Dirt.3 (Razor)part08.rar
-
Królowie ulicy 2 -
Sekrety i grzeszki - The Dilemma 2011 -
Śmieciarz - GTA IV The Trashmaster -
Żona na niby - Just Go With It -
127 godzin -
200. M. P. H. 2011 -
A GAME OF THRONES - GENESIS -
Agent XXL - Rodzinny Interes -
AIRLINE TYCOON 2 -
ALICE MADNESS RETURNS -
All Star Superman -
Anuvahood 2011 -
ARCANIA - FALL OF SETARRIF -
Area 51 -
Arena 2011 PL -
ARMA 2 - REINFORCEMENTS -
Assassination Games 2011 -
ASSASSIN'S CREED BROTHERHOOD(1) -
Attack the Block 2011 -
Barbie i Sekret Wróżek -
BATTLE - LOS ANGELES -
BATTLEFIELD 3 -
Beastly 2011 -
Bez Smyczy -
Bez smyczy - Hall Pass -
Blady Słoń -
Blitz 2011 -
Blue Valentine -
Boska Przygoda Sharpay -
BRINK -
Burleska -
Burleska(1) -
Chrome Skull Laid To Rest 2 2011 -
Consinsual -
Czarny łabędź -
Czas Zbrodni -
Cziłała z Beverly Hills 2 -
Darling I Lowe Ju 2011 -
Dead Space Aftermath -
Deadly Crossing -
Do szpiku kości -
Droga bez powrotu 4 -Wrong Turn 4 2011 -
Druhny-Bridesmaids 2011 -
Drzewo zycia - Tree of Life, The -
Dungeons And Dragons Daggerdale -
Dzieci - Children 2011 -
Dziennik cwaniaczka -
Dzień Dobry TV -
Elements of War -
Gra o Tron - Początek
Codemasters Software ( producent )
Codemasters Software ( wydawca )
Licomp Empik Multimedia ( dystrybutor PL )
wyścigi ( samochodowe )
24 maja 2011 ( światowa data premiery )
27 maja 2011 ( data wydania w Polsce )
24 maja 2011 ( data premiery w USA )
wymagania sprzętowe: Intel Core i7 2,66 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 1 GB, 15 GB na HDD, Windows XP/Vista/7
Kolejna część słynnego cyklu wyścigów samochodowych autorstwa brytyjskiej firmy Codemasters.
Colin McRae: DiRT 3 to kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, sygnowanych nazwiskiem tragicznie zmarłego szkockiego kierowcy rajdowego. W przeciwieństwie do części drugiej, utrzymanej w młodzieżowym, ekstremalnych stylu i kładącej nacisk na zawody offroadowe, w DiRT 3 twórcy zdecydowali się na powrót do klimatów typowo rajdowych.
Colin McRae: DiRT 3 zostało opracowane z wykorzystaniem licencji WRC – Rajdowych Mistrzostw Świata organizowanych przez FIA. Dzięki temu twórcy zawarli w swojej grze wiele odwołań do rzeczywistości, w tym rajdowych zespołów fabrycznych, lokacji, a także historii WRC. Gra w dalszym ciągu pozwala jednak na branie udziału w ekstremalnych wyścigach offroadowych, które swego czasu zdominowały drugą odsłonę serii.
W DiRT 3 zawartych zostało ponad 100 tras, w tym 38 odcinków typowo rajdowych – ponad dwa razy więcej niż w DiRT 2. W „trójce” gracz ściga się zatem po szybkich torach ulicznych w Stanach Zjednoczonych (w tym na specjalnych arenach znanych z zawodów X Games), jak i po szutrach w Finlandii oraz zaśnieżonych drogach Norwegii. W trakcie swojej podróży trafia również do wspaniałego Monte Carlo, a także zwiedza gorącą Afrykę (konkretnie – Kenię). Przekłada się to na długość głównego trybu rozgrywki. Mianowicie na zaliczenie wszystkich wyścigów i wzięcie udziału w turniejach należy przeznaczyć dwa razy więcej czasu, niż w przypadku części drugiej.
Na wirtualne trasy możemy wyjechać za kierownicą jednego z kilkudziesięciu zróżnicowanych pojazdów, w tym samochodowych rajdowych pochodzących z różnych epok, a także maszyn, z których skorzystamy w wyścigach offroadowych (m.in. buggy i półciężarówek). Wśród tych pierwszych znalazły się takie pojazdy, jak Audi Quattro S1, Ford RS200, czy też Metro 6R4. W grze nie zabrakło także innych klasyków – Mini Coopera S, Lancii Stratos, Peugeota 205, Toyoty Celica, Lancii Delta Integrale, czy też 555 Subaru Impreza, którym po szutrach pędził sam Colin McRae. W grze ujęto również nafaszerowane elektroniką rajdówki, z rodzaju Peugeota 207 S2000, Citroena C4, Forda Focusa lub też 650-konnego Forda Fiesty.
Ponadto w DiRT 3 można wziąć udział w zawodach specjalnych, dzięki pozyskaniu licencji X Games. Znalazł się wśród zawody o nazwie Gymkhana, przywodzące na myśl motoryzacyjny balet. Uczestnicząc w tego rodzaju turniejach, gracz podejmuje się zadania jak najszybszego pokonania zaproponowanej trasy, przy jednoczesnym zachowaniu ostrożności i efektowności przejazdu. Na jego drodze stawiane są zadania z rodzaju zmieszczenia się pod ciężarówką, pokonania niezwykle ostrego zakrętu z wykorzystaniem hamulca ręcznego, bądź też wykręcenia kilku udanych bączków wokół słupka. W grze znalazła się też arena o otwartej strukturze. Jest nią Compound, będącą znacznie bardziej rozbudowaną wersją znanej z drugiej części lokacji Battersea Power Station. Zaprojektowany teren wypełniony został wyzwaniami oraz misjami pobocznymi i w praktyce przypomina upstrzony przeszkodami skatepark.
DiRT pozwala również toczyć walkę w sieciowym trybie multiplayer. Grę wyposażono dodatkowo w głęboką integrację z serwisami społecznościowymi, dzięki czemu gracze chwalą się swoimi wynikami oraz wymieniają filmikami podsumowującymi ich najlepsze przejazdy.