SimTractor_4.exe
-
Age Of Empires III -
albumy -
animacje -
audio booki -
baldur's Gate II -
Bass Pro Shops Trophy Bass 2007 -
beetle ju 3 -
Bhaterowie Hellady -
call of duty -
call of duty 2 -
długie -
dodatek -
dodatki -
filmy -
gry -
inne -
juiced 2 dubing PL -
krutkie -
Lucky Star Troopers -
Need For Speed 4 High Stakes -
Need For Speed II -
Need For Speed III Hot prusyit -
Need For Speed Porsche 2000 -
Need For Speed Porshe Unleashed -
Need For Speed Undergraund -
Need For Speed Underground 2 -
NeedFor Speed most Wanted Black -
Neopets Puzzle Adwenture -
One Must Fall -
poldek driver -
pornusy -
porodia milionerów -
Puzzle Quest -
Rapala Pro Fishing -
Serious Sam -
Ship simulator -
Street Legal Racing Redline -
superstars V8 Racing -
Syberia -
szubienica -
tapety samochodów -
The Path -
The Sims 2 -
Trainz simulator 2009 -
Tuning Car Studio -
Upload by kl1 wszystko działa;D -
Worms Armagedon -
zdjęcia -
Zoo Empire -
zoo tycon 2 PL!!
BMW M3 Challenge to darmowa i oficjalna gra od BMW. Jest to nie lada gratka dla fanów tej popularnej marki. Prezentowane modele samochodów dostępne są w wielu kolorach nadwozia, dostępny jest widok z każdej strony, także od środka.
Gracz do dyspozycji ma cztery tryby rozgrywki. Jazda na czas, jazda testowa, wyścigi z komputerem oraz wyścigi w trybie wieloosobowym (przez LAN lub Internet). Ostatni tryb jest zdecydowanie najciekawszy, pozwala na zmierzenie się na trasie z graczami z całego świata.
Sterowanie w grze odbywa się za pomocą zdefiniowanych przycisków klawiatury. Warto przed rozpoczęciem gry dostosować je do własnych przyzwyczajeń. Sterownie pojazdem nie jest proste, trzeba ćwiczyć wiele godzin aby dojść do wprawy i nie wypadać z trasy przy dużych prędkościach. Manualna skrzynia begów odzwierciedla rzeczywistość, oprócz tego użytkownik może włączać lub wyłączać inne funkcje, np. ABS, Traction Control Settings, Dynamic Stability Control.
Cała gra przygotowana jest bardzo profesjonalnie, w menu głównym graczowi towarzyszy przyjemna oprawa muzyczna. Poza tym BMW M3 Challenge posiada mnóstwo opcji zmian konfiguracji (np. regulacja położenia fotela kierowcy).
Wymagania systemowe (rekomendowane):
- System: Microsoft XP (32/64bit), Vista (32/64bit)
- Procesor: 3 GHz Intel Pentium IV lub kompatybilny
- Pamięć: 1 GB RAM
- Miejsce na dysku: 500 MB
- DirectX 9.0c oraz karta graficzna 256 MB

T-72 Balkans on Fire to symulator czołgu stworzony przez rosyjskie studio developerskie Crazy House. Akcja gry umieszczona została w dość krwawym okresie wojny domowej w Jugosławii między 1991 a 1995, a gracze wcielają się w postać rosyjskiego ochotnika - dowódcy czołgu. Oprócz kontroli nad czołgiem, co stanowi główny aspekt rozgrywki, gracz ma również możliwość kierowania innymi jednostkami (wozy pancerne, pojazdy, piechota) dzięki wykorzystaniu szeregu komend i użyciu mapy nawigacyjnej.
Pancerne bestie, za sterami których zasiadamy, to jedne z najlepszych maszyn wyprodukowanych przez Matuszkę Rosję - tytułowy T-72B, T-55A oraz T-34/85. Na polu walki spotykamy również inne jednostki, jak czołgi Leopard 1A4 MBT i M50 Super Sherman, działo samobieżne SU-100, transporter opancerzony BRDM-2, helikopter Mi-8, artylerie BZO B-11 i PTO 2A45M Sprut-B czy cysternę KrAZ 265. Gra oferuje duże możliwości konfiguracji i sporą elastyczność ustawień realizmu rozgrywki, dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno dla nowicjuszy jak i zaawansowanych graczy.Gra w polskiej wersji
Pobierz

