eMule_Portable_0.50a_Multilingual.paf.exe
-
- █ FILMY ANIMOWANE [ CHOMIKUJ ] -
-----▶▶▶♦ 2018 ♦ -
★ Krzysztof Krawczyk -
✿ Krzysztof Krawczyk -
Amateur UK -
apk 2020 -
AUTOMAPA -
AutoMapa 6.24 (2006) EU -
AutoMapa 6.24 (2006) PL -
AutoMapa 6.24 1904 EU FINAL CRACKED -
AutoMapa 6.24 1904 EU FINAL GOTOWIEC -
AutoMapa 6.24 1904 PL FINAL CRACKED -
AutoMapa 6.24 1904 PL FINAL GOTOWIEC -
AUTOMAPA 6.24.0 (2951) 2001 EU GOTOWA SD -
AZAZEL-NOWOSCI-FILMOWE -
Biurowe Portable -
Bohdan Smoleń -
Brygada Kryzys -
Europe TomTom 2019.06 -
Europe TomTom 2019.06-IGO -
Fantasy -
FILMY -
Flaga Polski -
Gitara -
-Krzysztof Krawczyk -
LODZIK Z POŁYKIEM(1) -
MapaMap WinCE -
OKŁADKI (CD) -
Program igo -
Programy PC(1) -
Programy Portable -
Sezon 1 -
Sezon 1 - zip -
Sezon 2 -
sezon 2(1) -
sezon 3 -
Sezon 3 - zip -
sezon 4 -
sezon 5 -
skower13 -
toshiba A300 recovery -
Toshiba L300 21 recovery -
TOSHIBA SATELLITE.C660-115.PSC0LE-005012PL -
Toshiba U400-15O -
TUSK I JEGO BANDA -
Win 10 -
Windows 10 1903 v1 [PL] -
Windows 10 PL 1903 -
xxxEXTASYxxx -
zachomikowane



Recuva, to programik do odzyskiwania skasowanych danych. Może nie ma takich możliwości jak programy komercyjne, jednak radzi sobie z odzyskiwaniem plików usuniętych z kosza, odtwarzacza mp3, kamery cyfrowej, aparatu fotograficznego czy plikami usuniętymi przez robaki i wirusy. Również możemy odzyskać e-maile z takich programów jak Thunderbird, czy Outlook Express. Plus programu Recuva, to szybkość działania.
Cechy programu:
-odzyskiwanie plików na komputerze (np. fotografie, dokumenty, pliki muzyczne, e-maile)
-odzyskiwanie z uszkodzonych dysków lub sformatowanych (dyski twarde, napędy USB, karty pamięci)
-przywracanie usuniętych wiadomości e-mail (Outlook Express, Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird)
-odzyskiwanie plików muzycznych z iPoda lub odtwarzacza MP3
-przywracanie niezapisanych dokumentów programu Word
-kreator szybkiego uruchomienia, który prowadzi użytkownika przez proces odzyskiwania plików
-opcja głębokiego skanowania.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
AM-DeadLink wykrywa martwe linki i duplikaty w zakładkach przeglądarki i plikach tekstowych. Aplikacja została zaprojektowana dla tych, którzy mają dużą kolekcję zakładek. Jeśli zakładka staje się niedostępna można ją sprawdzić i usunąć na stałe.
Dodatkowo można pobrać ikonki (favicon) wszystkich stron, które pojawiają się przed adresem w polu adresowym przeglądarki internetowej lub na karcie z otwartą stroną www. Oczywiście, jeśli strona posiada swój favicon.
Program może ściągnąć ikonki dla przeglądarek Internet Explorer i Opery.
AM-DeadLink może sprawdzić następujące zasoby:
-zakładki przeglądarek takich jak: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome i Opera
-pliki HTML
-adresy URL z tabulatorami plików tekstowych
-oddzielone przecinkami adresy URL z plików tekstowych.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 (7,8,10 również 64 bit)
Driver Booster to narzędzie do aktualizacji przestarzałych sterowników w systemie Microsoft Windows. Można nim zidentyfikować przestarzałe sterowniki i pobrać najnowszą wersję. Przed zainstalowaniem nowego sterownika tworzy punkt przywracania systemu. Zwiększa wydajność komputera poprzez uaktualnianie sterowników na bieżąco.
Nieaktualne sterowniki mogą w dużym stopniu wpływać na wydajność komputera i doprowadzić nawet do awarii systemu. Driver Booster został zaprojektowany przez firmę IObit według zaawansowanych technologii skanowania i dostosowywania sterowników tak, aby uzyskać najlepszą wydajność w grach.
