Project Powder.exe
-
Analiza-pożaru -
Aplikacje n8 -
Audi A6 C7 -
Audiobooki -
BHP_pierwsza pomoc -
Chillout -
Cirque Du Soleil - Alegria -
Dzwonki dla strażaków -
Ewa wzywa 07 -
Ewakuacja-DOC -
Ewakuacja-PDF -
Ewakuacja-PPT -
film polski 1945-1989 -
Fuks -
Gazetowce - skany powieści z gazet -
Gry n8 -
ibp -
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego(2) -
instrukcje -
Instrukcje i programy UHF VHF -
Kobra -
Listy do PRL-u -
Miś, reż. Stanisław Bareja (1981) -
motywy n8 -
Music -
NOKIA N8 MOTYWY TEMATY -
NOKIA N8 RÓŻNE -
p.poż -
P.POŻ - W ZAKŁADZIE -
P.POŻ(1) -
PAN NA ŻUŁAWACH -
Poradniki-Ppoż-DOC -
Poradniki-Ppoż-PDF -
Poszukiwany poszukiwana 1972 -
Seria Klub Srebrnego kluczyka kryminały -
Serial Pogranicze w ogniu 1988-1991 -
STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŻYCIE TEATR -
Symbian Belle -
SYRENA-wybieranie selektywne -
Szkolenie-ppoż-DOC -
Szkolenie-ppoż-PDF -
Szkolenie-ppoż-PPT -
Szpiedzy w Warszawie - Lektor Pl -
Świat.Młodych - komiksy -
Tapety n8 -
Tomek i pies 1963 -
Wakacje z duchami 1970 -
WIDOKI -
WIDOKI ZIMA -
ZACHÓD SŁOŃCA
ORF-Ski Challenge 2006 jest kolejną częścią gier z serii "Ski Challenge", będącymi symulatorami zjazdu. Zadanie polega na jak najszybszym przejechaniu określonej trasy. Gracz będzie miał do wyboru cztery rodzaje nart. Jak w poprzednich wersjach, można było wybrać tylko jeden stok, w obecnej są aż cztery o rożnym stopniu trudności. Są dwa rodzaje gry. Pierwsza z nich to trening, gdzie ulepszamy swoje umiejętności. Wielką motywacją do lepszej jazdy jest tzw. duch, który jest odzwierciedleniem najlepszego zjazdu. Drugi rodzaj to gra przez internet, gdzie ścigamy się z innymi graczami.
Grafika prezentuje się rewelacyjnie. Jest w pełni trójwymiarowa na wysokim poziomie. Tak samo oprawa muzyczna jest świetnie skomponowana. Do wyboru jest kilka muzycznych kawałków, które ulepszają zabawę. Wielbiciele zimowego szaleństwa, z pewnością będą zadowoleni.
Mortyr III Akcje dywersyjne PL
instaluj Trzecia odsłona prawdopodobnie najpopularniejszego polskiego first-person shootera. Nie pozostaje więc nic innego, jak przeprowadzić parę akcji partyzanckich w okupowanej Polsce 1943 roku.
WYMAGANIA SYSTEMOWE: - Windows 98SE/ME/2000/XP(SP2) - DirectX 9.0c - Procesor 1.6 GHz - 512 MB pamięci RAM - Karta graficzna GeForce3 lub Radeon 8500 - 16-bitowa karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0 - 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym dla instalacji - Napęd DVD-ROM - Klawiatura - Mysz
Kolejna gra akcji (po Terrorist Takedown) rodzimej firmy City Interactive. Wcielamy się w postać żołnierza, który bierze udział słynnym desancie wojsk alianckich w Normandii.
Pobierz
