ImagePreview(13).aspx
-
@ Audio humor - Kawały [Audio] -
⊱✿POECELANA -
►♫ ŚWIAT SAKSOFONU -
◄☼► ANDRZEJKI -
◄☼► MIASTA -
◄☼► NAPISY -
◄☼► NOWY ROK -
◄☼► R u n y 1 -
◄☼► R u n y 2 -
◄☼► Romantycznie-oni -
◄☼► RÓŻE BEZ TŁA -
◄☼► RÓŻE RUCHOME -
◄☼► WYKONAWCY PIOSENEK -
◄☼►Dzieci -
◄☼►GOTOWE POZDROWIENIA -
◄☼►HALLOWEEN -
◄☼►PODZIĘKOWANIE ZA NUTKĘ -
◄☼►wschody i zachody slonca -
•♥• JARZĘBINA -
•♥• OBRAZKI Z TRUSKAWKĄ -
•♥• OWOCE -
•♥•MOTYLE -
•♥•POLSKA-OJCZYZNA•♥• -
•♥•ŚWIĘTO ZMARŁYCH -
※♥DOOKOLA SWIATA PPS-Y -
※♥DOOKOŁA ŚWIATA DVD) -
※♥PAŃSTWA i MIASTA PPS-y -
ADWENT -
Afryka -
Afryka(1) -
AKTORZY którzy odeszli do wieczności -
Anna German -
Brazylia -
CEJROWSKI -
Clipy Jurka -
GRUZJA 2014 -
KWIATY BEZ TŁA -
MAZURY -
OGRÓD KAM LIMFORT -
Photos - Galeria -
PROGRAM 60+REALIZACJA -
RAMKI -
RAMKI73 -
Smieszne filmiki -
smieszne fotki -
SW. LIPKA BAZYLIKA -
USTROŃ BEZKIDY -
ZAJĘCIA FOTOGRAFII -
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE -
zimowe
|
Nie interesuje mnie ile już lat masz oraz gdzie obecnie Twe mieszkanie...
ale chcę wiedzieć czy radę sobie dasz i czy sam z problemami nie zostaniesz...
Nie interesuje mnie ile masz pieniędzy i jakie założysz na siebie dziś stroje..
ale chcę wiedzieć czy nie cierpisz nędzy i czy zniesiesz trudy dnia i znoje...
Nie interesuje mnie czy myślisz o złocie i czy bogactwo ze szczęściem kojarzysz..
ale chcę wiedzieć o Twojej tęsknocie i czy o uszczęśliwieniu duszy marzysz...
Nie interesuje mnie jakie są planety w kwadraturze do Twojego Księżyca...
ale chcę widzieć czy jesteś uśmiechnięty i pięknem tego świata się zachwycasz...
Nie interesuje mnie czy pijesz drogie wino i czy odwiedzasz ekskluzywne lokale...
ale chcę wiedzieć czy Twój smutek minął czy jesteś zdrowy i czujesz się wspaniale
Nie interesuje mnie czy masz duże wpływy i to, że mówisz że tak wiele możesz
ale chcę wiedzieć czy jesteś szczęśliwy i chylisz czoło przed dobrem w pokorze
Nie ważne jest w życiu stwarzanie pozorów by inni tak właśnie Cię postrzegali...
lecz ważne jest dokonywanie wyborów by za Twoje serce ludzie Cię kochali... |
Kiedy zmrok zapada i za oknem słota,
wtedy nas dopada wieczorna tęsknota.
Jak sobie z nią radzić, czy jest sposób na to?
Kiedy przyjdzie wiosna, zapanuje lato?
Smutno mi bez Ciecie, z Tobą także źle,
co mam z sobą zrobić, gdzie mam podziać się?
Nieprzespane noce, zmarnowane dnie,
czemu życie moje tak doświadczasz mnie?
Snują się godziny dłuższe od wieczności,
w tym ciągłym czekaniu na Twe wiadomości.
Ciągle jest ich dla mnie stanowczo za mało,
tęskni moje ego, dusza oraz ciało.
Przecież chcę niewiele :
trochę chwil szczęśliwych,
w zakłamanym świecie przyjaciół prawdziwych,
no i najważniejsze na te zimne noce,
żebyś mnie otulił ciałem swym jak kocem.
Tęsknić znaczy cierpieć, tęsknić znaczy kochać,
często wieczorami pod poduszką szlochać.