Program jest stabilny, bezpieczny i łatwy w użyciu.
Działa w systemach: Windows 7,8,10
VirtualBox – program komputerowy służący jako maszyna wirtualna, dzięki której można bezpiecznie testować programy i inne systemy operacyjne na komputerze bez jego wyłączania, bez formatowania dysku twardego czy zmiany konfiguracji.
Można na przykład instalować systemy operacyjne takie jak Windows, Solaris, BSD, IBM/OS i Linux, z możliwością uruchamiania kilku na raz. Program charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem.
Cechy programu VirtualBox:
-zapis stanu maszyny
-dwustronny schowek
-automatyczna zmiana rozdzielczości ekranu w systemie goszczonym
-tryb seamless – okna z goszczonego systemu mogą być wyświetlane bezpośrednio na pulpicie systemu hosta
-obsługa USB oraz portów szeregowych
-współdzielone foldery
-obsługa RDP
-emulacja wielu urządzeń m.in. kart sieciowych i dźwiękowych
-obsługa akceleracji 3D poprzez OpenGL 2.0 oraz (eksperymentalnie) Direct3D 8/9 (w systemach goszczonych z rodziny Windows)
-możliwość wirtualizacji 64 bitowych systemów na procesorach 32 bitowych
-pełna obsługa obrazów VHD/VMDK (używanych w produktach Microsoftu/VMware)
-obsługa wirtualizacji sprzętowej (Intel VT-x i AMD-V)
-obsługa SMP z użyciem do 32 wirtualnych jednostek obliczeniowych dla procesorów z VT-x i AMD-V
-obsługa kontrolerów SCSI
-obsługa formatu Open Virtualization Format
-wiele trybów pracy sieci (NAT, wewnętrzne, itd.).
Jest to jeden z najlepszych programów przeznaczonych do wirtualizacji systemów operacyjnych.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Download Accelerator Plus (DAP) – to jeden z najlepszych i najpopularniejszych programów wspomagających pobieranie plików. Współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi (Internet Explorer, Netscape, Operą, Mozillą). Główne cechy programu: osiąganie wysokich transferów dzięki wielokrotnemu połączeniu z serwerem, wyszukiwanie mirrorów, aby znaleźć jak najszybszy serwer, podgląd plików nie do końca pobranych, może działać jako przeglądarka serwerów ftp i pobierać z nich wybrane pliki, opcja „AlwaysResume” ponawia połączenie gdy standardowe wznawianie nie jest obsługiwane, wtyczka „Speedbit Video Accelerator” przyśpiesza streaming plików wideo (z takich stron jak Vimeo czy YouTube), ustalanie harmonogramu pobrań, obsługa skórek i inne. Program Download Accelerator Plus umożliwia zwiększenie pobierania do 300% – twierdzą autorzy programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,
F‑Secure Online Scanner skanuje komputer w poszukiwaniu szkodliwych obiektów, usuwa wirusy i złośliwe oprogramowanie. Natychmiast wykrywa najnowsze zagrożenia dla komputerów stacjonarnych i przenośnych z systemem Windows. Program nie wymaga instalacji.
Szkodliwe obiekty (złośliwe i szpiegujące oprogramowanie, wirusy oraz konie trojańskie) mogą negatywnie wpływać na wydajność urządzenia i połączenia internetowego, zmniejszając ich użyteczność. Stanowią też ryzyko dla prywatności użytkownika. Poufne dane, takie jak hasła, mogą zostać wykradzione, umożliwiając przestępcom dostęp do internetowych kont bankowych, usług społecznościowych i innych danych osobistych.
Oprogramowanie F‑Secure Online Scanner ułatwia pozbywanie się wirusów i oprogramowania szpiegującego, które mogą być przyczyną problemów, i działa nawet wtedy, gdy na komputerze jest zainstalowane inne rozwiązanie zabezpieczające. Oprogramowanie F‑Secure Online Scanner jest proste w obsłudze — wystarczy kilka kliknięć, aby je pobrać i uruchomić. A po zakończeniu działania nie zostaje po nim ślad na komputerze.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Revo Uninstaller pomaga odinstalować i usunąć niechciane programy zainstalowane na komputerze, nawet jeśli są problemy z odinstalowaniem. Jest znacznie szybszy od systemowego „Dodaj lub usuń programy”. Po zakończeniu działania regularnego deinstalatora, usuwa niepotrzebne pliki, foldery i klucze rejestru, które zwykle pozostają na komputerze.
Ciekawostką jest tzw. „Tryb łowcy” (wystarczy najechać „celownikiem” na ikonę programu), dzięki któremu program jest w stanie sam rozpoznać, po wskazaniu ikonki jakiegoś programu, w jaki sposób go odinstalować.
