dap86beta.exe
-
!!! FILMY TOP !!! -
Adobe Photoschop CS5 PL -
American Pie -
AutoMapa + dodatki -
Czerwiec 1941 -
Czterej pancerni i pies -
Dokumenty -
Driver Checker 2.7.4 + Key -
Dziewwczyny z drużyny -
Epoka lodowcowa -
filmy -
FireFox 3.6.1.2 PL Portable -
Harry Poter -
Helikopter w ogniu -
Jak rozpętałem II Wojnę Światową -
Karny batalion -
Kill Bill -
Kurs Photoshop -
Microsoft Office 2010 Portable -
Nietykalni -
Obrazy Wojny - Nazisci - Spisek okultystow -
Ojciec Chrzestny -
Ostatni pociąg pancerny -
Oszukać przeznaczenie 1, 2, 3 -
Pacyfik -
Piła -
Piraci z karaibów -
programy -
Reset XP and Vista Login Passwords -
Straszny film 1, 2, 3, 4 -
Święci z Bostonu -
U Pana Boga w ogródku -
windows 7 -
Windows 7 Aktywator -
Windows 7 Live CD -
Windows 7 Recovery Disc -
Windows 7 Seriale -
Windows 7 spolszczenie -
Windows 7 wszystkie wersje! -
Włoska robota -
X-MEN 1, 2, 3 -
xXx 1, 2 -
Yamakasi 1 i 2
Google Earth Pro daje nam możliwość zajrzenia do swoich sąsiadów . Umożliwia wyszukiwanie szkół, parków, boisk, zabytków, hoteli, restauracji. Wszystkie obiekty widzimy w 3D. Google Earth daje nam wygode zapisywania swoich ulubionych miejsc. Możesz wpisać adres i zobaczyć z bliska żądany adres.Program do oglądania Ziemi z satelity. Robi wrażenie! Niestety nie wszystkie regiony świata są w dobrej jakości. Warto jednak się zapoznać z możlwościami programu (wymagane szybkie łącze internetowe).
WiFi Radar jest małym programem który wyszukuje niezabezbieczone sieci bezprzewodowe w naszej okolicy. Wystarczy kilka kliknięć i możemy się cieszyć sie darmowym internetem w naszym laptopie w dowolnym miejscu o dowolnej porze.
To darmowe narzędzie wyszukuje sieci bezprzewodowe i pokazuje nam je w oknie podobnym do radaru wojskowego. Jeżeli na radarze zauważymy czerwony kwadracik to znaczy ze znaleźliśmy zabezpieczoną sieć do której nie możemy się podłączyć. Lecz gdy kwadracik będzie miał barwę zieloną jest to sieć niezabezpieczona do której możemy się bez problemu połączyć klikając "connect". Narzędzie to jest całkowicie darmowe i legalne.
Chcesz wysłać maila lub przejrzeć stronę WWW, a nie możesz z powodu braku sygnału w twojej karcie GPRS? I pewnie często się zdarza, że przeprowadzasz długą podróż w poszukiwaniu fal WiFi. Teraz nie stanowi to problemu, gdyż firma Makayama wprowadziła do swojej oferty program, który wyszukuje hot-spoty z bezprzewodowym dostępem do sieci.
Easy WiFi Radar jest programem pod platformę Windows. Punkty z łączem WiFi przedstawia na radarze w postaci czerwonych i zielonych punktów. Jego obsługa jest banalnie łatwa i nie wymaga specjalnie skomplikowanych działań z kartą WiFi.
Wolny komputer? Program do przyspieszania komputera - SLOW-PCfighter zwiększy wydajność i wydłuży żywotność Twojego komputera!
Photoinstrument jest dość rozbudowanym narzędziem umożliwiającym zmianę rozdzielczości zdjęcia, wycinanie poszczególnych fragmentów, redukowanie efektu czerwonych oczu oraz wiele innych. Co ciekawe, program obsługuje takie rozszerzenia plików jak PNG, JPG, BMP, TIF, PCX, TGA, EXR, ICO czy PSD.
Photoinstrument to rozbudowany edytor umożliwiający szybkie retuszowanie zdjęć,potrafi nas odmłodzić o conajmniej 10 lat!!!:D:D:DPolecam!!!!!!!
PO WIĘCEJ PROGRAMÓW ZAPRASZAM DO FOLDERU''PROGRAMY''-->''GRAFIKA I FOTOGRAFIA''
Aplikacja pozwala na zdalną kontrolę nad komputerem przez internet. Wszystkie operacje wykonujemy za pomocą przeglądarki internetowej. Program udostępnia użytkownikowi bezpieczną platformę komunikacyjną, dzięki której może swobodnie korzystać z aplikacji zainstalowanych na zdalnym komputerze oraz pobierać znajdujące się w nim pliki. Umożliwia też udzielenie pomocy znajomym lub rodzinie w rozwiązywaniu problemów z ich komputerem - nie musimy nawet wychodzić z domu.
Pobierz
