Dimensity Full-Rip PC.rar
-
!!!!!!Darmowe pkt!!!!! -
■ MUD FIM Motocross World Championship PL -
▣ Sumptuastic ▣ -
►Prototype 2 [ PC ] REPACK-PL [4.3 GB] -
● ► Club 2013 Mp3 -
● Every Last Drop 22 -
● The Ass Party -
◢◤ NEED FOR SPEED RIVALS PL [PC] -
✗ 2 + 1 -
✗ Masturbation, toys -
2 + 1 = Trio -
2Chicks1Dick -
30 Second To Mars - From Yesterday -
Boobs like whoa -
Cheating Wiwes -
Christina Bella -
Cranberries -
DiRT Showdown [PC] -
DiRT Showdown Black Box CHOMIKUJ -
Disco Polo Nowosci 2013 -
DISCO POLO skladanki 2012 Robert 21 -
DJ Shog -
Dubstep 2013 -
Europoen mail Order -
Fuck team -
GRID 2 [PC]RELOADED -
Gry-NA PC -
lonropy -
Macca Squad-Test -
Mayday 2013 Poland Katowice -
Minimal, Techno, Tech-House -
MUZA 2012 LUZEM ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ -
MUZYKA NOWOŚCI MP3 -
NawiGadka do AutoMapy -
NFS Most Wanted 2 (2012) -
Nowości Dance Progressive House Electro itp -
Project X Soundtrack (48 utworów) -
Rachel Starr -
Skórki do JetAudio -
Sniper Ghost Warrior 2 PL -
Soundtropolis 2011 -
świry2012 -
TELEDYSKI NOWOŚĆI 2013 -
Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier -
Top may 2012 Dubstep in Life -
ukanio11 -
Voyager disco -
W JEDNYM PLIKU trials -
Wanda i Banda -
Zdzisława Sośnicka - Złota Kolekcja (2008)
W razie problemu z grą, proszę o kontakt w celu usunięcia uszkodzonego pliku!!!!


|
|

ORGINALNE : Wymagania systemowe:
Procesor: 1 GHz Pentium 3/Athlon Pamięć: 256 MB Video: akcelerator 3D z 64 MB pamięci Miejsce na dysku: 3,6 Gb na dysku twardym
GTA Killer jest to gra GTA SA bardzo dobrze przerobiona przez rusków.Mapy są zmodyfikowane , wszystkie wozy przerobione zostały na jakieś ruskie bryki ,niektóre z nich to wylko wozy z GTA SA. Jest tez ciekawa rzecz dotycząca nitro,
możemy go używać w nieskończoność w każdym autku a wygląda jak by coś sie z tyłu samochodu paliło.
Grę wystarczy wypakować i gramy. Nie zapomni pobrać 2 Partu.
Wymagania: Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4 GB HDD
SBK X to kolejna odsłona popularnej serii wyścigów motocyklowych SBK, od lat tworzonej przez włoskie studio Milestone. Tytuł umożliwia graczom zabawę w kilku dostępnych trybach rozgrywki. Jednym z nich jest rozbudowana Kariera, w której do naszych zadań należy realizacja wyznaczanych przez zespół celów, stopniowe wspinanie się po drabince kariery oraz udział w przeprowadzanych treningach i testach.

Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 1.5 GB HDD
TrackMania United jest kolejną wersją bardzo widowiskowej gry zręcznościowo-wyścigowej. Stworzona w 2003 roku pierwsza część TrackMania w szybkim tempie stała sie jedną z najbardziej popularnych gier na PC dzięki swojej szybkiej i zakręconej grywalności.

Wymagania Sprzętowe: Pentium III 500MHz, 128MB RAM, Akcelerator 3D.Druga część popularnej gry polegającej na ściganiu się pojazdami napędzanymi na wszystkie możliwe koła. W porównaniu do pierwszej części poprawiono prawie wszystkie elementy gry: od instalatora, poprzez menu aż do miodności gry. Nie będę wszystkiego opisywał, jednak sama gra jest na tyle dobra, że od kilku dni gra w nią mój 3-letni bratanek.
W grze znajdziecie ponad setkę aut, w których uwzględniono wiele danych fabrycznych tylko po to, aby granie stało się bardziej realistyczne. Wiele ujęć różnych kamer pozwala na oglądanie wyścigu m.in. "z tyłu samochodu", kabiny, maski czy też ze zderzaka. Gra także wykorzystuje Dolby Surround Sound 5.1 co w połączeniu z dobrymi głośnikami sprawi, iż Wy będziecie w centrum wirtualnego świata, a wasi współlokatorzy spędzą ten czas szukając dobrych zatyczek do uszu.

Wymagania Sprzętowe :
Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 4.2 GB HDD, Windows XP/Vista
Opis :
Trzecia odsłona popularnego cyklu gier akcji opartego na niemieckich serialu Alarm for Cobra 11. Produkcja zapewnia szybkie pościgi, efektowne kraksy i mnóstwo adrenaliny.
Crash Time III to trzecia odsłona popularnego cyklu gier zręcznościowych, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Marka bazuje na popularnym serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.
Micro Machines v4 to kolejna odsłona legendarnego cyklu wyścigów, w których biorą udział miniaturowe zabawki, kontrolowane przez grających drogą radiową.Celem gry jest jak najszybsze dojechanie do mety, co wiąże się z pokonaniem kilku okrążeń na danej trasie. Żeby nie było zbyt łatwo, oprócz innych uczestników wyścigu mamy tu do czynienia z dużą liczbą pułapek, zmieniających się w zależności od danego środowiska. Na stole kuchennym rozlany jest miód spowalniający miniaturowe pojazdy, natomiast w wannie należy się wystrzegać lejącej się z kranu wody. Oczywiście podczas jazdy można te pułapki wykorzystać.

wymagania sprzętowe: Procesor 1200MHz
512MB RAM
64MB akcelerator 3D
MTV Celebrity Deathmatch to zrealizowana z przymrużeniem oka bijatyka, w której w szranki stają popularni aktorzy, piosenkarze i sportowcy. Gra bezpośrednio bazuje na wyświetlanym przez MTV serialu komediowym o tym samym tytule. Gracz ma do dyspozycji ponad dwudziestu fighterów. Czternastu z nich dostępnych jest od samego początku. Pozostali zawodnicy są stopniowo odkrywani w miarę postępów w grze.

Euro Truck Simulator to produkcja od firmy SCS Software, w której możemy usiąść za sterami wielkich samochodów ciężarowych. Do zwiedzenia czeka tu wiele europejskich dróg i miast. Warto nadmienić, iż za tą pozycją stoją ludzie odpowiedzialni wcześniej za grę o podobnej tematyce - Hard Truck 18 Wheels of Steel.
wymagania sprzętowe:
Pentium IV 1.4 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 Ultra lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Kolejna odsłona znanej od lat serii piłkarskich managerów, tworzonych przez zespół Sports Interactive.
Football Manager 2011 to kolejna część serii doskonale znanej wszystkim fanom managerów piłkarskich. Produkcja Sports Interactive, od lat uważana za najlepszą w tym gatunku, jak co roku ukazuje się z kosmetycznymi poprawkami w stosunku do poprzedniczek
Pobierz