Potrafi usuwać całe grupy i pakiety aplikacji – np. MS Office. Dodatkowo pozwala manipulować wpisami w rejestrze i autostarcie.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
PortableApps.com Platform przeznaczona jest do instalacji na pamięciach przenośnych (np. pendrive, iPody, dyski zewnętrzne, płyty CD/DVD), jako menadżer do uruchamiania programów portable z poziomu menu. Dzięki temu możemy używać ulubione programy na dowolnym komputerze i w dowolnym miejscu, uruchamiając je bez potrzeby praw administratora. Przy tym, używane programy nie zostawią żadnych śladów w komputerze.
Oprócz Platform Only mamy możliwość pobrać Suite Standard (oferuje m.in takie programy jak Mozilla Firefox, Mozilla Thunderbird, Pigin, KeePass, PNotes czy AbiWord). Natomiast wersja Suite Standard jest rozszerzona o pakiet biurowy OpenOffice.org.
Oferuje nam własne utworzenie zbioru programów, które chcemy posiadać.
PortableApps.com Platform ma możliwość stworzyć kopię zapasową programów portable zamieszczonych np. na USB.
Systemy operacyjne : Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Działa również z : Linux, Unix, BSD itp. Poprzez Wine & Mac OS X poprzez CrossOver , Wineskin , WineBottler , PlayOnMac
Wsparcie 32-bitowe i 64-bitowe : automatycznie dostosowuje obsługę i wydajność do każdego komputera
MPC-BE (czyli Media Player Classic Black Edition), to odtwarzacz wideo i audio dla systemów Windows.
Oparty został na oryginalnym odtwarzaczu Media Player Classic (projekt-Gabest) oraz Media Player Classic Home Cinema (projekt-Casimir666) i jest ich ulepszoną wersją. Zawiera dodatkowe funkcje, narzędzia i poprawki błędów. Oferuje wsparcie dla najnowszych technologii odtwarzania obrazu i dźwięku.
Między innymi obsługuje DirectX Video Acceleration (DXVA), co oznacza, że obciążenie procesora komputera może być w znacznym stopniu zmniejszone. Jedną z ciekawych cech programu jest możliwość odtwarzania zewnętrznych napisów w różnych formatach. Posiada również możliwość przechwytywania obrazu i nagrywanie programów odtwarzanych za pomocą tunera telewizyjnego.
Oczywiście odtwarza wszystkie możliwe pliki wideo.
UWAGA
Po pobraniu i rozpakowaniu programu tworzymy (np. w Notatniku) plik o nazwie mpc-be.ini wpisując [Settings] i wrzucamy do folderu z programem.
Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7 /32 i 64-bit/
Polski, darmowy program, jak nazwa jego wskazuje, do odkurzania naszego komputera ze zbędnych śmieci. Odkurzacz został oficjalnie pobrany już ponad 6 milionów razy.
Czytamy na stronie autora (Marek Opaliński):
Odkurzacz rozpoznaje około 6000 zbędnych obiektów z ponad 400 aplikacji. Obiekty te zajmują cenne miejsce na dysku i powodują ogólne spowolnienie operacji na dysku (także przez zwiększoną fragmentację plików).
Odkurzacz umożliwia pozbycie się wielu zbędnych obiektów, co sprawia, że system „Microsoft Windows” zaczyna pracować szybciej.
Odkurzacz rozpoznaje:
– obiekty tymczasowe (np.: z przeglądarek internetowych),
– kopie zapasowe (w tym kopie rejestru),
– raporty, dzienniki zdarzeń,
– obce pliki językowe (np.: z krajów Korea, Japonia, Chiny, Albania),
– zbędne pliki multimedialne,
– obiekty szkodliwe (np.: utworzone przez oprogramowanie szpiegujące),
– obiekty pozostawione po odinstalowanych programach,
– obiekty niecenzuralne (będące nieodpowiednie dla Twojego dziecka).
Aktualizowane bazy sygnatur zapewniają wykrywanie nowych zbędnych obiektów. Przy pierwszym czyszczeniu, możesz zwolnić 500MB – 1,5GB miejsca na dyskach.
„Odkurzacz” jest przeznaczony dla każdego, kto chce utrzymać porządek i sprawną pracę systemu „Microsoft Windows” poprzez usunięcia zbędnych obiektów.”
Jeszcze więcej szczegółów na stronie programu.
INFO
Możliwość aktualizacji Portable bez utraty ustawień, wystarczy wskazać katalog z wersją Portable w instalatorze (o ile sam sobie nie znajdzie).
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Pobierz