CS 2010 !!.exe
-
- ◢◤ - FILMY [ - 2018 - ] CHOMIKUJ -
- ◢◤ - FILMY [ - 2018 - ] CHOMIKUJ(1) -
- ▉ FILMY NOWE - [ 2017-2018 ] - CHOMIKUJ -
- █ FILMY POLSKIE [ CHOMIKUJ ] -
- █ CHOMIKUJ - FILMY 2017 NOWOSCI -
- █ CHOMIKUJ - FILMY 2017 NOWOSCI(1) -
- █ CHOMIKUJ - FILMY 2017 NOWOSCI(2) -
! NOWE FILMY 2017 - CHOMIKUJ NOWOSCI -
(1) -
(2) -
(3) -
[ Netemx.pl ] -Ted__2012_PL.DVDRip.XviD -
[BEST-TORRENTS.NET] Kronika 2012 -
[BEST-TORRENTS.NET] Projekt.X -
▰ █ FILMY NOWOSCI [ A - Z ] -
▶ GRY ISO CHOMIKUJ -
▶ GRY ISO CHOMIKUJ(1) -
♦ TESTOVIRON WSZYSTKIE FILMY -
anya-nowosci-filmy-2018 -
disco -
FILMY NAJNOWSZE -
FILMY NOWOSCI 2017 -
FILMY NOWOSCI 2017(1) -
FILMY-2018-NEW -
gry na PC -
Gry PC -
Lukasyno - Bard (2014) (Janusz0102) -
moja muza z kompa -
MOTYL-1964 -
muzyka 2018 -
Nowy folder -
Nowy folder (14) -
Nowy folder (2) -
Nowy folder (6) -
Nowy folder (8) -
Nowy folder (9) -
Ostry, Bezimienni - Cztery Wiosny (2014) -
PEŁNE WERSJE GIER PC -
pijars-filmy-2018 -
punkty -
rap 2017 -
SYNTEJZIEMI & WBU - Prosto i konkretnie 2014 -
Tata -
undskan -
unerower -
Wyscig z czas -
Wyspa -
Zambezja 2013 -
Zawód chuligan 2014 -
zułwik sami
MACIE PROBLEMY Z GRĄ PROSZĘ O WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ POZDR. WASZE PROBLEMY ZOSTANĄ DODANE DO KOMENTARZA Z DOKŁADNYM OPISEM I INSTALACJĄ GRY POZDRAWIAM
Jeżeli chcecie grę sprawdzoną proszę napisać na prywatną wiadomość to wrzucę. POZDR.
Symulator Straży 2010" zadowoli wszystkich tych, którzy stracili już nadzieję na naprawdę dobry symulator straży pożarnej. Producenci programu zaprosili bowiem do współpracy autentycznych strażaków, spędzili też kilka dni w jednostce i jeździli na akcję. Ludzi pewnie nie ratowali, ale zobaczyli, na czym polega ta ciężka praca, po czym przenieśli ją na ekran monitora.
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), 4 GB HDD
Mortyr: Operacja „Sztorm” jest osadzoną w realiach drugiej wojny światowej strzelaniną, której akcja ukazana jest z perspektywy pierwszej osoby. Jest to już czwarta odsłona serii określanej nieoficjalnie mianem „polskiego Wolfensteina” i tak samo jak poprzednia część, Mortyr III: Akcje Dywersyjne, wyprodukowana i wydana została przez City Interactive.
Akcja dzieje się w roku 1942, a grający wciela się w postać tytułowego bohatera – Mortyra, który na zlecenie Brytyjskiego rządu zlikwidować ma kluczowe dla III Rzeszy osoby: Josepha Goebbelsa, Heinricha Himmlera i Hermana Goeringa.

Procesor: Core 2 Duo T5670, 1.8GHz - Karta Graficzna: GeForce 8600 GS - -Pamięć RAM: 1GB
Kolejna część serii, bazującej na emitowanym w niemieckiej stacji RTL serialu "Cobra".
Wątek fabularny przedstawia historię dwóch policjantów z wydziału Autobahn Polizei - Semira oraz Bena, którzy tym razem starają się złapać przestępców próbujących zdominować całe miasto.

Pentium 4 1.6 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 3 lub lepsza), 2 GB HDD
Mortyr III: Akcje Dywersyjne to kolejna odsłona znanej strzelanki, za rozwój której na przestrzeni lat odpowiadały takie zespoły, jak Corwin Software Studios oraz Mirage Interactive. Prace nad trzecią częścią polskiego FPS-a przypadły natomiast w udziale programistom zatrudnionym w firmie CITY interactive.

