3style_240_320.jar
-
[2008] -
[2009] -
[2010] -
[2011] -
[2012] -
3 GP -
320x240 -
REVENGE -
SERIALE 3gp -
Shanadoo -
Shaun Baker -
Sidney Polak -
Snoop Dogg -
Solaris -
Special D -
Spice Girls -
Stachursky -
Strachy na Lachy -
Sugababes -
Sumptuastic -
Sylver -
Sylwia Grzeszczak -
Szymon Wydra -
Taio Cruz -
Tatu -
Taylor Swift -
Tekno D -
Ten Minutes -
The Best of Poland -
The Free -
Tic Tac Toe -
Tiesto -
Timbaland -
Tokio Hotel -
Tony Ray -
Toples -
T-Shirt -
United -
Vanessa Hudgens -
Vanilia Ninja -
Vengaboys -
Verba -
Virgin -
Virus -
Wham -
Witney Houston -
Wyclef Jean -
Zakopower -
Zero -
Zippora
Gatunek: Dramat 2008 Jakość: .BDRip Format: AVI
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Dwunastoletni James mieszka z matką na południu Stanów Zjednoczonych. Marlee spędza długie godziny poza domem, ciężko pracując na utrzymanie siebie i syna. Podczas jej nieobecności James włóczy się bez celu po okolicy. Chcąc zaimponować pewnej grupie nastolatków, zgadza się przewozić dla nich narkotyki ukryte w jego motorze. Między chłopakiem, a grupą rodzi się jednak konflikt, w jego wyniku James i Marlee zostają pobici. W tym samym czasie kobieta traci również pracę. Ich życiowa sytuacja staje się coraz bardziej dramatyczna.
Berlinale 2008 - udział w konkursie głównym
Sundance 2008 - nagroda za reżyserię i za zdjęcia
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
♥♥♥ INFO O FILMIE ♥♥♥
premiera: 4 czerwca 2011 (Świat)
produkcja: USA
gatunek: Sci-Fi
Jakość: : HDTV
Format: RMVB
♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
Jest rok 2125. Minęło już dwadzieścia pięć lat od kiedy Alec Mason poprowadził Kolonie Marsjańskie do wolności. Jake Mason, jako strażnik z Red Faction dba o utrzymanie wywalczonej przez ojca autonomii. Na swojej drodze napotyka potężnego wroga w postaci niebezpiecznej i tajemniczej grupy - White Faction.
♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥♥
Wymagania:
1,5 GHz CPU, 256 MB RAM, karta graficzna 64 MB
Bad Day L.A. to przygodowa gra akcji, której twórcą jest American McGee - znany graczom na całym świecie, w szczególności dzięki takim produkcjom, jak: Alice i Scrapland.
Akcja Bad Day L.A. toczy się we współczesnym Los Angeles, a gracz wciela się w rolę Anthony’ego Williamsa - bezdomnego bohatera, kloszarda, który zarzucił uprzywilejowane życie wziętego agenta Hollywood, po tym jak zgubił poczucie własnej godności. Anthony utrzymuje się przy życiu w swoim kokonie biedy i izolacji do momentu, kiedy to Los Angeles zostaje zaatakowane przez zombie, terrorystów oraz falę trzęsień ziemi i inne nieopisane katastrofy – naturalne i nienaturalne. Stając wobec tego zagrożenia, Anthony - choć niechętnie - jest zmuszony do podjęcia walki o własne przetrwanie i przeżycie oraz walki o ocalenie miasta i jego mieszkańców.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 5900 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1
