Smokin.Aces.2.Assassins.Ball.2010.DVDRIp.RMVB.Lektor PL.rmvb
-
- Filmy 2012 Lektor avi ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ -
! SZKLANA PUŁAPKA 5 -
■ 890 -
■ Filmy z 2012 roku -
▣ MAPA EUROPY -
♥ 18yearsold -
01 -
autocom 2021. 11 -
CAR -
cezar1003 -
CONTENT -
DEM -
Drunk Sex Orgy -
FILMY(2) -
global_cfg -
Gry -
IGO 2022 -
igo 2022 Q2 -
IGO 2022 Q4 -
IGO 2024 Q2 -
IGO8 -
Krótkie o wędkarstwie -
LANG -
LICENSE -
MAP -
nasza russia -
pitbul -
poi -
POI -
PRELOADS -
PROFILES -
Rodzime -
ROUTES -
SAVE -
SCHEME -
SKIN -
SPEEDCAM -
STATS -
Taaaka Ryba filmy -
TMC -
TOP 50 NAJLEPSZYCH KOMEDII ŚWIATA -
TRACKS -
USERDATA -
USERICON -
userlists -
VOICE -
wedkarstwo -
Wedkarstwo(1) -
WEDKARSTWO(2) -
ZANENTY
.
Produkcja: USA
KOMEDIA ROMANTYCZNA
zwiastuny(1)My Girlfriend's Boyfriend[materiał wideo]opisy filmu (1) dodaj opis filmu My Girlfriend's BoyfriendFabuła 'My Girlfriend's Boyfriend ' to historia pięknej młodej kobiety (Milano), która spotyka się z dwójką interesujących facetów. Jeden z nich to ambitny i inteligentny pisarz (Gorham) natomiast drugi to przebojowy kierownik firmy z branży reklamowej (Landes). W końcu jednak będzie musiała zdecydować, z którym się zwiąże na poważnie. A decyzja nie należy do łatwych.
.
Produkcja: USA
KOMEDIA ROMANTYCZNA
Komedia o doświadczonej terapeutce, która zakochuje się w jednym ze swoich pacjentów, zawodniku ligi NBA, pomagając mu wyjść z poważnej kontuzji. On jednak pozostaje nieświadomy jej uczuć, zajęty uwodzeniem jej przyjaciółki z dzieciństwa, która marzy, by zostać żoną popularnego koszykarza.
.
Produkcja: USA
KOMEDIA
Waleczna pani producent wiadomości wynajmuje wybuchowego i znanego aktora by ożywić upadającą sieć porannych programów telewizyjnych.

.
Horror,Thriller
Oryginalny Lektor PL
Grupa młodych ludzi odwiedza nowy, wciąż będący w budowie, klub "Phobos". A raczej przebudowie na bazie starego schronu.Z początku wszystko przebiega w porządku, do czasu gdy drzwi zostają zablokowane, a wokoło gaśnie światło. Nie zdają sobie sprawy, że bunkier nie zamierza wypuścić ich żywych...
Film "Mgła" opowiada m. in. o "współdziałaniu" rządów Polski i Rosji w czasie przygotowań do wizyty prezydenta w Katyniu; pokazuje, że zarówno polskiemu rządowi jak i władzom w Moskwie zależało na niedopuszczeniu Lecha Kaczyńskiego do udziału w ceremoniach rocznicowych.
Ważny wątek filmu dotyczy wydarzeń wizyty premierów Putina i Tuska w Smoleńsku na miejscu tragedii. Bohaterowie filmu opisują znany dość szeroko fakt, że celowo opóźniano przyjazd Jarosława Kaczyńskiego na miejsce tragedii (poprzez opóźnianie wiozącego autobusu), by "nie psuł" spotkania obu szefów rządów.
Film opisuje przejęcie władzy przez marszałka Komorowskiego, a także pogrzeb prezydenta. M. in. pokazuje fakt, że polskie władze rozpoczęły przyjmowanie kondolencji od zagranicznych polityków nie czekając na rodzinę zmarłego tragicznie prezydenta, która przebywała wówczas w krypcie.
align="right" />
>
Pobierz plik


