billiardart_setup.exe
-
Andersen -
Andy -
Baśnie i bajki Polskie -
Baśnie legendy -
Blaze i megamaszyny -
Bob budowniczy -
Bolek i lolek na dzikim zachodzie -
Bracia koala -
Był sobie kosmos 1-26 -
Była sobie Ziemia 1-26 -
cd. 1 -
cd. 2 -
Czerwony traktorek -
Detektyw łodyga -
Dla dzieci -
Dzika Polska -
Flinstonowie -
Jerzy Połomski - Kolędy i Pastorałki -
Kubuś Puchatek -
Listonosz Pat -
MAŁY MIŚ -
Marek Grechuta - Dni, których nie znamy -
Marek Grechuta (Abberline) -
Masza -
Michal Bajor -
Miś uszatek -
Muzyka -
Nela mała reporterka -
Oktonauci pełnometrażowe -
Oktonauci s01 -
Oktonauci s02 -
Oktonauci s03 -
Oktonauci s04 -
Panna Marple -
Parauszek -
Peppa -
Psi Patrol -
Pszczółka Maja -
Reksio -
Rodzina Rabatków -
Różne -
Sikorowscy-Pod Budą -
Skaldowie - Kolędy Moje Betlejem -
Sluchowiska -
Strażak Sam -
Świat według Ludwiczka -
Tom Holownik -
Trebunie Tutki - Kolędy Góralskie -
Zbigniew Wodecki - Kolędy -
Zygzak

Bus-Simulator 2008 przenosi wszystkich fanów symulacji nie tylko w realistyczną rolę kierowcy, ale także w rolę szefa przedsiębiorstwa autobusowego, którego celem jest kupno nowych autobusów i konserwacja starych. By zdobyć nowych klientów musimy angażować się w kampanie reklamowe i specjalne oferty.
Cechy gry:
- 12 różnych tras w olbrzymim mieście
- 8 różnych modeli autobusów w 4 klasach
- Elementy gier ekonomicznych (kampanie reklamowe, kupno autobusów, różne ceny biletów, specjalne oferty itd.)
- Olbrzymi model miasta z komunikacją miejską, przechodniami i własnym życiem.
- Różne perspektywy kamery włącznie z perspektywą kierowcy autobusu
- Funkcja samouczka dla początkujących
- Najlepsza lista, oraz Online-Highscore-System
- Różne pory dnia i warunki atmosferyczne
- Prosty do posługiwania się
Ford Racing 3 Producent : RazorWorks Wydawca : Empire Interactive Dystrybutor PL : Nicolas Games GATUNEK : Wyścigi Samochodowe Światowa data premiery : 29 października 2004 Data wydania w Polsce : 05 maja 2005 Tryb gry: Single / Multiplayer nośnik: 1 CD Tryb multiplayer: LAN / Internet Wymagania wiekowe: Brak ograniczeń
Ford Racing 3 to trzecia odsłona serii symulatorów samochodów na licencji koncernu Ford.
Ford Racing 3 to trzecia odsłona serii symulatorów samochodów na licencji koncernu Ford. W grze mamy możliwość zabawy w 16 odmiennych trybach rozgrywki, są to m.in.: standardowe wyścigi, rywalizacja na czas, zaliczanie bramek, jazda pod górę (hill climbs), zbieranie baloników, wyścigi draft i rywalizacja w której w serii kilku wyścigów ostatni na mecie odpada. Wirtualne współzawodnictwo samochodami firmy Ford odbywa się na 26 zróżnicowanych trasach. Wśród odcinków można wyróżnić m.in. trasy na terenach zurbanizowanych, bezdroża, a także profesjonalne tory. Różnorodność ta jest bardzo potrzebna ze względu na duże zróżnicowanie dostępnych w grze samochodów, które można podzielić na auta: koncepcyjne, sportowe, starocie (jeżdżące antyki) i terenowe z napędem na cztery koła.
CRACK SERIAL I SPOLSZCZENIE W FOLDERZE Z GRĄ POLECAM !!! Wymagania sprzętowe : Pentium II 233 MHz, 32 MB RAM, CD-ROMx4, akcelerator 3D + dodatkowo : joystick lub kierownica
Operation Blockade W grze wykorzystano motyw znany już z gry Beach Head: ukryty w bunkrze bronisz swojego stanowiska przed atakami wrogów z ziemi i powietrza. Do Twojej dyspozycji m.in. karabin maszynowy, CKM oraz działko małego kalibru. W porównaniu z pierwowzorem w Operation Blockade środowisko gry jest znacznie bogatsze graficznie, bardzo szczegółowo dopracowano modele jednostek wroga czy efekty wybuchów.
Pobierz