Ale też oznacza, że coś się przeżyło,
bo bez tego wcale wspomnień by nie było.![]() |
ta noc, piękną poezję dzisiaj dla nas pisze
rozproszyła już gwiazdy po calutkim niebie
i księżyc poprosiła, by świecił dla ciebie
Czekam cię, na rozstaju księżycowych ścieżek
i przyzywam miłością, bo w swe szczęście wierzę
gdy usłyszy twe serce wołanie, mojego
nie zostawi wśród nocy, na ścieżce, samego
Noc, powinna dokończyć pisanie poezji
więc nie zwlekaj, przyjdź proszę...zanim zgaśnie księżyc
trzeba zwieńczyć gorliwe jej wyczekiwanie
wypełnieniem tych wierszy, ust i serc szeptaniem![]() |
Daję Ci swe serce
Bo cóż Ci mogę dać
Uważaj,jest delikatne
I coś mu się może stać
Nie upuść,nie wyrzucaj
Nie pozwól go zdeptać
I możesz go posłuchać
I możesz jemu szeptać
Twe wszystkie pocałunki
W tym sercu właśnie noszę
Więc bacznie je obserwuj
I daj mi swoje,proszę
Przechowam i poszeptam
I słowa Twe usłyszę
Przytulę i przygarnę
Ukocham,ukołyszę
Za jedną chwilę z Tobą
Oddałabym dziś wszystko
By mając Cię daleko
Móc mieć Ciebie tak blisko
Więc pilnuj mego serca
Nie każdy takie ma
I kochaj mnie tak bardzo
Jak kocham Ciebie ja...
Uśmiechnij się,a ja
Twój uśmiech poprowadzę
Za rękę poprzez świat
Do nieba zaprowadzę
Uśmiechnij się,a ja
Twój uśmiech w dal poniosę
Na skrzydłach niczym wiatr
Do góry go poniosę
I poszybuję z nim
Pod nieba bezdroża
Tam gdzie ułudy dym
I marzeń senna zorza
W obłoki prosto wzlecę-
Mej duszy dziką otchłań
Uśmiechem Twoim wzniecę
Żal serca z krótkich rozstań
Uśmiechnij się,a ja
Dłoń Twoją w locie chwycę
Nim spłonię się rumieńcem
W beztroskim zachwycie
Uśmiechnij się,a ja
Złe czyny Ci odpuszczę
By przyjaźń żyła w nas
Swój uśmiech również puszczę
Wkroczymy wtedy razem
Ja z Tobą,a Ty ze mną
W świat wyobraźni,marzeń
Przyjaźń rozjaśni ciemnoś
Poszybujemy w górę
Pod niebo,pod obłoki
By śpiewaćz ptasim chórem
Nim życie wosk roztopi.![]() |
"...wielu mówi, śpiewa o życiu, jego sensie... zastanawia się, po co to wszystko,
co jest na jego końcu...
staramy się to wszystko zrozumieć, pojąć,
próbujemy przyjąć takim, jakim w rzeczywistości nie jest..lub też jest..."
Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd.
Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz,
jeśli tylko masz życie w swoich rękach.
Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś?
- Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.
Właściwa chwila to jest każda chwila,
którą człowiek będzie miał szczęście przeżyć...
a więc żyj!
Kawałek życia został Ci włożony w ręce.
Twojego własnego życia.
Twoje umykające istnienie
każdego dnia dawane jest ci od nowa.
Czy naprawdę chętnie przeżywasz dzisiejszy dzień?
Czy go rozpoczynasz z ochotą?
Czy przyjmujesz niczym ołowiany ciężar,
który cię przygniata?
Nikt z ludzi nie potrafi tego zmienić, jedynie ty sam.
Nie ma bowiem na świecie nikogo, kto
mógłby ten dzień przeżyć za ciebie.
Przyjmij ten podarunek, a nie zapomnij,
że każdy dzień dany ci jest jak wieczność.
Abyś był szczęśliwy![]() |
|
|
A miłość Ci szepce głosem bardzo cichym,
że dla niej problem są pochwały ,zaszczyty
i na nią zasłużyć nie potrzeba wcale
ona sama przyjdzie ,znajdzie Cię w tym świecie
obejmie Cię nawet w największym nawale pracy,albo
w chwilach trudnych, gdy się nie spodziewasz
i myślisz już po niej ..już do mnie nie przyjdzie...
a ona..niespodziewanie, sercem hymn odśpiewa
Nieraz sobie myślisz ,że jest już spóżniona
a ona przychodzi ,otwiera ramiona
i zamieszkać pragnie w myślach pełnych słońca,
czerp jej uśmiech szczęścia,nawet gdy piekąca
nawet jeśli czasem w swych chwilach słabości
spłynie Ci po twarzy łzą zmieszaną z bólem
...ona jest podstawą życia, które czule przemawia
w ten sposób ,chcąc zamieszkać z Tobą
Każdy jest jej godzien ,bo jest tą osobą,której
gwiazd potrzeba z całym kufrem marzeń i to nie zależnie
czyś stary ,czy młody ,ona nie wybiera ,nie szuka
urody ,tylko wpada w serce, ona chce być z Tobą
a wtedy nie patrzysz ,ze boli i piecze ,ze często
jest cierpka jak cytryny owoc ,bo przyjdą te chwile
zupełnie nie rzadko ,kiedy ci z nawiązką zapłaci
za wszystko ,otrze łzy ,utuli ..zapomnisz o bólu
i może zrozumiesz, że warto ją przyjąć ,w swym
sercu utulić ,nakarmić słodyczą ,poczekać cierpliwie
by zostać zechciała i długo ..oj długo go nie opuszczała![]() |
Pobierz
Nie interesuje mnie ile już lat masz oraz gdzie obecnie Twe mieszkanie...
ale chcę wiedzieć czy radę sobie dasz i czy sam z problemami nie zostaniesz...
