day - U (Denzal Park Remix) 4:51
11.Ladykillerz - Rock A Lot (Reckless Mix) 3:04
12.Manian - Turn The Tide 3:22
13.Dave Darrel - Silver Surfer 4:46
14.Kurd Maverick - Blue Monday (Vandalisim Mix) 4:06
15.Public Domain - Operation Blade 09 3:37
16.Ferry Corsten - Made In Love 5:06
17.Tiesto - In The Dark (Tiesto Vocal Mix) 6:02
18.Prodigy - Omen 3:38
19.Lady Gaga - Poker Face (Space Cowboys Mix) 2:22
01. Szalona 03:56
02. Kochana Uwierz Mi 03:25
03. Chlop Z Mazur 03:52
04. Ostatni Dzien, Ostatnia Noc 03:54
05. Agnieszka 03:19
06. Wspolne Inicjaly 04:29
07. Wolnosc 03:50
08. Dran 03:52
09. Malolata 04:25
10. Zapomnij Mnie 04:54
11. Biba 04:10
12. Milosc Na Przystanku RMX 04:24
Security Administrator to bardzo ciekawy program, który pozwala nam na pełne zarządzanie dostępnością do niemal wszystkich komponentów naszego systemu operacyjnego. Aplikacja pozwala na zablokowanie dostępu
do właściwości pulpitu, paska narzędzi, panelu sterowania, sieci, kont, drukarek i opcji internetowych
. Możemy również ukrywać poszczególne ikony na pulpicie i pasek zadań, a dodatkowo monitorować lub całkowicie zablokować dostęp do Internetu
. Program sprawdzi się nie tylko w publicznych komputerach, ale również wtedy gdy będziemy chcieli ograniczyć korzystanie z komputera naszym pociechom czy pracownikom. Security Administrator tworzy również statystyki, które później możemy swobodnie przeglądać, a dzięki temu, że jego interfejs jest bardzo intuicyjny każdy powinien poradzić sobie z obsługą i konfiguracją.
Gili File Lock to potężne oprogramowanie do szyfrowania plików, które może szybko i bezpiecznie zabezpieczyć i ukryć dowolne pliki, foldery i napędy, oraz pozwala na użycie 256-bitowego szyfrowania AES, aby zabezpieczyć Twoje pliki na dysku twardym lub dowolnym innym przenośnym urządzeniu, jak napęd USB.
SpyHunter - aplikacja do wykrywania i usuwania programów szpiegujących korzystająca z najnowszych technik wykrywania. SpyHunter znajdzie i usunie z naszego komputera spyware/adware, z którymi nie poradzą sobie inne programy zabezpieczające. Program posiada bardzo szybki i skuteczny skaner, dodatkowo zapewnia ochronę procesów systemowych, rejestru, składników ActiveX, ustawień internetowych i innych składników systemu.
Korzyści z SpyHunter v.3 :
* Wykrywa, usuwa i blokuje spyware, adware, keyloggers, cookies, trojans, worms i innych rodzajów malware.
* Usuwa programy spyware spowalniające komputer.
* Najnowsze aktualizacje baz chroniących przed: trojanami i programami szpiegującymi.
* Interaktywna pomoz z obsługą klienta usługi.
* Skanowania całego komputera - nowych programów szpiegujących definicje dodaje co tydzień.
* Łatwy w użyciu interfejs z inteligentną automatyczną ochroną.
* Specyficzne ustawienia dla rozwiązań anty spyware
* SpyHunter jest jednym z najbardziej wiarygodnych w wykrywaniu, usuwaniu i ochrony anti-spyware/anti-trojan programy w internecie.
* Wykorzystywane przez miliony na całym świecie!
Ochrona przed: Spyware, Adware, Spyware Trojans, Keyloggers, Identity Theft, Hijackers, Tracking Threats, Malware, Worms, Rogue Anti-Spyware, Unwanted Software, Phishing, Popups and Bad Websites.
Shadow Defender jest programem, który oferuje pełną wirtualizacje dysków (nie tylko partycji systemowej ale również pozostałych partycji widocznych w systemie, a nawet dysków USB typu pendrive).
Po uruchomieniu/włączeniu trybu Shadow Mode (tryb Ochrony), dla wybranych partycji Shadow Defender pokazuje swój potencjał - od tego momentu cokolwiek zrobisz, skasujesz, dodasz, zainstalujesz etc, zostanie usuniete przy kolejnym restarcie komputera i system bedzie pracowal tak samo jak w momencie gdy wlaczales tryb wirtualizacji (tryb Ochrony).
Dodatkowo program ten posiada Listę wyjątków (exclusion list), ktora pozwala wybrac te foldery i pliki ktore nie beda poddane wirtualizacji - np w przypadku AV ktory aktualizuje swoja baze sygnatur, gdy dodasz wyjatek, bedzie ona w systemie pomimo restartu.