Wymagania sprzętowe: Procesor Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB
Prequel przygodowej gry akcji – No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way. Tym razem nie wcielamy się w postać agentki Cate Archer (głównej bohaterki obu poprzednich części serii NOLF), lecz staniemy się czarnym charakterem, Johnem Jackiem, płatnym najemnikiem pracującym dla organizacji przestępczej H.A.R.M.
Contract J.A.C.K. to prequel przygodowej gry akcji – No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way. Tym razem nie wcielamy się w postać agentki Cate Archer (głównej bohaterki obu poprzednich części serii NOLF), lecz staniemy się czarnym charakterem, Johnem Jackiem, płatnym najemnikiem pracującym dla organizacji przestępczej H.A.R.M. Zadaniem naszego bohatera jest pozbycie się problemu, jaki stanowi dla H.A.R.M. inna konkurencyjna, wywodząca się z Włoch organizacja przestępcza, kryjąca się pod nazwą Danger Danger. Gra, podobnie jak jej dwie poprzedniczki utrzymana została w klimacie filmów szpiegowskich z lat 60-tych ubiegłego stulecia, przy czym autorzy przy jej produkcji kierowali się następującymi priorytetami: więcej akcji, mniej skradania (elementów typu stealth) oraz więcej do zaoferowania w trybie multiplayer.

wymagania sprzętowe: CPU 800MHz (Intel Pentium III lub AMD Athlon), 128MB RAM (256MB RAM dla Windows 2K/XP), karta graficzna z min. 16MB RAM
Lords of the Realm III to nowa odsłona starej i niegdyś cieszącej się dużą popularnością, strategicznej serii z firmy Sierra. Akcja Lords of the Realm III umiejscowiona została w Średniowieczu (mniej więcej w latach 850 AD - 1350 AD) i obejmuje misje rozrzucone po całej Europie: Wyspy Brytyjskie, Niemcy, Francja, Normandia, Flandria, Dania, kraje skandynawskie itd. W grze spotkać można wiele znanych (prawdziwych jak również fikcyjnych) postaci z tego okresu historycznego np. Robin Hood’a, czarodzieja Merlina, króla Artura, Williama Wallace’a, Krzyżowców; i odwiedzić wiele znanych miejsc: Stonehenge, Tower of London, itd.
Wymagania sprzętowe: Ram: 512MB , procesor : 1.8 Ghz,
Witaj w mieście przyszłości! Najnowsze technologie, brak bezrobocia i wysokorozwinięta infrastruktura czynić to miejsce idealnym do zamieszkania. Jest jednak jeden problem - ogromny wzrost przestępczości. Aby z nią walczyć władze powołały specjalną jednostkę policji, wyposażoną w superszybkie auta, której zadaniem jest szybkie reagowanie na jakiekolwiek przestępcze działania. Jako nowy rekrut masz szansę dołączyć do tej elitarnej jednostki i wziąć udział w szeregu niebezpiecznych misji, siądź za kierownicą superradiowozu.
Wymagania: Procesor: 1800 MHz Pamięć RAM: 512 MB
RayCity to darmowa gra MMO, za pośrednictwem której, weźmiemy udział w emocjonujących wyścigach, tuningowanymi samochodami.
Rozpoczynając rozgrywkę, decydujemy się rywalizować z innymi graczami, w wyścigach, w których uczestniczyć może do 20 zawodników jednocześnie. Do naszej dyspozycji oddano wiele zróżnicowanych questów za wykonanie których dostajemy pieniądze oraz punkty doświadczenia, pozwalające posiąść nowe umiejętności. Zarobione fundusze, umożliwiają nam zakup nowych pojazdów (których jest tu od groma) lub modernizację już posiadanych. Rozgrywka ukierunkowana została na czysto zręcznościową zabawę, co z pewnością nie spodoba się fanom realistycznych symulacji. Ogromną zaletą gry, jest bardzo duża ilość questów oraz różnorodność tras, po których przyjdzie nam się ścigać. Grafika oraz oprawa dźwiękowa prezentują wysoki poziom, co sprawia, ze powyższy tytuł to nie lada kąsek dal wszystkich miłośników tego typu gier.
Wymagania sprzętowe: Pentium III 700MHz, 256MB RAM, 16MB akcelerator 3D
18 Wheel of Steel: Across America to kolejna, wirtualna symulacja prowadzenia ogromnego, osiemnastokołowego samochodu ciężarowego, przypominająca takie pozycje jak m.in. Hard Truck 18 Wheels of Steel czy Big Mutha Truckers. Gracze po raz kolejny stają się jednym z amerykańskich przewoźników, zaś ich zadaniem jest oczywiście transport rozmaitych dóbr do miast wyznaczonych przez zleceniodawców.
Pobierz
