Elektronika Analgowa - Zygmunt Wróbel.rar
-
✱Framaroot -
•Salvadore Dali -
AMIGA -
ARDUINO -
BMW F800GS -
BMW Motorrad -
BMW RSD 09.2017.ISO -
CadSoft EAGLE -
cb -
Femdom -
FUCKINGMACHINE -
Galery Lilith Lust -
GSM_dla_elektronikow -
Hegre-Art -
Hegre-Art selfmasturbacja -
HEGRE-ART(1) -
HOT MASTURBATION -
Jenny -
just4awards -
Kasia -
Kasia Rabbit -
Kasia teen -
Lenovo P780 -
LiFe -
MAGRITTE -
Makro -
Masturbacja -
Milking Table -
moto -
Nawigacja morska -
NE555 -
P100 Win7 32bit -
P100 Win7 64bit -
PIC Microchip microcontrollers -
PLC -
Polki -
Polki mlode -
PURE MATURE -
Python_3_od_Podstaw_do_Eksperta -
R1200R -
S110 -
Salinas -
SPAWARKI INSTRUKCJE OBSŁUGI I SERWISOWE -
su -
Śmieszne xxx + -
TeenKasia.com -
Toshiba P100 -
Wykrywacze -
XXX - Milf -
XXX - Moms Bang Teens
Altium designer 8
Książka to prawie 500 stron opisu projektowania mikro-układów itp... Zawiera cenne wskazówki, bardzo wiele udogodnień dla projektantów. Co tu dużo mówić.. Pozycja dostępna tylko przy zakupie licencji na w/w program, więc raczej wiele osób jej nie ma. Ściągnij a przekonasz się !

Na wstępie dokonano przeglądu właściwości układów wzmacniających jako układów liniowych oraz omówiono stosowane w nich elementy lampowe i półprzewodnikowe. W dalszej części książki rozpatrzono podstawowe układy wzmacniające lampowe i tranzystorowe, sposoby ich zasilania i stabilizacji punktu pracy oraz właściwości szumowe. Część ogólna książki kończy się omówieniem teorii sprzężenia zwrotnego z zastosowaniem do układów wzmacniających.
Dalsza część książki jest poświęcona teorii i analizie różnego rodzaju liniowych układów wzmacniających. Omówiono tu kolejno małosygnałowe wzmacniacze małej częstotliwości, wzmacniacze prądu stałego, aperiodyczne wzmacniacze szerokopasmowe i impulsowe, wzmacniacze wielkiej częstotliwości oraz aperiodyczne wzmacniacze mocy małej częstotliwości. Książka jest przeznaczona jako podręcznik dla wydziałów elektroniki wyższych szkół technicznych. Mogą z niej również korzystać inżynierowie pracujący przy projektowaniu układów elektronicznych.
Vademecum teleinformatyka tom III
Zawartość Vademecum Teleinformatyka III to w stosunku do poprzednich dwóch tomów nowa i zdecydowanie rozszerzona tematyka. W Vademecum Teleinformatyka III szczególnie polecamy następujące tematy: Telefonia mobilna i sieci bezprzewodowe . Zarządzane i monitorowanie sieci . Bezpieczeństwo sieci . Optyka telekomunikacyjna . Vademecum Teleinformatyka III może być bardzo przydatne: administratorom sieci , menadżerom odpowiedzialnym za wdrożenie technik sieciowych w swoich firmach , handlowcom w firmach zajmujących się sprzedażą i dostawami technologii i rozwiązań teleinformatycznych , inżynierom i technikom zajmującym się projektowaniem, instalacją, uruchamianiem i konserwacją systemów teleinformatycznych , studentom szkół wyższych i zainteresowanym uczniom szkół średnich , 300 stron zwięzłego opisu najnowocześniejszych technologii sieciowych, 400 kolorowych schematów i wykresów.
Pobierz