Metaloznawstwo Hucinska.pdf
-
Advanced Grammar in Use -
Aero Kick Boxing 138-145 Bpm -
Agatha Christie - Morderstwo na plebanii -
AutoCad -
AutoCad 2010 PL 64-bit -
AutoCad 2012 PL 32-bit -
AutoCAD 2013 PL 64 bit + crack -
BN -
borland c++ builder enterprise 6 -
Budownictwo ogólne -
Czasopisma -
Drogi -
drogowe -
Elpos -
Integram + Crack -
Inżynier budownictwa -
Języki -
Literatura -
Mafia 2 PL -
Matematyczne -
Microsoft Office -
Microsoft Office 2007(1) -
Murator(1) -
Nagrywanie płyt -
Nero 10 -
Nero 11 Platinum -
Norma -
Norma Pro - 2013 -
Normy -
Pat Seifried - Chart Up! Remixed (Dance) -
Pat Seifried - Chart Up! Remixed (Step) -
płyty do fitness -
Programowanie -
STEP 128-132 Bpm -
Supermemo Extreme English -
Symulator Roboty Drogowe 2 -
Symulator Rolnictwa -
Symulator Samolotów -
Symulator Statków -
Symulator Straż Pożarna -
Symulator Tramwaju -
Symulator Wózków Widłowych -
Symulator Wyscigów Policji itd -
Symulator Zbiorów -
Technologi Robót Budowlanych -
Technologia warstw asfaltowych -
Uprawnienia -
wesele -
WINDOWS 7 Ultimate (32 - 64 BIT) PL -
Windows XP Black Edition V.8.2
Barbara Surowska Wybrane zagadnienia z korozji i ochrony przed korozją Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla studentów Wydziału Mechanicznego, posiadających podstawową wiedzę z zakresu chemii i inżynierii materiałowej. Tematyka książki dobrana została głównie pod kątem przedmiotów prowadzonych w ramach specjalności Inżynieria Materiałów Konstrukcyjnych oraz Maszyny i Urządzenia dla Przemysłu Spożywczego. Książka zawiera rozdziały poświęcone zjawisku korozji elektrochemicznej, korozji w różnych środowiskach, metodom ochrony przed korozją oraz materiałom odpornym na korozję i służącym do ochrony przeciwkorozyjnej. Zamieszczono również rozdział dotyczący podstawowych badań korozyjnych
Tadeusz Demeter Ćwiczenia konstrukcyjne Książka zawiera wskazówki i tablice do projektowania części maszyn. Składa się ona z dwóch części. Część pierwsza omawia sposoby projektowania i obliczania połączeń gwintowych, przekładni napędowych zębatych i ślimakowych, sprzęgieł, hamulców itp. Część druga zawiera projektowanie z obliczeniami zespołów jak np. Mechanizmów podnoszenia, układu korbowego silnika spalinowego, pompy tłokowej itp.
Władysław Bogucki, Zygmunt Boretti, Stanisław Gajowniczek, Wanda Hryniewiecka Przykłady obliczeń konstrukcji stalowych Celem niniejszego opracowania jest przekazanie Czytelnikom przykładów obliczeń konstrukcji stalowych, których przeanalizowanie może ułatwić osiągnięcie odpowiedniego poziomu zawodowego w zakresie projektowania tych konstrukcji. Zarówno obszerny materiał, jak i możliwość stosowania różnych wariantów rozwiązań pozwoliły na uwzględnienie przez Autorów jedynie części problematyki związanej z konstrukcjami stalowymi. Jednak dzięki zamieszczonym w przykładach komentarzom będą mogli czytelnicy opanować stosowane przy projektowaniu metody analizy pracy konstrukcji i związane z tym sposoby obliczania także w odniesieniu do zagadnień nie uwzględnionych w książce.