CSI: Mordercze Zamiary to kolejna odsłona serii kryminalnych gier przygodowych, opartych na bazie popularnego serialu o amerykańskich detektywach. Za realizacją projektu stoją programiści z grupy Telltale Games, którzy w przeszłości opracowali m.in. udany cykl Sam & Max oraz przygotowali nowe przygody Guybrusha Threepwooda w Tales of Monkey Island.Akcja gry nawiązuje do dziewiątego sezonu serialu CSI: Las Vegas, w rezultacie czego ważną zmianą jest pojawienie się dwóch nowych postaci zastępujących bohaterów poprzednich serii. Mowa tu o doktorze Ray'u Langstonie granym przez przez Laurence’a Fishburne’a oraz o Riley Adams (w tej roli Lauren Lee Smith). Naszym zadaniem jest udzielenie wsparcia pracownikom biura CSI w doprowadzeniu do finału prowadzonych przez nich śledztw. Zadania stworzono we współpracy ze scenarzystami telewizyjnymi i tradycyjnie już do rozwiązania mamy pięć spraw śledczych, dotyczących między innymi podejrzanej śmierci osoby, która podjęła kontrowersyjną decyzję sędziowską w ringu.W trakcie rozgrywki zajmujemy się przede wszystkim eksploracją miejsc zbrodni oraz innych lokacji ważnych dla śledztwa. Musimy odnajdywać i zbierać ważne dowody rzeczowe, pobierane bezpośrednio z ciał ofiar lub z najbliższego otoczenia. Z pozyskanymi dowodami powracamy do laboratorium gdzie analizujemy skład chemiczny substancji, porównujemy próbki DNA czy przeszukujemy odciski palców w lokalnej bazie danych.Ważnym elementem gry jest konieczność przepytywania napotykanych osób. W trakcie przesłuchań musimy nie tylko zadawać odpowiednie pytania, ale także umiejętnie przedstawiać podejrzanym posiadane dowody, nakłaniając ich do wyłonienia całej prawdy.
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 1.7 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5700 lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows 98/2000/XP
Zombie Shooter 2 to druga odsłona serii gier akcji z elementami RPG i opowiadających o walce z zombie. Za stworzenie produkcji odpowiada firma Sigma Team, znana z wielu bardzo podobnych tytułów (Alien Shooter).
Gra pozwala nam wybrać jedną z kilku dostępnych postaci (zarówno mężczyzn i kobiet), które muszą zmierzyć się z inwazją nieumarłych w pewnym zniszczonym mieście. Zadaniem gracza jest przemierzanie kolejnych lokacji i eliminowanie hord zombie. Podczas głównej kampanii poznajemy też kilka postaci pobocznych, zdobywamy poziomy doświadczenia, zwiększamy statystyki oraz znajdujemy i kupujemy coraz potężniejsze bronie.Rozgrywka w drugiej odsłonie Zombie Shooter’a przypomina poprzednie produkcje dewelopera. Gracz prowadzi postać celując i strzelając myszką. Na ekranie pojawiają się prawdziwe hordy przeciwników – w wielu scenach jest ich grubo ponad setkę. Do naszej dyspozycji oddano pokaźny arsenał, na który składa się około 60 broni i wyposażenie dodatkowe. Niejednokrotnie otrzymujemy też dostęp do dział i pojazdów.Oprócz wspomnianej kampanii dla jednego gracza twórcy przygotowali dwa dodatkowe tryby: Survive i Gun Stand. W pierwszym z nich musimy po prostu przetrwać jak najdłużej. W drugim obsługujemy działo atakowane z czterech stron przez zombie. Pomiędzy kolejnymi, coraz mocniejszymi falami nieumarłych otrzymujemy możliwość ulepszenia jednego z kilku elementów broni i osłon.Oprawa wizualna produkcji stoi na średnim poziomie. Akcja została ukazana w rzucie izometrycznym za pomocą grafiki dwuwymiarowej. Większość misji rozgrywa się w nocy, więc przeważnie w grze panuje ponura, szara kolorystyka. Sporo elementów otoczenia – jak skrzynie czy wybuchowe beczki – może ulec destrukcji. Gra jest też dość krwawa – fragmenty wybuchających przeciwników rozbryzgują się po okolicy.
Pobierz