Aby wlaczyc tryb Ochrony nie trzeba restartowac komputera, tylko przy wychodzeniu z trybu wirtualizacji ta czynnosc jest konieczna.
Bedac "zawirtualizowanym" mozesz nawet usunąć caly katalog WINDOWS, zainstalowac mase niebezpiecznych plików - wystarczy restart i masz system w takim stanie w jakim był w momencie wprowadzania go w tryb wirtualizacji (ochrony).
Ponadto, program ma funkcjonalnosc o nazwie Zastosuj Teraz - jest ona dostepna zarowno w oknie glownym programu jak i poprzez klikniecie PPM (prawy przycisk myszy) na dany plik lub folder. Uzycie opcji Zastosuj Teraz podczas trybu Ochrony, daje nam mozliwosc fizycznego zapisania okreslonego przez nas pliku lub katalogu na dysku/partycji - po wyjsciu z trybu Ochrony plik zapisany w ten sposob nadal bedzie obecny fizycznie na okreslonym dysku/partycji.
Jest to przydatne w przypadku np. zapisywania dokumentow tworzonych w trybie Ochrony, gdy mamy pewnosc ze dany plik/folder jest pewny/zaufany, tzn. nie zawiera w sobie zadnego zlosliwego kodu.
SecurStar to niemiecki producent dostarczający jedno z najlepszych rozwiązań szyfrujących dane przechowywane na komputerach: pakiety DriveCrypt oraz DriveCrypt Plus Pack. Podstawowymi zaletami aplikacji w konfrontacji np. z darmowymi usługami EFS (Encrypting File System) wbudowanymi w Microsoft Windows, są:
możliwość wyboru algorytmu stosowanego do szyfrowania danych
możliwość wyboru długości klucza szyfrującego (obecnie do 1344 bitów!)
możliwość szyfrowania powierzchni całego dysku (włącznie z systemem operacyjnym i aplikacjami)
możliwość wymuszenia identyfikacji użytkownika przed uruchomieniem systemu operacyjnego
możliwość stosowania różnego rodzaju nośników jako repozytoriów szyfrowanych danych: dysków, płyt CD-ROM i DVD, dyskietek, ZIP, Jazz itd.
możliwość stosowania technik steganograficznych pozwalających ukrywać krytyczne dane, np. w plikach dźwiękowych WAV.
DriveCrypt
Podstawowa wersja oprogramowania DriveCrypt umożliwia szyfrowanie danych przechowywanych na dyskach komputerów pracujących pod kontrolą Microsoft Windows. Aplikacja udostępnia szyfrowanie z wykorzystaniem kluczy o maksymalnej długości 1344 bitów i najskuteczniejszych algorytmów kryptograficznych, m.in. AES, Blowfish, Tea 16, Tea 32, DES i 3DES.
Podstawowym atutem aplikacji, w porównaniu z innymi narzędziami tego typu, jest łatwość obsługi. Zaszyfrowane dane przechowywane na dysku przy każdej próbie odczytania przez autoryzowanego użytkownika są automatycznie odszyfrowywane "w locie" podczas wczytywania do pamięci. Jednocześnie w odróżnieniu od innych aplikacji DriveCrypt nie odczytuje od razu całego pliku, a tylko te jego fragmenty, do których dostępu żąda aplikacja.
DriveCrypt pozwala wybrać zarówno szyfrowanie całej partycji dyskowej, jak również stworzenie wirtualnego dysku, na którym zapisywane są wszystkie szyfrowane dane. Taki wirtualny dysk to w rzeczywistości plik zapisany w dowolnym folderze na dysku lub też na mediach przenośnych, np. dyskietkach ZIP, Jazz, CDROM-ach, itd. (Maksymalny rozmiar takiego pliku może sięgać 2 TB, a jego aktualny rozmiar może być zwiększany stopniowo w miarę wzrostu objętości szyfrowanych danych). Jego zaletą jest to, że nie udostępnia postronnym osobom jakichkolwiek wskazówek odnośnie tego, że stanowi repozytorium informacji zaszyfrowanych z wykorzystaniem DriveCrypt (nie ma żadnego nagłówka, opisu itd).
Weryfikacja tożsamości użytkownika dokonywana może być z wykorzystaniem haseł, jak i za pośrednictwem rozmaitego rodzaju zabezpieczeń sprzętowych: czytników linii papilarnych, czytników SmartCards oraz tokenów USB. Aplikacja pozwala użytkownikowi zdefiniować dwa poziomy haseł: hasła podstawowe wykorzystywane przez zwykłych użytkowników oprogramowania oraz hasło nadrzędne (typu master) umożliwiające administratorowi dostęp do danych w przypadku, gdy użytkownik np. zapomni swoje hasło lub też zdecyduje się opuścić firmę nie ujawniając hasła.
Pobierz