Nie interesuje mnie ile masz pieniędzy i jakie założysz na siebie dziś stroje..
ale chcę wiedzieć czy nie cierpisz nędzy i czy zniesiesz trudy dnia i znoje...
Nie interesuje mnie czy myślisz o złocie i czy bogactwo ze szczęściem kojarzysz..
ale chcę wiedzieć o Twojej tęsknocie i czy o uszczęśliwieniu duszy marzysz...
Nie interesuje mnie jakie są planety w kwadraturze do Twojego Księżyca...
ale chcę widzieć czy jesteś uśmiechnięty i pięknem tego świata się zachwycasz...
Nie interesuje mnie czy pijesz drogie wino i czy odwiedzasz ekskluzywne lokale...
ale chcę wiedzieć czy Twój smutek minął czy jesteś zdrowy i czujesz się wspaniale
Kiedy zmrok zapada i za oknem słota,
wtedy nas dopada wieczorna tęsknota.
Jak sobie z nią radzić, czy jest sposób na to?
Kiedy przyjdzie wiosna, zapanuje lato?
Smutno mi bez Ciecie, z Tobą także źle,
co mam z sobą zrobić, gdzie mam podziać się?
Nieprzespane noce, zmarnowane dnie,
czemu życie moje tak doświadczasz mnie?
Snują się godziny dłuższe od wieczności,
w tym ciągłym czekaniu na Twe wiadomości.
Ciągle jest ich dla mnie stanowczo za mało,
tęskni moje ego, dusza oraz ciało.
Przecież chcę niewiele :
trochę chwil szczęśliwych,
w zakłamanym świecie przyjaciół prawdziwych,
no i najważniejsze na te zimne noce,
żebyś mnie otulił ciałem swym jak kocem.
Tęsknić znaczy cierpieć, tęsknić znaczy kochać,
często wieczorami pod poduszką szlochać.
Ale też oznacza, że coś się przeżyło,
bo bez tego wcale wspomnień by nie było.
ta noc, piękną poezję dzisiaj dla nas pisze
rozproszyła już gwiazdy po calutkim niebie
i księżyc poprosiła, by świecił dla ciebie
Czekam cię, na rozstaju księżycowych ścieżek
i przyzywam miłością, bo w swe szczęście wierzę
gdy usłyszy twe serce wołanie, mojego
nie zostawi wśród nocy, na ścieżce, samego
Noc, powinna dokończyć pisanie poezji
więc nie zwlekaj, przyjdź proszę...zanim zgaśnie księżyc
trzeba zwieńczyć gorliwe jej wyczekiwanie
wypełnieniem tych wierszy, ust i serc szeptaniem
"...wielu mówi, śpiewa o życiu, jego sensie... zastanawia się, po co to wszystko,
co jest na jego końcu...
staramy się to wszystko zrozumieć, pojąć,
próbujemy przyjąć takim, jakim w rzeczywistości nie jest..lub też jest..."
Żyj pełnią życia; inaczej popełniasz błąd.
Nie jest szczególnie ważne, czym się zajmujesz,
jeśli tylko masz życie w swoich rękach.
Bo jeżeli nie miałeś życia, to co miałeś?
- Co się raz straci, już jest stracone, nie zapominaj o tym.
Właściwa chwila to jest każda chwila,
którą człowiek będzie miał szczęście przeżyć...
a więc żyj!
A miłość Ci szepce głosem bardzo cichym,
że dla niej problem są pochwały ,zaszczyty
i na nią zasłużyć nie potrzeba wcale
ona sama przyjdzie ,znajdzie Cię w tym świecie
obejmie Cię nawet w największym nawale pracy,albo
w chwilach trudnych, gdy się nie spodziewasz
i myślisz już po niej ..już do mnie nie przyjdzie...
a ona..niespodziewanie, sercem hymn odśpiewa
Nieraz sobie myślisz ,że jest już spóżniona
a ona przychodzi ,otwiera ramiona
i zamieszkać pragnie w myślach pełnych słońca,
czerp jej uśmiech szczęścia,nawet gdy piekąca
nawet jeśli czasem w swych chwilach słabości
spłynie Ci po twarzy łzą zmieszaną z bólem
...ona jest podstawą życia, które czule przemawia
w ten sposób ,chcąc zamieszkać z Tobą
Każdy jest jej godzien ,bo jest tą osobą,której
gwiazd potrzeba z całym kufrem marzeń i to nie zależnie
czyś stary ,czy młody ,ona nie wybiera ,nie szuka
urody ,tylko wpada w serce, ona chce być z Tobą
a wtedy nie patrzysz ,ze boli i piecze ,ze często
jest cierpka jak cytryny owoc ,bo przyjdą te chwile
zupełnie nie rzadko ,kiedy ci z nawiązką zapłaci
za wszystko ,otrze łzy ,utuli ..zapomnisz o bólu
i może zrozumiesz, że warto ją przyjąć ,w swym
sercu utulić ,nakarmić słodyczą ,poczekać cierpliwie
by zostać zechciała i długo ..oj długo go nie opuszczała